Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zatrzymanie uprawnień za jazdę szybszą o 50km/h


MisterTwister

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W środowisko zapierdzieldzielaczy.

 

Ja żyje z prawka , więc raczej taki bat ukróci moje zapędy.  Pomysł ujowy . Raz się zapomisz i co poniektórzy tracą prace i żródło utrzymania rodziny.  Poroniony pomysł. Zresztą jak mnie trafi - będę bez prawka śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sprzęta??? Zabierali ??? Na to mój kofany musi być zgoda prokuratora. Inaczej w dupe Cię mogą pocałować.

Lub jeśli moto było użyte do przestępstwa ściganego z urzędu.

przepis to przepis - jak uchwalą to może z wersją "+48h gratis" - może i z opcją całowania w dupę - tylko zależy w czyim wykonaniu ;)

 

Za przekroczenie o 70km/h całowanie w ..... komendanta przez 70 minut. :P

 

Głupota ludzka jest równie wielka jak miłosierdzie Boże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększone patrole , fotoradary , cywilne wideoradary ....... a  teraz to :excl:

Sam nie wiem czy to ma pomóc czy zaszkodzić ... faktem jest że w ilości wypadków jesteśmy niekwestionowanym ( w tym śmiertelnych ) zwycięzcom w Unii Europejskiej ( tak przynajmniej uczyli nas na wykładach ) ale uważam że żadna przesada nie jest dobra .

 

Zamiast zainwestować w jakość dróg , klarowność infrastruktury , bezpieczeństwo to wolą na nas złożyć pełną odpowiedzialność i tylko karać , upominać , odbierać .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym żeby ograniczyc predkośc na wiekszosci dróg do 40 km/h ,
bo te pojeby w rzadzie umieja tylko i wyłącznie zaostrzac głupawe juz przepisy zamiast pogonic darmozjadów do roboty
i zajac sie ustawianymi przetargami i wykonaniem dróg z gównianych materiałów,
Lepienie dziór smoła i sypanie grysem, frezowanie garbów i kolein i inne podobne udziwnienia,
takie rzeczy tylko w kolesiowskiej polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co stoi na przeszkodzie, by mieszkać, pracować i śmigać na niemieckich autostradach? O ile się nie mylę, rynek pracy w Niemczech jest otwarty dla Polaków. Jak tak bardzo się komuś nie podoba w tym szarym ponurym kraju, może realizować się na rynku pracy w Niemczech.

Chyba wszyscy na tym forum mamy prawo do głosowania. Wcześniejsze, obecne i przyszłe rządy są efektem NASZYCH wyborów!

Jeśli macie do kogoś pretensje, to raczej dla samych siebie. Demokracja dała Wam potężne narzędzie jakim jest głos wyborczy. Czy aby dobrze je wykorzystujecie?

Ja też jestem za zaostrzeniem tych przepisów. Jak by nie spojrzeć na wypadki, zawsze towarzyszy im nadmierna prędkość - i wtedy kiedy ktoś nam wymusi i w tedy gdy sami zapierdala..y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisterTwister  czy nasi przodkowie po to walczyli za Polskę abyśmy ją teraz opuszczali z powodu bandy nieudaczników i oszołomów którzy dorwali się do władzy? Czy tym samym sugerujesz że powinniśmy zostawiać nasze domy które często zbudowali nasi ojcowie czy dziadkowie i jechać do Niemiec ? Wybacz proszę ale Twoja rada jest z d..py wzięta.

Kolejna sprawa- czy Ty naprawdę wierzysz w uczciwość naszych ,,demokratycznych'' wyborów i uważasz że Polacy są takimi debilami by ciągle głosować na tych samych skorumpowanych nieudaczników siedzących u władzy od upadku komuny i tylko zmieniających się stołkami i zasiadających w coraz innych partyjkach w Sejmie? Zresztą ci naiwni i wierzący w cuda i chodzący na wybory na kogo mają głosować jeśli  kandydują ciągle te same oszołomy lub ich protegowani z których każdy jest umoczony w jakąś aferę.

