Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety forum 2013r. II tura - zapisy


sajmi89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LosKurczakos co z pomysłem naszywek działacie cosik ? :unsure: 

 

Tzn jak działamy ?!

Ja z produkcją koszulek nie mam nic wspólnego nawet naszego świstaka nie widziałem na oczy .

Po prostu zacząłem zadręczać naszego kolegę smsami stąd moja wiedza .

Tak na marginesie w środę prawdopodobnie będą do odbioru i ja jadę osobiście odebrać i tu moje pytanie - czy odebrać komuś i podrzucić do Chudowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak działamy ?!

Ja z produkcją koszulek nie mam nic wspólnego nawet naszego świstaka nie widziałem na oczy .

Po prostu zacząłem zadręczać naszego kolegę smsami stąd moja wiedza .

Tak na marginesie w środę prawdopodobnie będą do odbioru i ja jadę osobiście odebrać i tu moje pytanie - czy odebrać komuś i podrzucić do Chudowa ?

Słuchaj to pokręć mu dziurkę w brzuszku niech coś obmysli rzuci temat bo zaczął i zero słychu i dychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że do czasu zakończenia akcji koszulkowej nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek akcje gadżetowe na forum (jeśli ktoś chce zrobić sobie koszulki we własnym zakresie proszę to robić poza forum) . Bliższe zasady organizowania kolejnych akcji gadżetowych poznacie wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że do czasu zakończenia akcji koszulkowej nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek akcje gadżetowe na forum (jeśli ktoś chce zrobić sobie koszulki we własnym zakresie proszę to robić poza forum) . Bliższe zasady organizowania kolejnych akcji gadżetowych poznacie wkrótce.

nie chodzi o koszulki mysle jakieś naszywki albo coś takiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zróbcie listę kto jeszcze nie dostał koszulek, piałem o tym wcześniej. Z tego co przeczytałem to może ze trzy osoby nie dostały koszulek? jeśli się mylę to mnie poprawcie. Jeśli będzie taka potrzeba odwiedzimy Świstaka u jego norce a jeśli kwota nieodebranych koszulek przekroczy 250 zł zgłosimy sprawę do odpowiednich organów. Czekam więc na listę osób, które nie otrzymały koszulek pomimo prób kontaktu ze Świstakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z forumowiczów jest z Czeladzi i byłby na tyle uprzejmy aby podjechać do typa i odebrać co nasze ??

 

Kontaktowałem się z nim na gg i zapewniał, że koszulki wyśle.

Niestety nie wysłał i z gg zniknął jakieś dwa tyg temu.

Po kilku rozmowach telefonicznych również wyłączył telefon, który milczy od dobrych kilku dni.

 

Ja widzę dwa rozwiązania :

1)  albo jak pisałem wcześniej, ktoś byłby na tyle uprzejmy aby odwiedzić typa na szpitalnej

2)  albo niech ujawnią się wszyscy Ci, których gość oszukał i można by pomyśleć o zgłoszeniu sprawy na policję

 

Z tego co się dowiedziałem z rozmowy z nim to działał z koszulkami na kilku forach więc jest takie prawdopodobieństwo, że i tam kogoś wyrolował.

Jeżeli ktoś ma konto na innym forum, może spróbowałby się dowiedzieć jak tam wyglądała sytuacja z koszulkami i ilu jest oszukanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrraaa :)

 

W końcu doczekałem się koszulki. Wysłana wczoraj.

No ale żeby nie było tak kolorowo - jest spie....na !

Nadruk nie taki jak sobie życzyłem :(

Od zamówienia do otrzymania czekałem kilka miesięcy więc na rozpatrzenie reklamacji muszę dać świstakowi chyba z rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrraaa :)

 

W końcu doczekałem się koszulki. Wysłana wczoraj.

No ale żeby nie było tak kolorowo - jest spie....na !

Nadruk nie taki jak sobie życzyłem :(

Od zamówienia do otrzymania czekałem kilka miesięcy więc na rozpatrzenie reklamacji muszę dać świstakowi chyba z rok ;)

 

Ja pierdziele to jest dosłownie niemozliwe .

Muszę się rozejrzeć po rynku i na stałe wsadzę do mojego sklepu możliwość zakupu akcesorów z forum .

mam nadzieję tylko że administracja nie ma nic przeciwko temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.