Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwgaga na srebrną Toyotę Anensis SL76024


hugenot

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 13.15 na średnicówce na wysokości Chorzowa i w kierunku Katowic kierowca srebrnej Toyoty Avensis o numerze rejestracyjnym SL76024 pozbawił by mnie życia. Jechałem środkowym pasem kilka metrów za tym samochodem, który jechał prawym pasem. Przy szybkości ok 115 km na godz. kierowca bez zasygnalizowania migaczem zamiaru zmiany pasa nagle wjechał na mój pas ruchu wprost pod przednie koło mojego motocykla. Nie wiem jakim cudem udało mi się odbić w lewo tak żeby się nie wywrócić. Na szczęście lewy pas akurat był wolny. Kiedy jechałem dalej samochód ten przyhamował, zrównał sie ze mną i kierowca zaśmiał mi się przez szybę w gębę w stylu: "i co mi zrobisz?"

Uważajcie na niego.

 

Jarek

-----------------------

www.bigbiker.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film niezły akcja sie rozwineła,pewnie sprawa w sądzie dla 2 stron,puszkarz niezle beknie za moto,ktoś pisał że statystycznie na drogach jezdzi 10% z zaburzeniami psychiki,i pomysleć że można by mieć w PL legal broń :ph34r: ,bo kije to już kupe ludzi wozi,ostatnio ide puszka zajechała droge na osiedlu drugiej,facet bierze kija z bagażnika i sie leją :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przedstawicielem "gimbazy" czy "gimnazjum" ani niższych klas nauki, ale dlaczego każdego traktujecie tak ? Przecież nie każdy młody człowiek który się uczy i musi, tak MUSI chodzić do gimnazjum jest debilem, tak ? Jak patrzę na niektóre filmy YT od przedstawicieli GIMNAZJUM / PODSTAWÓWKI, a nawet LICEUM to jestem w szoku.Ja od zawsze powtarzałem, że jak zdjęli obowiązkowe 2 letnie wojsko to wszystko się posypie. W wojsku przynajmniej nauczyli się ludzie dyscypliny i szacunku, a internet to wszystko zaprzepaszcza. I na prawdę znam parę ludzi z gimnazjum i moim zdaniem są chyba bardziej rozwinięci intelektualnie niż niektóre osoby na forum piszące o tzw. "Gimbazie". Nie każdy kto uczęszcza do szkoły zwanej przez Was "gimbazą" jest jakimś innym człowiekiem... Też kiedyś byliśmy w ich wieku, ale nie było internetu i nikt nie mógł pisać o Nas : " debile z pola " :). Oczywiście, większa część gimnazjum to dzieci które ubierają się w tzw. " rurki ", jakieś teksty typu " SWAG " oraz zerowy szacunek dla starszych. Przykładowo kiedy ja byłem w wieku 14-16 lat, to podejść do kogoś starszego i mu zacząć pyskować... To był taki strach jak bym miał odpalić bombę atomową, a teraz ? Teraz idziesz sobie drogą i idzie grupka młodych gniewnych... Przyjdą i zaczną Cię obrzucać obelgami, fajki, piwka, "melanże" i inne tego typu rzeczy. Ja nie mówię, że za dawnych czasów każdy był święty bo też się popiło z kolegami i popaliło, ale nie to co teraz ... Przecież teraz te melanże to są regularnie co weekend i to w ROKU SZKOLNYM. Nie wiem.. ja nikogo oceniać nie będę, ale świat zaczyna się dzielić na tzw : " dresiarzy i pedałów ". Raz usłyszałem jak śmiali się z jednego gościa co na siłownię chodzi, że dresem jest bla bla bla,a gościu po prostu nie chce siedzieć przed kopem, a dresiarzem nie jest. Powiedział im prosto z mostu, że on woli obronić dziewczynę przed takimi jak oni, niż siedzieć przed komputerem i spędzić tam resztę życia. Nie oceniajcie ludzi przez pryzmat wieku, ani szkoły. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio? Rzucam luzna uwage i juz krytyka. Widocznie w waszym przypadku wyzszy wiek nie wspolgra z inteligencja. Ironia, kojarzycie taki srodek stylistyczny?

Btw kiedys do pracy wbilo kilka dresow po 22 zeby "narobic dymu" kumpel mial gazowke co ich odstraszylo, niewiadomo jakby to sie skonczylo bez tego. Od tej pory sam sie zaczynam nad czyms takim zostaanawiac. Pozdrawia was, inteligentów z rynsztokowym rozumowaniem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio? Rzucam luzna uwage i juz krytyka. Widocznie w waszym przypadku wyzszy wiek nie wspolgra z inteligencja. Ironia, kojarzycie taki srodek stylistyczny?

Btw kiedys do pracy wbilo kilka dresow po 22 zeby "narobic dymu" kumpel mial gazowke co ich odstraszylo, niewiadomo jakby to sie skonczylo bez tego. Od tej pory sam sie zaczynam nad czyms takim zostaanawiac. Pozdrawia was, inteligentów z rynsztokowym rozumowaniem...

Komentarz niepotrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.