Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cmenatrz na własne życzenie


zapaśnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nigdy nie wyprzedam z prawej - już parę razy hamowałem wręcz awaryjnie bo byłem w martwym polu kierowcy .

Ogólnie na moto staram się jeździć jak samochodem  , może jestem obiektem uśmiechu wytrawnych motocyklistów ale staram się nie szaleć . Mam dwie córki i mnóstwo planów - nie chcę sam ich sobie przekreślić .

Nie ma wpływu na nieuchronne ale skoro na resztę mam wpływ to po co głupio ryzykować . Mam w dup...e czy dojadę na miejsce 5 min wcześniej czy 5 min później 

Co racja to racja.

Szkoda tylko, że nie zawsze dajemy sobie radę z logiką i popuszczamy wodze fantazji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

luż

Bedziemy o Tobie pamietać.....................................ADAM......

 

... nie ma bohaterów ...

... nie ma mistrzów ...

 

... tylko szara masa jedzie dalej...

 

 

 

A do innych darujcie sobie te opinie ....[*]

Wybacz ale to jest forum "ku przestrodze" a nie "ad memoriam", nagłaśnianie takich przypadków jak wypadek śp. Adama może spowoduje że jakiś kolejny "nieśmiertelny"  zastanowi się ... i pożyje  dłużej zamiast ginąć z własnej głupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem po czyjej stronie leży wina spowodowania wypadku, ale o ile mi wiadomo to wyprzedzanie po prawej stronie na drodze o dwóch pasach ruchu w jednym kierunku jest dozwolone.Natomiast kierowca TIRA miał obowiązek zasygnalizować zamiar zmiany pasa ruchu i dopiero po upewnieniu się w lusterkach że nikomu nie zajedzie drogi wolno mu było wykonać manewr...

 

Kolego,doczytaj przepisy,wyprzedzać owszem można z prawej ale tylko w terenie zabudowanym !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere kondolencje dla rodziny - oni muszą z tym żyć.

Natomiast adamv (sądząc po postach) już dawno wkalkulował, że tak się to skończy.

Kiedy nie miałem rodziny i trochę mniej doświadczenia czułem się bardziej nieśmiertelny, teraz świadomość nakazuje mi odpuścić w wielu sytuacjach i wiele więcej przewidywać. Jeździjmy z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.