Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Msza Góra Św Anny 04.08.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Zbiera sie może jakas większa grupa w Żorach, Rybniku,Wodzisławiu? Ewentualnie na wyjzedzie z Rudy Śląskiej na A4.

Decyzja jest taka że RUSZAMY o 9 tej a więc trzeba być wcześniej.Spotykamy się zjazd z A4 na Chudów,po prawej są magazyny służb utrzymania ruchu na autostradzie.

https://maps.google.pl/maps?q=50.259169,18.795626&ll=50.259032,18.794947&spn=0.014541,0.038581&num=1&t=m&z=15

Jak ktoś chce jechać w grupie to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja jest taka że RUSZAMY o 9 tej a więc trzeba być wcześniej.Spotykamy się zjazd z A4 na Chudów,po prawej są magazyny służb utrzymania ruchu na autostradzie.

https://maps.google.pl/maps?q=50.259169,18.795626&ll=50.259032,18.794947&spn=0.014541,0.038581&num=1&t=m&z=15

Jak ktoś chce jechać w grupie to zapraszamy.

Ja się melduje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... po prostu wszyscy dziś zostali poświęceni, albo i nawet solidnie ochrzczeni :P Moja membrana z kurtki została w domu no bo zapowiadał się upał, do teraz ją suszę :lol: i resztę też, tylko buty z membraną dały rade. Ale fajnie było, nie musiałem owadów zmywać z kasku bo same zeszły po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo my sie modlili. nas deszcz opuscił dopiero w mikołowie. ale co nas nie zabije to nas wzmocni ... przecież

:)

A bo trzeba było jechać na Leśnicę, tam już nie padało :). Dobrze, że wybraliśmy drogę do Gliwic bocznymi drogami, bo w Lesnicy skrecilismy na Zdzieszowice, dalej prom i plan A się udal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno było, mam nadzieję, że zadowoleni z prowadzenia byliście. Gdyby nie Seba to pewnie deszczu by nie było ;) A tak, po powrocie trzeba było suszyć ciuchy, choć przed Gliwicami już było w miarę sucho i wiatr osuszył plecaka i mnie w znacznym stopniu.

 

8jf.JPG
 
Uploaded with ImageShack.us
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno było, mam nadzieję, że zadowoleni z prowadzenia byliście. Gdyby nie Seba to pewnie deszczu by nie było ;) A tak, po powrocie trzeba było suszyć ciuchy, choć przed Gliwicami już było w miarę sucho i wiatr osuszył plecaka i mnie w znacznym stopniu.

 

8jf.JPG

 

Uploaded with ImageShack.us

Ha :)u mnie to samo.Jak macie foty to powrzucajcie.Jak ktoś ma linka z relacji w tv to czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.