Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A4 Kierunek kraków (mysłowice) 23.08.2013


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Około godzine temu miał miejsce wypadek motocyklisty z cięzarówka.

Zablokowane sa oba pasy i dość pokaźny korek z Katowic w kierunku Krakowa,

niestety nie wiem co z motocyklistą ale nie wyglądało to za ciekawie.

 

Zaczynam się bać otwierać Twoje posty :unsure:

 

Tyle złego wydarzyło się w tym sezonie że chyba nie chcę wiedzieć co się stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. najgorsze jest to ze sporo z tych maszyn czesto dostaje potem do naprawy.. 
szczescie w tym gdy wiem ze "operator przezył"
a motocykl nadaje się do naprawy i nie bedzie stwarzał zagrozenia w późniejszej eksploatacji.
Staram sie to traktowac bezpłciowo - taka praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to to zdarzenie które widziałem ( A4 na wysokości mniej więcej straży pożarnej, prokuratury) to jadącemu Tir-owi rozerwało lewą przednia oponę- stał kawałek dalej na poboczu. Obok rozerwanej opony, na lewym pasie widziałem brytyjską Vectre C i motocykl (jakiś żółtawy plasik-ścig z sakwami) na bocznej stopce, na piewszy i jedyny rzut oka nie zmasakrowany bardzo. Motocyklista stał za radiowozem, wyglądał oki. Nie wiem czy był sam :/ . Karetki nie było. Był Patrol autostrady. Pech nieziemski trafić na taki gumowy dywan wylatujacy z pod Tirusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przejeżdżałam koło tego wypadku, żółte moto (KWA...), nadjechała karetka i ratownicy medyczni już byli przy motocykliście, który siedział przy bandzie oddzielającej pasy ruchu i trzymał się za brzuch, ale wyglądał jakby kontaktował i rozmawiał z ratownikami. Wyglądało na to, że będzie w porządku, chociaż wypadek wyglądał średnio łagodnie. Dokładnie tak jak opisał to -maru.

 

Szybkiego powrotu do zdrowia i jeszcze na drogi w tym sezonie LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.