Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety forum 2013r. II tura - zapisy


sajmi89

Rekomendowane odpowiedzi

01- Świstak - Koszulka krótki rekaw czarna nadruk 35x35 = 35zł rozmiar "M" NICK na plecach Świstak
02- Świstak - Polar = 95 zł rozmiar "m" Nick na piersi : Świstak
03- Karczek - Koszulka krótki rękaw czarna nadruk 35x35 = 29zł rozmiar "L" NICK-u brak (info na PW)
04- Seether - Koszulka krótki rekaw czarna nadruk 35x35 = 35zł rozmiar "M" NICK na plecach Seether
05- Grigori - Koszulka krótki rękaw czarna nadruk 35x35 = 35zł rozmiar "L" NICK na plecach Grigori
06-Świst - Koszulka krótki rękaw czarna nadruk 35x35 = 35zł rozmiar "L" NICK na plecach Świst
07-Świst - Polar = 95 zł rozmiar "L" Nick na piersi :Świst
08-WojtasK - Koszulka krótki rękaw czarna nadruk 35x35 = 35zł rozmiar "L" NICK na plecach WojtasK
09-Bela15 - Koszulka krótki rękaw czarna nadruk 35x35 = 35zł rozmiar "L" NICK na plecach Bela
10- Skorpionica - Koszulka krótki rękaw nadruk 35x35 = 35 zł rozmniar "S" NICK na plecach Skorpionica
11. Fireblade94 - Koszulka krótki rękaw, czarna, nadruk 35x35 = 35 zł rozmiar "S" NICK na plecach Fireblade94

12. OSTRO - Koszulka krótki rekaw czarna, nadruk 35x35 = 35zł  rozmiar "M" NICK na plecach OSTRO

13. PATRIS- Bokserka damska, Czarna =25zł , rozmiar "M" NICK na plecach PATRIS 

14. LosKurczakos - bokserka damska , Czarna = 25 zł , rozmiar "L" NICK na plecach Morświnka

15. Borsuk - Koszulka krótki rękaw, czarna, nadruk 35x35 = 35 zł, rozmiar "L", NICK na plecach borsuk

16. Flavius - Koszulka krótki rękaw, czarna, nadruk 35x35 = 35 zł, rozmiar "XXXL", NICK na plecach Flavius

17. Xena- Bokserka damska, Biała =25zł , rozmiar "M" NICK na plecach Xena

18. PARAMEDYK - Koszulka krótki rekaw czarna, nadruk 35x35 = 35zł  rozmiar "L" NICK na plecach Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kubeczki mogę zrobić:) jakaś propozycja jakby to miało wyglądać? może ktoś się podejmie projektu :P 

 

ps. dla tych co nie odebrali jeszcze - dzwonić mi albo pisać sms to się umowimy wieczorami jak będę w doma :) żaden problem tylko mnie chwycić jak jestem obecny co w ostatnich upałach raczej unikam bo lepiej korzystać z pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszywki można zrobić ale min. 50 sztuk, 3 tura ? dawajcie na PW jak ktoś chce to się dogadamy bo i tak pewnie nie nazbiera się dużo chętnych. Przy okazji wszyscy co jeszcze nie odebrali t-shirtów to proszę także o PW żeby wiedzieć kiedy odbiór planujecie. Puki są takie upały to jestem mocno mobilny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas rozliczenie akcji koszulkowej  określam na 15 września 2013 roku - do tej pory Wszyscy, którzy nie otrzymali koszulek, a wpłacili pieniądze powinni je otrzymać lub otrzymać zwrot pieniędzy. Do tego czasu wstrzymujemy każda akcję gadżetową!. Świstaka proszę o wyjaśnienie na PW zaistniałej sytuacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.