Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bariery energochłonne.


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze nie licze na grubą akcje w tym roku...

Na ten sezon na pewno MUSIMY zrobić materiał wideo/foto. We wrzesniu chcial bym ugadac sie z wami wszystkimi na sesje zdjeciową. Przez zimę zrobimy zdjęcia z makeupem niektórych z was. Zależało by mi na osobach do sesji:

Na pewno Accord jako (wybacz) stateczny pan 40+

młoda dziewczyna

Młody chlopak

Pani 40+

Generalnie coś w stylu http://m.torresart.wix.com/ja-motocyklista

Chętnych do sesji proszę o kontakt

No ja się nie łapie na te kryteria, ale mam 4letniego synka i tak sobie myślę, że można by też jakieś dzieci umieścić. Przecież motocykliści też mają rodziny.

Jakby co to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wprawdzie

 

Bardzo cieszę się że jest tylu z Was chętnych do pomocy. Na początku września chciałbym zrobić sesję. Osoby które mają sprzęt foto/video prosiłbym o kontakt na PW.

 

Mateusz, życzę powodzenia, choć z uwagi na cenę kilometra bieżącego bariery życzę, ale nie wróżę. Natomiast gdybyś chciał doświadczonego operatora do kamery (pracownika TV), przy okazji niezłego montażystę i autora paru etiud filmowych, to mam takowego w zanadrzu. Niestety sprzęt to osobna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro nikt nic nie robi, to ja mam pomysł. Najważniejsze to zwrócić uwagę mediów. Robimy więc ustawke w Katowicach w środku zimy. Rozbieramy się i jeździmy nago po Katowicach. Ten temat na pewno szybko zainteresuje wszystkie media ogólnopolskie, a gdy dziennikarze zapytają dlaczego jeździmy na waleta po Katowicach odpowiemy - to przez te je***ne barierki! Voila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nic nie robi, to ja mam pomysł. Najważniejsze to zwrócić uwagę mediów. Robimy więc ustawke w Katowicach w środku zimy. Rozbieramy się i jeździmy nago po Katowicach. Ten temat na pewno szybko zainteresuje wszystkie media ogólnopolskie, a gdy dziennikarze zapytają dlaczego jeździmy na waleta po Katowicach odpowiemy - to przez te je***ne barierki! Voila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej człowieki.

 

Ostatnio troszkę ucichło z mojej strony. Temat dalej żyje i pomału ale systematycznie gromadzę zaplecze. Ostatnio troszkę problemów u mnie sie pojawiło i musiałem lekko przystopować.

 

Moim zdaniem to nie jest kwestia zrywu- robimy wszystko na hura! byle do przodu. Trzeba to naprawdę porządnie przygotować.

 

Pojawiło się kilka ciekawych opcji m. in. wykonanie całej akcji jako projektu w ramach UE (dostali byśmy fundusze).

 

Teraz pytanie do zainteresowanych. Działamy już teraz czy czekamy na wiosnę (kampanie najlepiej i tak robić na wiosnę- głośno o nas wtedy w mediach i łatwiej naszą sprawą je zainteresować). Za wiosną przemawia fakt że można by się porządnie przygotować, połapać kontakty z firmami które tworzą bezpieczne bariery (im też zależy na sprzedaży takiego rozwiązania zapewne), spotkać sie kilka razy i omówić co i jak dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośpiech tutaj nie jest wskazany, wydaje mi się że przerwa zimowa to będzie dobry czas by spotkać się i porozmawiać niekoniecznie przy piwku, trzeźwe umysły = konkretne pomysły. Wiosną wystartować jak już wszystko będzie na tip top. Popytam z w firmie w której pracuję czy samochody służbowe mogą mieć z tyłu naklejony plakat naszej akcji jeśli takowy będzie, to zawsze w jakiś sposób poinformuje kierowców stojacych na czerwonym świetle lub w korkach na terenie województwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jade do dyrektora jeśli będzie, spytać się o zgodę na umieszczenie plakatów, http://www.advertdruk.pl/index.php/plakaty ceny nie są wygórowane wiec nie jest źle, wraz ze znajomym będziemy myśleć nad plakatem, pewnie to zajmię, zależy mi żeby było to chwytliwe, przyciągało uwagę, wzbudzało do przemyślen. Będzie coś nakreślone to wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z dyrektorem na plus, dostałem zielone światło na umieszczenie plakatu na samochodach :) Dyro chcę wstępne projekty plakatu, także działamy! Negatywnie był nastawiony bo ciągle odwoływał się że to prędkość nas zabija a nie barierki ale dał się przekonać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z dyrektorem na plus, dostałem zielone światło na umieszczenie plakatu na samochodach :) Dyro chcę wstępne projekty plakatu, także działamy! Negatywnie był nastawiony bo ciągle odwoływał się że to prędkość nas zabija a nie barierki ale dał się przekonać :D

 

ojtam ojtam jaka prędkość ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.