Kolejna sprawa- ktoś buduje coraz szybsze i mocniejsze pojazdy a nasze władze zamiast umożliwić ich nabywcom możliwość bezpiecznego korzystania z nich skoro są legalnie wprowadzane na rynek i rejestrowane mnoży ograniczenia i kary. Czy to jest w porządku? Myślę że nie ! O wiele uczciwiej było by wprowadzić przepisy zezwalające na rejestrację wyłącznie pojazdów terenowych o mocy i osiągach starego Fiata 126p i WSK, a najlepiej wycofać je wszystkie na rzecz roweru i konia dla których nie potrzeba dróg, obwodnic i całej infrastruktury jaka istnieje w cywilizowanych krajach.Tylko że w tym wypadku Polski rząd powinien zrezygnować z poboru podatków, a najlepiej wcześniej popełnić zbiorowe samobójstwo... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja zapowiada, że już w przyszłym roku będzie mogła zatrzymywać uprawnienia na 3 miesiące za przekroczenie dozwolonej prędkości o 50km/h!

Co o tym sądzicie?

Nowa ustawa uderzy w nasze środowisko? 

Polska nalezy do EU to i te same prawa obowiazuja , no wiec Witamy w Clubie, 

Przykre ale prawdziwe.Jedynym wyjsciem  to przepisowo smigac , innej opcji nie ma (Niestety) albo................................. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu więcej ludzi będzie jeździć bez prawka a w przypadku motocyklistów mniej osób się zatrzymie do kontroli i tyle.

I wlasnie czesciowo tacy sa w dziale Ku Przestrodze , bo puszka wymusila pierwszenstwo,ale jeden z drugim zapomnieli dopisac ze 

speir-----i  bo Policja ich zatrzymywala.A potem Płacz zgrzytanie zebow i szukanie winowajcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, PJ to podstawa bez której nie warto wyjeżdżać na drogi chociażby z powodu ubezpieczenia które w razie wypadku i braku uprawnień nie obowiązuje.

Co do tego czy się zatrzymać i stracić uprawnienia to wydaje mi się że sporo więcej luda będzie ryzykować chcąc dalej jeździć. Jeśli to robić w odpowiednich warunkach ( nie zabić kogoś ani siebie) to będzie to miało sens zwłaszcza dla zawodowo jeżdżących kierowców.Problem jedynie w tym aby wiedzieć kiedy mamy szansę z coraz lepiej wyszkolonymi gliniarzami na coraz lepszych moto.Niestety szybkie motocykle zbyt często są w rękach ludzi ,,rozumujących inaczej''. Ci właśnie osobnicy słyszą gdzieś że ktoś nie zatrzymuje się do kontroli i natychmiast między sobą opowiadają bajki o tym że i oni się nie zatrzymują.Następnie na widok patrolu dodają gazu. Niestety takie rzeczy często marnie się kończą. Aby robić takie numery trzeba nie tylko umieć jeździć ale i mieć wyobraźnię by ocenić błyskawicznie swoje szanse (znajomość drogi, ruch, czy będzie gdzie w porę zjechać, rodzaj terenu przez który pojedziemy...) . Niestety młodzi- gniewni zbyt często takiej wyobraźni nie posiadają i chcąc uchronić swoje uprawnienia będą coraz częściej ryzykować życie innych i swoje próbując ucieczek przed policją. :mellow:

 

Taurus- bez urazy ale kto kupuje sportowego ,,potworka'' by przepisowo śmigać? Czy myślisz że właściciele ścigów lecących na jedynce ok 170/godz zaczną jeździć na dwóch albo jednym biegu lub na 2tys obr aby nie łamać przepisów? Hmm a może uważasz że skoro jesteśmy w UE to powinniśmy zacząć sprzedawać swoje moto i przesiadać się na zdechlaki bo tak chce nasza władza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.