Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Air Show Radom 24-25 sierpień


Rekomendowane odpowiedzi

 http://www.airshow.sp.mil.pl/pl/program-pokazow            Nie jest to impreza motocyklowa ale naprawdę polecam pojechać . Najlepsze maszyny, grupy swiata w pokazach dynamicznych jak i statycznych . Byłem 3 razy i żadnego nie żałuję . Pokazy są na najwyższym poziomie myśliwce latają nad publicznoscią, odwracają się dyszami w strone publiczności ,można z bliska przyjrzeć się ich uzbrojeniu itd. NIe są to pokazy które najczęściej widzimy przylecą polecą i ich nie ma , tutaj cały czas widzimy ich ,.Napewno każdemu wyskoczy rogal na twarzy. Kto był to potwierdzi moje słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj w Katowicach na Air Show, całkiem spoko :) a jak te w Radomiu mają się do tych na Muchowcu? To samo?

To inny świat, nie ma co porównywać!! 2 lata temu w Radomiu był np. pokaz walki 2szt. F-16 przeciw 2szt. MIG-29. To wszystko nad lotniskiem, prawie nad publicznocią. Rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie radom to całkiem inny świat. Szybkie efektywne mijanki i jak kolega wyżej napisał pokazują manewry wojenne, a w tym roku dodatkowo jest jeszcze jakaś rocznica i bedzie wystawa sprzetu wojskowego wyrzutnie rakiet itd. Czekam na su27 oby w tym roku dokończyło pokaz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało widzieliście ;)

jedźcie dla porównania na czeskie pokazy

na dzień dobry brak biletów wstępu w jakiś chorych cenach, i wiele wiele innych "in plus" dla Czechów

Byłem rok temu w Ostravie . Fakt pokazują tam o wiele bardziej wyszukane maszyny ale do Radomia blisko a i tak warto pojechać i się przekonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało widzieliście ;)

jedźcie dla porównania na czeskie pokazy

na dzień dobry brak biletów wstępu w jakiś chorych cenach, i wiele wiele innych "in plus" dla Czechów

Byłem 2x w Radomiu i 2x w Ostrawie. I swierdzam. Ostrawa jest za darmo więc logiczne, że nie dorównuje Air Show Radom. Tak jak z wszytkim. Chociaż Nato Deys Ostrawa są super bo blisko i za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.