Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bariery energochłonne.


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

dziś o 11:30 na tvp2 był program Anna Dymna - spotkajmy się - Bartosz Ostałowski.

Bartek stracił obie ręce w wypadku motocyklowym po uderzeniu w barierkę.

http://www.bartracing.pl/

Jest osobą znaną, jego osoba mogłaby pomóc w naszej akcji, co wy na to ?

a skoro Anna Dymna to Janusz Switaj :) co prawda nie ma już czasu na forum ale pewnie zgodziłby się pomóc w kontakcie z fundacją.

 

Marku muszę przyznać, że to świetny pomysł moim zdaniem - ja bym do tego dodał : ulica a właściwie zakręt, barierka w której jest dziura i właśnie postać w kapturze trzymająca  kawałek barierki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do barier w Chorzowie na Estakadzie, to ja uważam że tam są bardzo dobrze zrobione, bariera się rozdwaja i jest jakby podwójna, więc żyletki na dole są na bardzo małej przestrzeni, a powyżej są liny.

Na foto ledwo to widać ale widać, ta luka miedzy barierą a podłozem ma kilka cm,

 

da się? da się!

 

chorzow-estakada.310.jpg51cd7f5c5e7ed_g1.jpg

estakada-w-chorzowie-remont-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Janusza mam niedaleko. Mogę zawitać , napisać-pogadać.  Ale to jak już będzie pełen plan co i jak..

 

 

 

 

 

Marku muszę przyznać, że to świetny pomysł moim zdaniem - ja bym do tego dodał : ulica a właściwie zakręt, barierka w której jest dziura i właśnie postać w kapturze trzymająca  kawałek barierki. 

No , coraz lepiej plakat wygląda. Czekamy na dalsze pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może foto barierki i zamiast tych podpór trzymających barkierkę - żyletki (albo noże) i wyfotoszopowany motocyklista ślizgający się po asfalcie w ich kierunku

 

i do tego zeby dodać szoku podpis z encyklopedii

 

 

 

tatar – potrawa (zazwyczaj jako przystawka) przyrządzana ze skrobanego lub drobno siekanego mięsa[1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszcie się tak z tym plakatem, najpierw musi się tym zająć jakieś stowarzyszenie lub fundacja inaczej nikt tego nie potraktuje poważnie, napisałam już na forum Motoautostrady propozycję współpracy Dawców Uśmiechu z Motoautostradą albo niech się tym sami zajmą ale na razie cisza, albo się wypalili albo urlopują bo mało osób na form M. zagląda.

 

Jeśli chcecie coś działać to myślę, że jeśli Motoautostrada nie wejdzie w to, to może Dawcy Uśmiechu się tym zajmą ale będzie potrzebna szersza pomoc w plakacie jak proponowaliście, w zebraniu danych statystycznych i opisów wypadków, związanych z barierami i ielu innych spraw, kontakty z osobami poszkodowanymi też się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszcie się tak z tym plakatem, najpierw musi się tym zająć jakieś stowarzyszenie lub fundacja inaczej nikt tego nie potraktuje poważnie, napisałam już na forum Motoautostrady propozycję współpracy Dawców Uśmiechu z Motoautostradą albo niech się tym sami zajmą ale na razie cisza, albo się wypalili albo urlopują bo mało osób na form M. zagląda.

 

Jeśli chcecie coś działać to myślę, że jeśli Motoautostrada nie wejdzie w to, to może Dawcy Uśmiechu się tym zajmą ale będzie potrzebna szersza pomoc w plakacie jak proponowaliście, w zebraniu danych statystycznych i opisów wypadków, związanych z barierami i ielu innych spraw, kontakty z osobami poszkodowanymi też się przydadzą.

 

Może cisza jest spowodowana okresem urlopowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszcie się tak z tym plakatem, najpierw musi się tym zająć jakieś stowarzyszenie lub fundacja inaczej nikt tego nie potraktuje poważnie, napisałam już na forum Motoautostrady propozycję współpracy Dawców Uśmiechu z Motoautostradą albo niech się tym sami zajmą ale na razie cisza, albo się wypalili albo urlopują bo mało osób na form M. zagląda.

 

Jeśli chcecie coś działać to myślę, że jeśli Motoautostrada nie wejdzie w to, to może Dawcy Uśmiechu się tym zajmą ale będzie potrzebna szersza pomoc w plakacie jak proponowaliście, w zebraniu danych statystycznych i opisów wypadków, związanych z barierami i ielu innych spraw, kontakty z osobami poszkodowanymi też się przydadzą.

 

Od Tygodnia siedze i wyciągam dane ze roczników statystycznych... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszcie się tak z tym plakatem, najpierw musi się tym zająć jakieś stowarzyszenie lub fundacja inaczej nikt tego nie potraktuje poważnie, napisałam już na forum Motoautostrady propozycję współpracy Dawców Uśmiechu z Motoautostradą albo niech się tym sami zajmą ale na razie cisza, albo się wypalili albo urlopują bo mało osób na form M. zagląda.

 

Jeśli chcecie coś działać to myślę, że jeśli Motoautostrada nie wejdzie w to, to może Dawcy Uśmiechu się tym zajmą ale będzie potrzebna szersza pomoc w plakacie jak proponowaliście, w zebraniu danych statystycznych i opisów wypadków, związanych z barierami i ielu innych spraw, kontakty z osobami poszkodowanymi też się przydadzą.

