Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakiej muzyki sluchacie?


agata8423

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2018 o 14:03, sjs napisał:

Słucha w ogóle ktoś tego co kto inny wrzuca ? Czy tylko dla bicia postów to wchodzicie ?

Jeżeli ktoś czerpie radość nie tylko z jazdy na motocyklu ale również z muzyki, to taki temat jest dla tej osoby czymś więcej niż tylko zwykłym tematem.

Polecam twórczość Ludovica Einaudi, niesamowity kompozytor, wzrusza, uspokaja i pozwala odpocząć, pomyśleć.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zajęc napisał:

Jeżeli ktoś czerpie radość nie tylko z jazdy na motocyklu ale również z muzyki, to taki temat jest dla tej osoby czymś więcej niż tylko zwykłym tematem.

Polecam twórczość Ludovica Einaudi, niesamowity kompozytor, wzrusza, uspokaja i pozwala odpocząć, pomyśleć.

 

 

No to dołożyłeś podkład muzyczny do oglądania Twoich fotografii w innym wątku. Pierwsza klasa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2018 o 21:44, Zajęc napisał:

Jeżeli ktoś czerpie radość nie tylko z jazdy na motocyklu ale również z muzyki, to taki temat jest dla tej osoby czymś więcej niż tylko zwykłym tematem...

 

Zajec, a Ty juz wyremontowałes juz ten swój motocykl, zmieniłeś na cos innego ? Smigales cos w zeszłym sezonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Muzyka dla mnie to coś jak tlen.

Żona nie rozumiała o czym mówię jak tłumaczyłem że tylko na dobrym sprzęcie jest w stanie zrozumieć o co w niej chodzi.

Zakupiłem, ustawiłem, puściłem.

Dostałem jedno pytanie.

Jakim cudem ten kawałem który słyszałam milion razy brzmi jak inny utwór ??

Muzyka jakiej słucham to pełen przekrój.

Ale najbardziej cenię Klasyczne rockowe brzmienia. (Mam tu na mysli Led Zeppelin, Whitesnake czy Deep Purple ale Behemothem nie pogardzę czy Sepulturą, Machine Head, Soulfly czy moim nr.1 przez lata Dream Theater )

To jest coś co leci w samochodzie codziennie.

Nie będę wrzucał wszystkiego na raz bo nikt i tak by nie posłuchał wszystkiego. Będę dawkował jak będą zainteresowani.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2018 o 21:44, Zajęc napisał:

Jeżeli ktoś czerpie radość nie tylko z jazdy na motocyklu ale również z muzyki, to taki temat jest dla tej osoby czymś więcej niż tylko zwykłym tematem.

Polecam twórczość Ludovica Einaudi, niesamowity kompozytor, wzrusza, uspokaja i pozwala odpocząć, pomyśleć.

 

 

Klimat dobrze znany.

Jeśli lubisz coś na uspokojenie to polecam : 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu w czterech kątach leci Pan z poniższego linku, pierwszy raz usłyszałem jego twórczość w kawiarni Artkwarium, cudowne hiszpańskie wino, piękna kobieta, klimatyczny nastrój dzięki świeczkom i relaksująca muzyka Cheta Bakera. Odpłynąłem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Bebok

Oj Pełne spektrum:

Muzyka klasyczna Klasyczna - Mozart w wykonaniu Akademii St.Martin np.

Muzyka Klasyczna Rockowa - Led Zeppelin, Deep Purple , DIO , Lynyrd Skynyrd (NOwa płyta świetnie nagrana brzmieniowo), Whitesnake , Journey , Boston, 

Muzyka Klasyczna Heavy Metalowa : Sepultura , TOOL , Machine Head , Metallica , Nightwish (Świetna do samochodu), Goodsmack, Astral Doors , Dream Evil.Soulfly, 

Muzyka INNA : Dream Theater , The Winery Dogs (i tu jest mój nałóg :), Audioslave, Chris Cornell, System of a Down, Joe Bonamassa , Kid Rock (Jestem bardzo mile zdziwiony twórczością :), Slash z Milesem Kennedy , Johny Cash , Bobby McFerrin (Tylko na domowym sprzęcie), Behemoth. Seed (wiem wiem Niemcy ale jak kurwesyny grają)

 

To tak powierzchownie chyba tak się to kształtuje B) Mam ~ 3 TB muzyki (w większości FLAC,) i tak czasami się sam śmieje że nie mam czego słuchać :D

Generalnie jestem zafiksowany pod względem brzmienia bębnów w kapeli i zgrania.

Kiedyś nie mogłem się naoglądać kolesia pt. Altiyan Childs (Nawet mam płytę), jak koleś wymiatał wokalnie.

Owen Cambell tez z Australii, tez świetna płyta.Ale to poboczne jakieś takie.

 

Ale na dzień dzisiejszy The Winery Dogs jako wiodąca kapela u mnie osobiście i Dream Theater od lat 90, to jest mój gatunek.

Uwielbiam odkopywać stare zespoły których nikt już nie pamięta, a grali naprawdę kawał dobrej muzyki.

Jestem chłonny na "stare" nowości ale NIENAWIDZĘ muzyki komercyjnej , tandetnej, bez składu i ładu.Nawet Die Antwood mają coś co mi się podoba.Ale gwiazdy wykreowane na potrzeby festiwali , telewizji i telewizji sniadaniowych nie znoszę.

 

Dziękuję za uwagę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.