Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam motocyklistki i motocyklistów


Gość magdape

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Raaaju, ależ powitanie! :)) Miło, miło! Dziękuję za propozycje motorków, jednak no muszę się wstrzymać do przyszłego roku z racji odkładania do skarbonki na wymarzony motorek. Tak by się chciało mieć go już i sobie pyrkać, ale niestety siła wyższa każe czekać... Najpierw muszę kupić samochód, bo to wyższa konieczność i właśnie jestem na etapie szukania, jeżdżenia, oglądania. Później motorek jako zabawka! :))

Swoje musisz odczekać :) Każdy czekał. Poza tym witamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj między nami ( witam może późno- ale lepiej późno niż wcale...) :)

 

Hej, hej:))

 

Auta to ja raczej szukam już zagazowanego lub benzyna ale mało paląca. Coś bardzo ekonomicznego i taniego. Mały silnik. Po prostu musi się poruszać z punktu A do punktu B, nie szwankować i w miarę ładnie wyglądać. Jak by ktoś wiedział coś o takim wozie 4-kołowym na sprzedaż to proszę dać znać;>

A tak z ciekawości- po kiego Ci tyle aut ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, jeśli wolisz armaturę od plastików i jesteś początkująca to podobnie jak ja. Jeżdżę Junakiem M16 wersja Daytona drugi sezon i mogę śmiało go polecić. Po takim czasie widzę, że przydałoby się coś mocniejszego, ale póki co, jest ok. Spokojnie robię trasę po 600 km w jeden dzień i moto daje radę. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja sobie nabije poscik.
 

Hej, hej:))

 

Auta to ja raczej szukam już zagazowanego lub benzyna ale mało paląca. Coś bardzo ekonomicznego i taniego. Mały silnik. Po prostu musi się poruszać z punktu A do punktu B, nie szwankować i w miarę ładnie wyglądać. Jak by ktoś wiedział coś o takim wozie 4-kołowym na sprzedaż to proszę dać znać;>

Czesc. Nieszwankujace, male i w miare malo palace, to Toyota Yaris, Nissan Micra - sam chetnie ktores z tych bym nabyl, gdyby nie to, ze zachcialo mi sie moto :P

A gaz... Jak instalke montuje Ci ogarniety serwis, to nic zlego nie bedzie sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.