Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek DK 84 (Pszczyńska) w Katowicach


mtbikerrr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/954383,tragiczne-wypadki-w-katowicach-i-laziskach-nie-zyja-dwaj-motocyklisci,id,t.html

Kłamliwe pismaki znów pisza o "niewyjasnionych przyczynach" 

Celowa spekulacja do późniejszych komentarzy pod artykułem.

Czytałeś temat ze zrozumieniem ? jesli  już wyjasniłes przyczyny to podziel się nimi a jesli nie to teorie spiskowe zostaw dla siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przy okazji dyskusji na temat zbyt wysokich cen budowy naszych autostrad wypowiadał się jakiś mędrek w telewizji że aby było taniej to barierki będą zastępowane linami.Podobno takie cuś już jest gdzieś zabudowane w Polsce.Tak więc przyszłość nie rysuje się różowo dla nas bo szatkownice zostaną zastąpione przez gilotyny...

jadac zakopianka masz juz liny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie nie ma dnia żeby czegoś nie słyszeć o jakimś wypadku... co tu się do ciężkiej cholery dzieje?? czy motocykl stał się zbyt łatwo dostępny?? dzień w dzień ginie ktoś z Nas, nie ważne czy jest to doświadczony i poukładany biker czy nastolatek jeżdżący na "Chorwata", zbyt wielu z Nas dosięga śmierć... :/

 

wyrazy współczucia dla najbliższych

 

szkoda że co raz częściej muszę to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Długi gsxf

Jak to przeczytałem to aż strach mnie obleciał. Pełny ubiór, spokojna jazda i chłopak z doświadczeniem. Ja nie mam doświadczenia (moto 2 miesiące i 2000km przejechane)  i teraz sam się zastanawiam czy jest sens w tym kraju na moto pomykać :( .

Kondolencje dla rodziny i znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powyższe relacje są prawdziwe, to strach na moto wsiadać. Przepisowa prędkość, kompletny strój i takie obrażenia... Życzę powodzenia w dochodzeniu do siebie. :(

ja miałem w Katowicach wypadek przy 50 z groszem wymusił mi na lewym do swiateł motocykla na asfalt i w jego zderzak poleciał mnie poturobwało moto do kasacji ;/ ale już mam nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie siedziałem na motorze, ale nawet jeżdząc samochodem włos się na głowie jeży od tego co się dzieje na polskich drogach. Mistrzowie kierownicy w służbowych samochodach goniący za tobą 10 cm na zderzaku to tylko wierzchołek góry.

Andrzej miał już jedno ostrzeżenie - ktoś z podporządkowanej wymusił na nim pierwszeństwo - wtedy ucierpiał tylko motor...mam wrażenie że w polsce to sport mocno ekstremalny właśnie ze względu to o czym napiałem wyżej. Szansa na to że stanie się coś złego w większym stopniu zależy od tego ile jeździsz i na kogo na drodze akurat trafisz niż od umiejętności.

 

Andrzeja znałem od liceum a potem przez studia, to co się stało wciaż nie dochodzi do mojej świadomości i pewnie jeszcze długo tak zostanie.

 

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytałem to aż strach mnie obleciał. Pełny ubiór, spokojna jazda i chłopak z doświadczeniem. Ja nie mam doświadczenia (moto 2 miesiące i 2000km przejechane)  i teraz sam się zastanawiam czy jest sens w tym kraju na moto pomykać :( .

Kondolencje dla rodziny i znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Długi gsxf

Według mnie jest sens w tym kraju pomykać na motocyklu. Nie tylko tutaj giną motocykliści. W krajach europy zachodniej też są ludzie mniej lub bardziej rozsądni i też dochodzi do wypadków śmiertelnych. Oczywiście stan naszych dróg robi swoje oraz przyzwyczajenia kierowców samochodów.

 

Mnie przeraża to że kolega ginie jadąc powoli, spokojnie, przepisowo i z dużym doświadczeniem, a ja jestem totalnym leszczem. To mnie przeraża. W jakimś sensie boje się podbramkowej sytuacji na drodze skoro ktoś taki doświadczony nie dał rady uciec z opresji to co ja leszcz mam zrobić. No i do tego ci "kierowcy" którzy mają nas w du....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażające jest jakie żniwo zbiera śmierć w tym sezonie. Proszę uważajcie na siebie na drodze. Moje kondolencje dla najbliższych. [*]

 

@swieboda dziękuję, że próbowałeś pomóc i pocieszyć. Mam nadzieję, że jest wokół nas więcej ludzi takich jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.