Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety forum 2013r. II tura - zapisy


sajmi89

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, parę osób już wie bo pisałem własnie e-maile, na gg i PW, dostałem info od forumowiczki, że panika się tutaj szerzy i teorie spiskowe dlatego też śpieszę się z informacją, że osoby które się ze mną kontaktowały telefonicznie dostały te zamówienie chyba z pół roku temu już, paru "Agentów" było co to się 5 razy umawiali i czekałem jak ten kołek na odbiór często specjalnie przyjeżdżając do Czeladzi w tej sprawie! 

Każdy co nie dostał  t-shirta niezależnie czy miał być odbiór osobisty czy wysyłka to proszę o e-maila i każdemu wyślę paczkę pocztą jak tylko poda adres, nr kontaktowy i dobrze by było jakby dał potwierdzenie pdf z przelewu bo już dla tamtej firmy nie pracuje i nie mam dostępu do konta bankowego do sprawdzenia. Ci co podpisali się ksywką w przelewie to nadałem na adres z konta bankowego.

 

Karczek, jak coś źle zrobiłem to napisz mi na e-maila: [email protected] co było nie tak, daj fotkę i zostaw nr kontaktowy. Jak będzie drobny błąd to poprawie, jak zupełnie inny niż chciałeś to przywiozę Ci nowy bo z tego co pamiętam to mieszkasz 10km ode mnie więc szału nie ma, a więcej gadania niż problemu :)

 

Patris - właśnie podała mi adresik i t-shirt z giftem został spakowany do wysyłki na rano.  TEMAT ZAŁATWIONY - PODAŁA ADRES

 

Paramedyk, dostaliście ode mnie 2 albo 3 koszulki i jednej brakowało dla Xeny - białej bokserki rozmiar M. Najpierw ustaliliśmy, że będziesz czekać na dostawę importera, potem przekazałeś dane do zwrotu kasy, a między czasie dostałem koszulkę i prosiłem o adres do wysyłki, zapytałem czy to ten z konta bankowego to Twój i tylko dostałem info, że nie, poprawnego adresu do wysyłki już nie dostałem i bardzo chętnie wyślę na swój już koszt mimo, że był ustalony odbiór osobisty. TEMAT ZAŁATWIONY - PODAŁ ADRES

 

Seether - umawiał się osobiście X razy i kontakt się zerwał. Proszę o kontakt i podanie adresu do wysyłki kontakt: [email protected]

 

Borsuk - prawdopodobnie też umawiał się na odbiór i nie odebrał ( albo błąd po mojej stronie i adresu nie mam ) kontakt: [email protected]

 

Grigori - ten z tego co pamiętam to wyjeżdżał gdzieś na dłuższy czas i prosił o wysyłkę w późniejszym terminie.  TEMAT ZAŁATWIONY - PODAŁ ADRES

 

Wyprzedzając ewentualne zapytania - nie przyjmuje zamówień detalicznych do odbiorów osobistych, wysyłkę oferuje tylko po zamówieniu poprzez allegro, t-shirty zaczynają się od 17 zł, polary zostały wykupione przez inne forum, bluzy z kapturem i bluzy w większości także już są wyprzedane. Hafty wykonuje wyłącznie w dużych ilościach dla firm. 

 

Listę osób usunę z tego postu jak tylko wszystkie się ze mną skontaktują e-mailowo. Te które się skontaktowały podpisuje dla swojej informacji i innych :)

 

EDIT: POZOSTAŁO 3: Seether, Borsuk oraz Karczek.  -  ktokolwiek ma z nimi kontakt to proszę im przekazać aby weszli na forum.

 

 

Na zakończenie w tym temacie dodam informacje, że w sumie klientów z forum było w okolicy 30 i chciałem podziękować wszystkim z którymi problemu nie było i nie jedną się kawkę przy odbiorze wypiło i pogadało :) Jak to bywa nie którzy chęci na kontakt nie wykazują żale przed komputerem wylewają i osoby trzecie szukają dziury w całym :D samo życie jak to się mówi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.