Nikt nie musi się zgadzać . Sami wpadliście na ten pomysł . I jeżeli się nikt nie dołączy to nie znaczy  że mamy się poddac.

Jak nie będą chcieli - olać ich. Dalej czekam , może ktoś ten plakat zrobi. Możecie się poddać a ja z miłą chęcią wkleje to na fb , nk i gdzie tam jeszcze żona ma konto.

 

Nie liczcie ze wszyscy będą przyklaskiwać. Większość pomyśli , zapierdzielaja a potem  się czepiają byle czego- barierki im przeszkadzają.

 

Działajcie dalej , piszcie , pytajcie .

Umiesz liczyć -licz na siebie.

 

Działajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi się zgadzać . Sami wpadliście na ten pomysł . I jeżeli się nikt nie dołączy to nie znaczy  że mamy się poddac.

Jak nie będą chcieli - olać ich. Dalej czekam , może ktoś ten plakat zrobi. Możecie się poddać a ja z miłą chęcią wkleje to na fb , nk i gdzie tam jeszcze żona ma konto.

 

Nie liczcie ze wszyscy będą przyklaskiwać. Większość pomyśli , zapierdzielaja a potem  się czepiają byle czego- barierki im przeszkadzają.

 

Działajcie dalej , piszcie , pytajcie .

Umiesz liczyć -licz na siebie.

 

Działajcie.

Marku wcale nie trzeba zapierdzielać. Przepisowo jadąc poza zabudowanym 90km/h i walnij w taką szatkownicę... Niestety nie o zapierdzielających się tutaj rozchodzi ale o WSZYSTKICH.

Mroczny temat rewelacyjny... Mogę pomóc w temacie służb mundurowych, kilka osób ze światka wyścigów motocyklowych też można zorganizować. W razie czego mów co potrzebujesz.

Też myślałem co by sie do Marka i Pawła nie odezwać za Twoim wstawiennictwem :P ale to dopiero jak będzie już coś ukulane a nie kiedy mamy w 3 i trochę pomysłów a jeszcze nic nie zrealizowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku wcale nie trzeba zapierdzielać. Przepisowo jadąc poza zabudowanym 90km/h i walnij w taką szatkownicę... Niestety nie o zapierdzielających się tutaj rozchodzi ale o WSZYSTKICH.

 

Wytłumacz to puszkarzom, mi nie musisz.  Wiesz jaką mamy opinie. Jeden wariat czy drugi psuje opinie wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi się zgadzać . Sami wpadliście na ten pomysł . I jeżeli się nikt nie dołączy to nie znaczy  że mamy się poddac.

Jak nie będą chcieli - olać ich. Dalej czekam , może ktoś ten plakat zrobi. Możecie się poddać a ja z miłą chęcią wkleje to na fb , nk i gdzie tam jeszcze żona ma konto.

 

Nie liczcie ze wszyscy będą przyklaskiwać. Większość pomyśli , zapierdzielaja a potem  się czepiają byle czego- barierki im przeszkadzają.

 

Działajcie dalej , piszcie , pytajcie .

Umiesz liczyć -licz na siebie.

 

Działajcie.

 

 

Czy ja tutaj gdzieś pisałam aby się poddawać? Chodzi tylko o to, że jeśli weźmie na siebie temat Stowarzyszenie będzie mocniejsze przbicie a wklejanie czegokolwiek na fb czy inne portale da nam tylko poparcie ale nic nie załatwi a tu trzeba do ministerstwa i zarządcy dróg pisać.

 

Trzeba poczekać czy Motoautostrada się odezwie, oni już nawiązywali kontakty z ministerstwem jeśli jednak tego nie wezmą to macie wsparcie Dawców Uśmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajak te wszystkie "organizacje" się nie odezwą --to co . Darujemy sobie???

Stary, wyluzuj !!

Jeszcze nic nie zrobione a Ty już dymisz !!

Soprano wie o czym mówi, Mroczny też ma poukładane

takiej akcji nie można robić na wariackich papierach i na łapu capu.

To wszystko musi mieć "ręce i nogi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma co liczyć na szybkie efekty, ale jeśli będzie to robione konsekwentnie to może uda się coś osiągnąć.

Szczerze nie licze na grubą akcje w tym roku...

Na ten sezon na pewno MUSIMY zrobić materiał wideo/foto. We wrzesniu chcial bym ugadac sie z wami wszystkimi na sesje zdjeciową. Przez zimę zrobimy zdjęcia z makeupem niektórych z was. Zależało by mi na osobach do sesji:

Na pewno Accord jako (wybacz) stateczny pan 40+

młoda dziewczyna

Młody chlopak

Pani 40+

Generalnie coś w stylu http://m.torresart.wix.com/ja-motocyklista

Chętnych do sesji proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie licze na grubą akcje w tym roku...

Na ten sezon na pewno MUSIMY zrobić materiał wideo/foto. We wrzesniu chcial bym ugadac sie z wami wszystkimi na sesje zdjeciową. Przez zimę zrobimy zdjęcia z makeupem niektórych z was. Zależało by mi na osobach do sesji:

Na pewno Accord jako (wybacz) stateczny pan 40+

młoda dziewczyna

Młody chlopak

Pani 40+

Generalnie coś w stylu http://m.torresart.wix.com/ja-motocyklista

Chętnych do sesji proszę o kontakt

 

Mógłbym robić za młodego, ale nie wiem czy mój wiek na to pozwala  :P Najwyżej mogę robić za dublera Accorda w drastycznych scenach  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.