Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forum


zapaśnik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem tu długo ale to forum jest śmieszne, a co więcej "pasjonaci" na tym forum są śmieszni. Wielcy motocykliści co z każdego się śmieją, a sami czyszczą tylko swoje "motory" - tak motory w garażu. Kropla deszczu i wszyscy uciekają jak by mafia przyjechała po tzw. "Haracz". Zaczynając od skuterów - wielcy "pasjonaci&motocykliści" już muszą się do czegoś przypieprzyć bo żal im dupe ściska że ktoś jezdzi skuterem i ma pasje ( nie mówie o tych co dodają tylko foty : " zabija nas to co kochamy " bo Ci to są śmieszni - nie motocykl zabija, a nie umiejętność panowania nad maszyną i głupi rozsądek !) Ale co mi tam ! Lepiej zwalić na maszyne i pochwalić sie na chudowie " oo ja to jechałem, wyszedłem och ach ech, a tak na prawdę zamiast się pocić i pieprzyć te farmazony mogli by w końcu się przyznać że uratował ich tylko i wyłącznie Pan o imieniu "szczęście" który (chyba) nad nami czuwa - lecz nie zawsze. Przechodząc tym samym do 125-500. Stoisz se na chudowie 125 i słyszysz od mistrzów prostej :" pff to tylko 125 " , stoisz i słyszysz " może 125 kupimy ?" "Nie tato, to słabe jest " Tak słabe ! Bo lepiej kupić 500 i w gratisie trumne sosnową, a co mi tam ! Wolę poszpanować przed kumplami że w garażu 500 czy 1000 stoi, a co Ty możesz wiedzieć o jezdzie jak na 125 jeździsz ? Pff. A jeszcze lepsi są Ci co po roku jazdy na 500 ccm piszą na forum że to słabe, że tamto słabe - haha się znawcy z GP znaleźli. Ach, och widzisz nauczyłem się w rok na kolano zejść i odkręcić full gaz na prostej .. Kto mi teraz podskoczy ? Ha ! Przecież to już profesjonalny kierowca który nadaje się do działu "ku przestrodze". Odkręcić manetke to można zwierze nauczyć i też odkręci.

500-1000 to już inne bajki bo Ci to są profesjonal ekspert masakrejszyn modyfikejszyn umiejetnosci mają. Rossi przy nich to dzieciak na pit bike"u ! Potem piszą : " puszka mi wyjechała ! To wina puszki ! To jego wina, jego ! " przecież ja jestem idealny kierowca, zawsze się patrze w lusterka, zawsze jeżdżę według ograniczeń, zawsze ubieram kombi nawet w 50 stopniach, zawsze zatrzymuję się na czerwonym oraz pomarańczowym. Ludzie ... Rozumiem że ktoś jest zielony i nie patrzy w lusterka za często ale czy to znaczy że od razu jest winny ? Przecież też możecie jechać z rodziną i dziecko z tyłu Cie kopnie to sie nie popatrzysz w lusterko i kraksa - to sie każdemu może zdarzyć - tak każdemu i nie piszcie że Wam nigdy bo nawet jak tak było to kiedyś na 99,9 % Wam się to zdarzy. Była sytuacja że słucham w radiu " motocyklista zginął bo wyprzedzał i walnął w tira (chyba) " - wchodzę na forum i co ? Wina kierowcy auta ! A co ! Przecież to normalne że motocykl wyprzedza auta, przecież go nic nie może interesować, a ten z przeciwnego pasa ma mnie nie zabić ani nie dotknąć - przecież to ja jade motocyklem i jestem " krUlem szos ". Nie pisze że puszkarze to święte osoby ale Wszyscy sie robią tacy święci na tym forum i ogólnie czy to auta czy motocykle że czasami jest to śmieszne :) ja czasami też zrobie taki manewr że ktoś powie kur. Piz. Idz sie naucz jeździć, a czasami ktoś mi taki manewr zrobi i gadam to samo .. Proste w robocie też są wypadki i co będziesz na grubie na węgiel ryczał że się zawalił ? Nie mówię o wszystkich forumowiczach :) bo jest taka grupa "pasjonatów" co jak coś powiesz od razu w myśli : " Gupek ! Czas na hejtowanie :) ". Spytasz sie o cos to są ludzie pomocni, a są ludzie co Ci tak dowalą że Ci się nawet wracać czytać forum nie chce. Ja nikogo nie zamierzam rozliczać za to jak tam sie pasjonuje motocyklami i czy czyści chrom czy nie... ale na prawde czasami lepiej się zamknąć i nic nie mówić/pisać. A jeszcze jedno :) Najlepszy Pan na czoperku - pasjonata. Lewą kiwłem nie odmachał, traf chciał że braklo mu beny i cisł motocykl to mi machał zebym sie zatrzymał. Odmachałem i pojechałem dalej :) Jak potrzeba pomocy to każdy jakiś taki miły się robi, nie dziwne ? I te krwiożercze twarze na chudowie jak grupy stoją. Same za siebie gadają : " nie podchodź, nie dotykaj, patrz podziwiaj bo polerowałem 2 h " !

Ps. Przypominam że nie piszę tu o WSZYSTKICH forumowiczach piszę to ogólnie, a część do jakich to ma trafić kapną się że to do nich. Pewnie "pociski" polecą na mnie jak przeczytacie 2 pierwsze zdania - no chyba że moderator to szybciej usunie :)

Ps.2. Proszę o powstrzymanie bez sensownych komentarzy, buziek czy coś. Mnie tym nie ruszycie - swoją samoocene pewnie tak ale po co macie marnować ręce którymi walczycie z gazem :)

Ja się odmeldowuję. Cześć i czołem. Lewa / prawa jak kto woli :) bo z LwG sie tutaj śmialiście ostatnio ( tak czytałem ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tendencyjnie i jednostronnie i jak w każdym tendencyjnym i jednostronnym komentarzu ziarno prawdy jest. Mimo rozczarowań zachęcam cię do pozostania na forum bo wiele pozytywnych info można tu nabyć. Szkoda ze nie pomogles temu kolesiowi co ci nie pomachał, odwet na dłuższą metę jest wyrazem bezradności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się tak. : ) Wyklepałeś swoje żale na forum i dobrze (podobno to ułatwia). Co do tej wypowiedzi to dobrze, że napisałeś, że to nie do wszystkich, bo inaczej mógłbyś niektórych baaardzo urazić. A tak swoją drogą to ludziom w potrzebie się pomaga (nawet wrogom). Ten pan oprócz tego, że ci nie odmachał (może nie widział?) to chyba ci nic złego nie zrobił, nie?

 

 

PS. Możecie gratulować, bo przeczytałam! :D

PS 2. Kto się śmiał z LwG? Jak mogliście to uczynić? :CCCCCCCCCCC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.