Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakiej muzyki sluchacie?


agata8423

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak sobie buszuję po "JuTjub" w poszukiwaniu różnych ciekawostek i natknąłem się na kanadyjkę. Pseudonim artystyczny"Kiesza" i dosyć rytmiczny kawałek "Hideaway".

Nic szczególnego w zasadzie, ale zauważyłem, że chyba w 2014, to jakies szalenstwo na jej punkcie było,bo znalazło się wielu jej naśladowców :)

Oto wersja oryginalna.

Propozycja jej fana.

Jest i nasza edycja prosto w Krakowa :)

Tutaj chłopcy, którzy mają dobrego dilera ;)

No i oczywiście ruscy, którzy mają również dosyć ciekawą wersję :D

A Wam, która wersja podoba sie najbardziej??:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

U mnie w tym roku troche nostalgicznie w temacie muzyki, po odejściu dwóch muzyków, których dość często słuchałem.

tutaj bardzo mnie zabolało http://muzyka.onet.pl/rock/chris-cornell-nie-zyje-muzyk-zmarl-w-wieku-52-lat/qt3kr4

potem to http://muzyka.onet.pl/rock/chester-bennington-wokalista-linkin-park-nie-zyje-mial-41-lat/759520

Swoją drogą to popatrzcie jak życie artysty jest dziwne, ci powyżej naszpikowani kasą, wydawałoby sie że bezproblemowe życie zapewnione mają, a jednak deprecha spowodowana nadużywaniem i zwiekszoną wrażliwością na świat zwycięża.

Może oni muszą krótko żyć, bo żyją 10 razy intensywniej niż my, bo odczuwają otoczenie i zdarzenia też bardziej intensywnie wrażliwie niż my? Pewnie żyjąc dwa razy krócej i tak przeżywają kilka razy więcej, lepiej, intensywniej. No i co lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko muzycy ale i wszyscy artyści i genialni naukowcy. Jakby nie mieli poryte pod łbem, to by nie robili rzeczy które zapamiętamy do końca życia. I to nie tylko przez alk i dragi.

Po prostu żeby być artystą, albo genialnym naukowcem, trzeba mieć większą wrażliwość i inne odebranie świata. Co przez stado owiec jest odbierane jako popieprzenie albo nałogi.

A to jest bardziej skomplikowane. Oczywiście dużo ludzi ma większą wrażliwość i emocjonalność, ale im tego więcej tym bardziej unikalne rzeczy robią. Czyli prościej mówiąc, im jesteś bardziej emocjonalny i potrafisz to przekazać w formie nauki, malarstwa, muzyki czy innego medium, tym bardziej unikalne rzeczy robisz i dzięki temu zostaniesz zapamiętany bardziej niż ten który robi "po bożemu" Oni nawet jakby nie byli znani, to by żyli 10 razy krócej, tylko po prostu my byśmy o tym nie wiedzieli, bo byśmy ich nie znali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.