Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki GSF Bandit - dyskusja


Rafmix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Też po zdaniu prawka kupiłem jako pierwsze kogo 1250. Wyłączyłem 6 tyś i powiem fajna maszyna, zero problemów, proste do manewrowania i przyjemność z jazdy.

Jedyny problem to progi zwalniające i ustalona miska... Ale pochytane i raz na miesiąc chociaż godzinna jazda w zimę... Polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu mówić o tej maszynie jak dbasz tak masz jak będziesz wszystko robić w terminie to zero problemów nawet masa motocykla to nie problem znajoma jeździ na bandicie i sobie chwali jednym słowy dobry do wszystkiego czy jako wozidło do pracy czy rekreacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko łańcuch ni się skończył tzn napęd jeżdże  GSF 650 z 2008r proponują mi włoski firmy regina za 550zł podobno jest super ale nic nie mogę znaleść informacji lub DID 525 za 630zł    .Co zrobić założyć ten tańszy sprzedawca zapewnia że regina  to dobry produkt,ktoś miał kontakt z tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko łańcuch ni się skończył tzn napęd jeżdże  GSF 650 z 2008r proponują mi włoski firmy regina za 550zł podobno jest super ale nic nie mogę znaleść informacji lub DID 525 za 630zł    .Co zrobić założyć ten tańszy sprzedawca zapewnia że regina  to dobry produkt,ktoś miał kontakt z tą firmą.

Miałem kontakt z tym producentem. Napęd skończył się po jednym sezonie.

...i przebiegu 40 tys km :D

Dobra firma. Moto f650gs latane w każdych warunkach po Europie.

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2017 o 08:38, pieron2007 napisał:

Też po zdaniu prawka kupiłem jako pierwsze kogo 1250. Wyłączyłem 6 tyś i powiem fajna maszyna, zero problemów, proste do manewrowania i przyjemność z jazdy.

Jedyny problem to progi zwalniające i ustalona miska.. Ale pochytane i raz na miesiąc chociaż godzinna jazda w zimę... Polecam

No troche opierdala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.