Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakiej muzyki sluchacie?


agata8423

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie jakiej ja muzyki słucham? Najchętniej muzyki granej na żywo

To do czego mam ogromny sentyment to Metallica. Byłam na 4 koncertach i zamierzam jeździć na każdy aż do końca ich kariery :) niepowtarzalna atmosfera.

Gusta zmieniają mi się na przestrzeni lat, bo chłonę od jednych znajomych trochę rapu i hip-hopu, od drugich trochę muzyki elektronicznej. Ale wszystko co brzmi dobrze na żywo. 

Z tego co ostatnio powaliło mnie na kolana polecam:

Alice In Chains miałam przyjemność doświadczać na tegorocznym Sonisphere Festival. Psychodelia. 

Above & Beyond na co dzień tworzą muzykę elektroniczną, a tak prezentują się w wersji akustycznej:

Polecam też ścieżki dźwiękowe z filmów Quentina Tarantino. Miodzio. 

O! i zapomniałabym kolesiu z którym chodziłam do gimnazjum( :) ) tworzy hip hop. Moim zdaniem dobre kawałki, ale oceńcie sami:

 

Podsumowując- w sercu i tak zawsze klasyka rocka i metalu ^^

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wiecie jakiej ja muzyki słucham? Najchętniej muzyki granej na żywo

To do czego mam ogromny sentyment to Metallica. Byłam na 4 koncertach i zamierzam jeździć na każdy aż do końca ich kariery :) niepowtarzalna atmosfera.

:o Nie chwaliłas sie :D!! Na metallicy sie wychowałem ;) 

skoro tak to polecam..

to juz wiemy dlaczego pekaja lodowce XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nieustannie od lat słucham Pink Floyd i nigdy mi się żaden kawałek nie znudził. Dlatego nic tu nie wkleję bo za dużo tego by było :P

Uwielbiam Pink Floyd. Swego czasu słuchałam ich non stop, mam kilka płyt, ale szczególnie upodobałam sobie album Wish You Were Here. Cudo. Muzyka ponadczasowa. Byłeś kiedyś na Australian Pink Floyd Show ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.