Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakiej muzyki sluchacie?


agata8423

Rekomendowane odpowiedzi

Dogodaliby my sie panocku :)

Potwierdzam, że Nightwish jest dobry do auta. Mnie jeszcze Killswitch engage w aucie dobrze się słucha.

Wybrane z moich zasobów: Acid drinkers, Amon amarth, Arch enemy, Hammerfall, Iced earth, Iron maiden, KAT, Killswitch engage, Metallica, Moonspell, Nightwish, Rammstein, Russian circles, Summoning, Tower, Virgin black, Wardruna, Within temptation. Było trochę Slayera, Cradle of filth, Eternal tears of sorrow i sporo innych. Klasyki nie słucham, ale jak leci, to nie pogardzę np taka aranżacja:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2018 o 04:52, sjs napisał:

Zajec, a Ty juz wyremontowałes juz ten swój motocykl, zmieniłeś na cos innego ? Smigales cos w zeszłym sezonie ?

Nie wyremontowałem, nie jeździłem, brak czasu, funduszy i ze zdrowiem mam kiepsko. Zostaje mi muzyka i cieszyć się tym jak Wy sobie latacie po drodze, często gęsto mam ochotę machnąć lewą ręką ale wyjdę na durnia więc tylko się uśmiecham. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bebok

Generalnie mam tak że jak z kimś zaczynam rozmawia o muzyce to po pół godziny wiemy o sobie wszystko z rozmówcą.

Jeśli trafimy na dodatek na podobną falę muzyczną no to kurwa ogień , ziemia, powietrze, kapitan planeta B)

Muzyka ratowała mnie w najgorszych kryzysach, najgorszych dołach.

Mam taki zjeb że dopasowuję muzykę do książek które czytam.

np. Jak się pojawiły Anioły i Demony Dana Browna to Płyta Dream Theater Images and Words leciała na okrągło przy czytaniu.

 

 

Przy Sapkowskim i Wiedźminie Nightwish wymiatał.Ale z Tarją Turunen. Ta piczka Onette działała mi na nerwy jak żadna :D

 

Podsunę ci coś czego pewnie nie znałeś : (Jeśli tak to musimy się napic)

 

Pozdrawiam BŚ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Zajęc napisał:

 

Jedna z płyt do których wracam, a poniższy utwór, cóż, nie potrafię opisać emocji jakie towarzysza przy odsłuchu. Z pozdrowieniami dla wszystkich zboczonych muzycznie. :)

 

 

Oj Panie kochany z tym żeś mnie pan pojechał.

Zapomnniałem o tym utworze ale przyznam że nie mam dzisiaj serca do tego utworu.

Ale dzięki za przypomnienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przedstawiam wam moją EPkę. Zdaję sobię sprawę, że muzyka ciężka i trudna, może nawet drażniąca, no ale takie mam emocje :) Ale może znajdzie się też tutaj jakiś amator takiej muzyki.

Rozsyłam wszędzie, bo mój "zasięg" przez brak FB, Insta, Twitt, NK, i inne społecznościówki, jest nikły. Więc spamuję :P

https://www.youtube.com/watch?v=dm_RkgMLtXE&list=PL9rJnDId7MVsKy7ht1rcEu241Y6cfFYQt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.