Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Trzeżwy czy nie???


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

:huh: Sorry, przyjacielu ale chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem i musiałbyś Ty się nad tym zastanowić.

 

Tak jak piszesz jeden spala 10 godzin drugi 20 godzin i ten pierwszy nie musi czekać 20 godzin bo ten drugi ma takie zasady :excl: Wyznacznikiem jest tylko pomiar z alkomatu. I jak się nad tym zastanowić to według twojej wypowiedzi można jechać dopiero po określonej ilości godzin (których w sumie nie określiłeś konkretnie), a według mnie zawsze jak się jest trzeźwym co będziemy wiedzieć np. po sprawdzeniu na alkomacie i nie ważne, czy będzie to po 5h, 10h, czy 36h.

 

 

 

Pozdrawiam ^_^:):)

poczytaj moje wcześniejsze posty nie ma wyznacznika godzinowego ,każdy jest inny-dlatego tak jak Ty jestem za zbadaniem się alkomatem  ,lecz to nie jest dostatecznie dostępne :o

ps;piszemy o tym samym innym językiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest zajebista podstawa prawna... radio i TV! Masz u mnie browara!

 

 

Sorry, ale ja nie pisałem, ze to jest podstawa prawna? :P Zluzuj gumkę w gatkach bo widać szukasz spięcia kolego :) Po browara na pewno się zgłoszę kiedyś, chociaż trochę głupio pisać o alkoholu w alkoholowym temacie :D .

 

Prawo moralne nie obowiązuje nas? :D:D Prawo nie zabranie chyba nasrać na twarz leżącemu człowiekowi, ale jednak się tego nie robi bo nie wypada? Policjantowi chyba tez nie wypada odmówić w takim przypadku.

 

Dla mnie POLICJA JEST DLA LUDZI, ma służyć obywatelu i ma mu pomagać. :huh: Dlatego nie każdy może się dostać do służby w policji i są wybierane tam jednostki wybitne, które są wstanie tak naprawdę trochę więcej zrobić niż zwykły obywatel i taki policjant powinien pomagać, w tym wypadku poświęcić 5 min swojej pracy, żeby pomóc obywatelowi sprawdzić jego możliwość prowadzenia pojazdu typu wehikuł. Nie miał czasu? Mógł go przeprosić i poinformować, że musi odczekać, aż zakończy inne czynności.

 

Swoją drogą to po ciul były apele policjantów w TV i Radio? Po co oni nam ich pokazywali przecież ich słowa to żadna podstawa prawna do niczego? Kłamali nas, że mamy się sprawdzać na komisariacie jeżeli nie jesteśmy pewni? Może złóżmy doniesienie do prokuratury, że policjant bez prawnie ogłaszał się w TV, że pozwoli nam wykorzystać służbowy sprzęt do sprawdzenia stanu trzeźwości na komisariacie i to bez podstawy prawnej. :D Bo on tak mówił, jest nagranie w archiwum  :) Od razu za kraty z dziadem.

 

Człowiek, człowiekowi nieważne, czy policjant, ksiądz, piekarz jak będziemy się za bardzo spinać bo ja nie mam czasu pomóc drugiej osobie zwłaszcza w tak błahy sposób jak badanie alkomatem to za 100lat  wpierdolą nas żyrafy -_- i to samo później jest na ulicy? Wypadek, a ludzie jada bo nie mają czasu...

 

ps;piszemy o tym samym innym językiem

 

 

Tez to spostrzegłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koral99, cały czas o tym mówię- policjant może zbadać, a nie musi. Trafisz na człowieka, to Cię przebada bez problemu, a trafisz na służbistę, to odmówi i nic nie poradzisz. Nie ma tak jak ktoś tu pisał, że policja ma OBOWIĄZEK. Nie ma takiego obowiązku.

 

Zamiast tak ślepo bronić opieszałości policjantów przeczytaj Ustawę o Policji i tam odnajdziesz odpowiedź na swoje pytania czy wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wprowadzę w samochodach urządzenia alkomaty i wówczas auto odpalisz dopiero po kontroli przez alkomat ;D

Tez o tym slyszalem ;) Juz nawet podobno byl taki prototyp ze z kierownicy mial wysuwana rurke w ktora trzeba bylo dmuchnac przed zapaleniem samochodu ... jesli mialoby sie %% to samochod nie odpalal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.