Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek DK 84 (Pszczyńska) w Katowicach


mtbikerrr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja sprawdzałem czy ma czucie w dłoniach, czy ma cały kręgosłup, ściągałem mu kask, kominiarkę, dzwoniłem do jego rodziców, dziewczyny, miał wyrwaną nogę poniżej kolana a samo kolano było otwarte, był przytomny, rozmawiałm z nim, trzymałem go za głowę

mówił że kocha swoją dzoewczynę, mówił że nie był jeszcze na wakacjach

pozbierałem jego rzeczy i oddałem ojcu jak przyjechał

wiedziałem że ma spore obrażenia wewnętrzne - uderzył korpusem w barierkę, ciężko mu się oddychało.

Tam był kierowca który był bezpośrednio przy zdażeniu, ja nie widziałem samego wypadku, nie wiem, nie chcę oceniać.

namiary na wszystkich będących na miejscu dałem policji,

 

mówiłem jego dziewczynie przez telefon że żyje, że będzi ok. jemu zresztą też to mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem że z tego wyjdzie

Co dzień słyszy się o statystykach, ale dopóki to jest obok nas, do póki to jest jakiś artykuł , przyjmujemy to z żalem, i zapominamy.

Jeśli jednak pamięta się ostatnie słowa kogoś kto nie żyje kogoś kogo się uspokajało i głaskało po głowie, to uwierzcie mi – całkiem inaczej to wygląda.

Nie mam motocykla, nie mam nawet prawa jazy na motocykl, nigdy nie jeździłem motocyklem

 

Przede wszystkim proszę Was więcej świadomości o udzielaniu pierwszej pomocy, więcej świadomości o ściąganiu kasków poturbowanych motocyklistów,

 

Szczere kondolencje dla dziewczyny i rodziny chłopaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przy okazji dyskusji na temat zbyt wysokich cen budowy naszych autostrad wypowiadał się jakiś mędrek w telewizji że aby było taniej to barierki będą zastępowane linami.Podobno takie cuś już jest gdzieś zabudowane w Polsce.Tak więc przyszłość nie rysuje się różowo dla nas bo szatkownice zostaną zastąpione przez gilotyny...

Ruda Śląska, trasa N-S też ma liny po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopa :(

Jeżdżę tam w zasadzie codziennie autem jak i moto i to jest beznadziejne miejsce, a już na pewno w godzinach szczytu kiedy wszyscy się przepychają między pasami, droga pofalowana, ciasno, trzeba na prawdę tam uważać - chyba nawet jest ograniczenie na 70 km/h przed tym wiaduktem. Zatrzymali kierowcę który go zepchną ? Dziwne, że puszka go nie widziała skoro moto jechało "rozsądnie" a już dziwniejsze, że nie zdążył wyhamować na tyle aby wpuścić auto przed siebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pier**lenie...

 

Po raz kolejny w zdarzeniu drogowym uczestniczył motocyklista, który stracił panowanie nad motocyklem i poniósł śmierć.

 

 Wczoraj po południu, 31 letni mieszkaniec Katowic, kierując motocyklem marki Yamaha z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Kierujący z obrażeniami ciała po przewiezieniu do szpitala zmarł. Trwa wyjaśnianie przczyn tragicznego wypadku.

 

Stracił panowanie, jakie KUR*A STRACIŁ skoro pucha mu zajechała ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pier**lenie...

 

Po raz kolejny w zdarzeniu drogowym uczestniczył motocyklista, który stracił panowanie nad motocyklem i poniósł śmierć.

 

 Wczoraj po południu, 31 letni mieszkaniec Katowic, kierując motocyklem marki Yamaha z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Kierujący z obrażeniami ciała po przewiezieniu do szpitala zmarł. Trwa wyjaśnianie przczyn tragicznego wypadku.

 

Stracił panowanie, jakie KUR*A STRACIŁ skoro pucha mu zajechała ?!

 

 

 

Tego jeszcze nie wiemy czy mu zajechała czy nie. Wstrzymajmy się z wyrokiem. "Trwa wyjaśnianie przyczyn tragicznego wypadku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, normlanie nie wierzę... Chodziłem z Andrzejem do podstawówki, mieszkałem z nim blok w blok, zawsze widziałem z balkonu jak gdzieś wyjeżdzał, zawsze w pełnym ubraniu, normalnie nie wierze, to się nie mieści w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.