Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista oko w oko z baranem


slane

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jedziesz sobie spokojnie, a tu nagle wpada na Ciebie baran. Można powiedzieć typowa sytuacja na polskich drogach :lol:

Powiem, że nawet komiczne choć wiem, że koleś na pewno tak się nie czuł w duchu. No może w domu sam się zaśmiał, ale prawda taka że to kolejny argument na jazdę we dwóch po lesie bo mogło się to kiepsko skończyć i samemu byłoby licho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baran to pryszcz. Na Wygodzie należy uważać na stare baby z parasolem! Jakieś dwa lata temu jadę sobie od Halemby a tu sygnalizacja nie działa i korek przed skrzyżowaniem ma może ze 150m. Spieszyłem się więc toczę się po chodniku w stronę krzyżówki. Przedemną , w moim kierunku idzie baba.Jest gruba, wielka, a w rękach niesie siatę i parasol. Ja na prawo aby ją ominąć- ona na prawo, ja w lewo- ona w lewo.W końcu wybrałem stronę i jadąc może 5/godz omijam babsko.No i stało się...Jak mnie nie pierdol..ęła przez plecy cholernym parasolem to mnie aż do baku przylepiło.Oczywiście jechałem w koszulce więc miałem przez kilka dni ślady prętów z parasola odbite na plecach. Wniosek- uwaga na baby z parasolem, a już najlepiej nie przyspieszać sobie dojazdu do skrzyżowania na Wygodzie po chodniku. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baran to pryszcz. Na Wygodzie należy uważać na stare baby z parasolem! Jakieś dwa lata temu jadę sobie od Halemby a tu sygnalizacja nie działa i korek przed skrzyżowaniem ma może ze 150m. Spieszyłem się więc toczę się po chodniku w stronę krzyżówki. Przedemną , w moim kierunku idzie baba.Jest gruba, wielka, a w rękach niesie siatę i parasol. Ja na prawo aby ją ominąć- ona na prawo, ja w lewo- ona w lewo.W końcu wybrałem stronę i jadąc może 5/godz omijam babsko.No i stało się...Jak mnie nie pierdol..ęła przez plecy cholernym parasolem to mnie aż do baku przylepiło.Oczywiście jechałem w koszulce więc miałem przez kilka dni ślady prętów z parasola odbite na plecach. Wniosek- uwaga na baby z parasolem, a już najlepiej nie przyspieszać sobie dojazdu do skrzyżowania na Wygodzie po chodniku. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.liveleak.com/view?i=6a7_1376041402

ku przestrodze!

 

W zabrzu należy uważać na dziki (helenka).

Potwierdzam - sporo tu dzików i nie tylko tu - Helenka to już właściwie północny kraniec śląskiej aglomeracji i mimo urokliwych okolic (lasy lublinieckie itp.) trzeba mieć na uwadze sporo dzikiego zwierza na drogach. Po kilku incydentach, gdzie cudem uniknąłem zderzenia z dzikiem czy sarną (zazwyczaj po zmroku) z niedowierzaniem patrzę na ludzi, którzy po zachodzie słońca ostro grzeją przez okoliczne trasy biegnące przez pola i lasy. Do czasu niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Filmik z baranem jest "dobry"! Rider pewnie ostro zestresowany, ale ogólnie śmiesznie to wyglądało :D
Jak już ostrzegacie przed zwierzyną to zachowajcie szczególną ostrożność podczas jazdy z Murcek na Kostuchnę, Ligotę. Bardzo dużo dzików wychodzących na jezdnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie ma to jak ustawka z baranem. Myślałem przez moment, że to autentyk, a nie ustawka ze sportowym baranem, trzeba przyznać baran ma biegane :P skurczybyk. Na prawdę trzeba mieć nierówno w bani żeby takie sporty uprawiać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.