Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NATO Days 2013 - 21-22.09


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj byłem i powiem tak: Parking na płycie lotniska 70K lub 15 zł. (Tam stoi większość motorów) i jest najbliżej . Pokazy bardzo udane, Turki byli najlepsi wraz z ich komentatorem (gość najlepszy), ludzi było dzisiaj jak podawali 53 tyś. Bardzo dużo bud z żarciem i piwem, piwo 28 - 30 K w niektórych można płacić złotówkami (drobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem i powiem tak: Parking na płycie lotniska 70K lub 15 zł. (Tam stoi większość motorów) i jest najbliżej . Pokazy bardzo udane, Turki byli najlepsi wraz z ich komentatorem (gość najlepszy), ludzi było dzisiaj jak podawali 53 tyś. Bardzo dużo bud z żarciem i piwem, piwo 28 - 30 K w niektórych można płacić złotówkami (drobne).

 

Czyli za parking bezproblemowo mozna zaplacic w zlotowkach ? A jak z placeniem karta w budkach ? Maja terminale czy raczej nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu impmreza była udana jeżeli chodzi o statykę. Zdecydowanie za mało dynamiki w pokazach. Wyglądało to trochę tak, jakby mieli odwalić co się publice należy i na tym koniec.

Tureckie gwiazdy uratowały honor dynamicznej części imprezy :P

Ich komentator ma z pewnością dobry towar :)

Uważam, że edycja 2012 była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu impmreza była udana jeżeli chodzi o statykę. Zdecydowanie za mało dynamiki w pokazach. Wyglądało to trochę tak, jakby mieli odwalić co się publice należy i na tym koniec.

Tureckie gwiazdy uratowały honor dynamicznej części imprezy :P

Ich komentator ma z pewnością dobry towar :)

Uważam, że edycja 2012 była lepsza.

ja z kolei w 2011 byłam i pokazów umiejętności lotników było dużo więcej, ale możliwe że pogoda nie pozwoliła na takie "sztuczki" ;)  no i zgadzam się że Turcy jak w 2011 wymiatali! i jeszcze helikoptery fajne rzeczy pokazywały :D  robią duuuuże wrażenie :D no a komentator faktycznie dał popis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA byłem pierwszy raz i...

Jeżeli chodzi o parking - fajnie zorganizowane, zostaliśmy pokierowani bez problemów i podeszła kobietka, która zgarnęła po 70 koron i dała bilecik.

Kawałek trzeba przejść aby pooglądać maszyny ale jeżeli ja dałem rade to każdy da :D

Co do samego pokazu - według mnie słabo...

- zbyt długie przerwy miedzy występami

- same występy nudne - żywym tego dowodem jest Mr. Śpioch :D

Dla mnie honor imprezy uratowały kebaby - pokaz ich umiejętności wywar na mnie wrażenie - aż się chciało ich oglądać - tak mówię tutaj o Tureckich pilotach :P

Pełen podziw jeszcze dla pilotów helikopterów - ich występ był dla mnie mega pozytywny - nie mowie o tych co zabierali ludzików na 5 minutowy przelot :) ( 500 lub 700 koron taki przelot w zależności od wyboru maszyny)

 

Podsumowanie : zajebisty wypad bo ekipa była zajebista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.