Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Recommended Posts

Ludkowie, wiem że jeszcze sporo czasu ale mimo to se założę wątek  :) Jak w temacie - 4 sierpnia jest kolejna msza na Św Annie, o 11:30. O ile pogoda pozwoli to się wybieram, kto chętny może się dołączyć. Wyruszam o 10:00 z parkingu przy zalewie (obok sklepu wędkarskiego, jak na mapce) i jadę tędy:

https://maps.google.pl/maps?saddr=50.122387,18.513357&daddr=50.4145952,18.1135786+to:G%C3%B3ra+%C5%9Awi%C4%99tej+Anny&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.233152,18.351288&spn=0.714172,1.234589&sll=50.413987,18.182716&sspn=0.176991,0.308647&geocode=FZPO_AIdzX0aAQ%3BFQNEAQMdKmQUASmBrOZ7cQ8RRzHg32sps8DbjA%3BFSLqAQMdjjkVASkxfkC0BAURRzHLzewmG89nQQ&oq=g%C3%B3&mra=dpe&mrsp=1&sz=12&via=1&t=m&z=10

• Like 1

Jestem mało religijny, a jednak zawitam tam poraz drugi. Okolica urokliwa a i księża nienachalni, zajmują się głoszeniem ewengeli i przekazywaniem dobrego słowa motocyklistom, a nie polityką i szeroko pojętymi mass mediami. 

Można się dogadać w Chudowie lub w Tawernie co do wyjazdu :)

Ja z Anasazim jestem umówiony.Proponuję miejsce spotkania zjazd z A4 na Chudów,ustalić tu na forum godzinę i trasę.Czy lecimy A4 czy zadupiami.

Jedyna szansa aby się ze znajomymi w grupie przejechać.Potem wstępnie zamierzam się przelecieć przez Czechy.Jak ktoś chce możemy po mszy wyznaczyć miejsce spotkania i lecimy dalej.

i jak co roku bedzie burdel na Orlenie :D... bedziem Grzesiu :P

btw. jak ktos chetny to z Gliwic bedziemy leciec na Pyskowice o godz. 8/30 ze stacji BP na rybnickiej. [ostatnia stacja przed A4, badz pierwsza przy wjezdzie do Gliwic - zalezy jak patrzec :)] wiec kapke wczesniej sie pojawic i lecim  :)

i jak co roku bedzie burdel na Orlenie :D... bedziem Grzesiu :P

btw. jak ktos chetny to z Gliwic bedziemy leciec na Pyskowice o godz. 8/30 ze stacji BP na rybnickiej. [ostatnia stacja przed A4, badz pierwsza przy wjezdzie do Gliwic - zalezy jak patrzec :)] wiec kapke wczesniej sie pojawic i lecim  :)

ehhehe los burdelos to był w zeszłym roku.

Ruszamy o 9/00