Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co z FORUM ??


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj o tym w gościu niedzielnym. 

Dobranoc

P.s. Stare kalesony na dobranoc

http://www.motocykle.slask.pl/topic/119220-zmiany-na-forum/

 

 

i jak rozumiem, ty jako ulubieniec wszystkich bylbys adminem, modem i bogiem na swoim forum? juz klub zakladales, ktory niezbyt sie utrzymal, wiec za forum dziekujemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Autor tematu zwrócił uwagę na problem, a potem zmienił nick i avatar, żeby nie był kojarzony z tematem ;)

 

Jeszcze tylko slane popychany chyba przez Macierewicza szuka spisku.

 

Ja problemu nie widzę, dlatego rozwiązania nie proponuję, ale jeśli ktoś widzi problem, i go rzeczowo przedstawi, a propozycje będzie miał słabe, to może się wysilę i coś wymyślę, albo wszyscy się wysilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro  zabrałeś głos.......

Pier!@#nij j się w ten pusty łeb, zmieniłem nick i jako autor tematu mam nowy nick.  Pustak jesteś. Jesteście tacy zajedwabiści że jak dalej tak będziecie wszystkich olewać to userzy osraja to wasze forum. I co sami będzie  ???? Pcheła - spróbuj tylko. :ph34r:  Umoczysz. Uwierz. 

Zamieść pod dywan obrócić w żart --- byle by ucichło.  Mgła nad smoleńskiem  to też wasz wina- Rzeżnia....... dalej tak róbcie to userzy wam taką rzeżnie zrobią że się zdziwicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szreku- szanuj tych którzy szanują Ciebie. Reszte toleruj lub  poczęstuj zawartością zwieracza.

Jesio jeden mod coś tam do mnie bazgrał---Mariusz - cos tam??? Na moim profilu był... O co Ci kaman modku ???

Cierń w dupie boli ??? Prawda w oczy kole czy żona Cię bije i tylko na forumie możesz swoją męskość pokazać???

 Oni mają szacunek.......... i zdanie innych .  Ale w głębokim poważaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jednak majac prawa moderatorskie, nie powinniscie reagowac w ten sposob, od tego macie ostrzezenia, mozecie im je zalozyc i tyle w temacie, Wam nie wypada wypisywac tych rzeczy, dajcie troche przykladu, pozatym regulamin pisze jasno, ze nalezy okazywac szacunek drugiej osobie? A w waszych wypowiedziach nie widac go..

Panowie, wezcie grabki i do piaskownicy, zachowujecie sie jak 10 letnie dzieci, bo on zrobil to ja tez musze;)

 

Maro a Ty tez zluzuj, bo Ci kombiak na zyci peknie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na część osób ostrzeżenia w ogóle nie działają dlatego niebawem jak tak pójdzie to się posypią bany i tyle. 

tak naprawdę to już mało kto z nas wie o co dokładnie chodzi dlatego nie wiem czy nie byłoby najrozsądniej zakończyć ten temat już, bo to się będzie ciągło i niepotrzebne "skakanie sobie do gardeł" 

 

Marek weź to na chłodno (bo raczej podchodzisz mocno emocjonalnie). 

Krytyka jest konstruktywna ale mieszcząca się w granicach przyzwoitości, co niestety nie dało się wyczuć w tym temacie, dlatego można chyba jak człowiek z człowiekiem porozmawiać napisać co i jak bez wyzywania się itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnosnie rzezni, co to jest? Ja tez sie zalapie?

Obiecuje robic totalny rozpierdziel tutaj, co drugie slowo moge puszczac &*#&$&, awantury, klotnie, intrygi, no total rzeznia, do tego sex drug rock n roll tez moze byc ..

Już wcześniej pisałem o Rzeźni.

Tutaj raczej nie wypada bluzgać i robić rozpierduchy, ale na Rzeźni owszem ;)

Palimy kubańskie cygara, na kamerkach dziewczyny pokazują cycki, umawiamy się na swingowanie i ogólnie jest total luz ;)

Żeby się załapać hmmmm, musielibyśmy poznać się osobiście i takie tam inne, ale pomyślimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnosnie rzezni, co to jest? Ja tez sie zalapie?

Obiecuje robic totalny rozpierdziel tutaj, co drugie slowo moge puszczac &*#&$&, awantury, klotnie, intrygi, no total rzeznia, do tego sex drug rock n roll tez moze byc ..

poczytaj, dodam od siebie, że Wicher jest przewodniczącym Rzeźni :) i ostateczna decyzja należny do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak panowie ....czekałem odkąd wróciłem. I nic..

Dowiem się kto to był ??? Lub od kogo??? Zebrać liścia . No , szczękę do tej pory z gleby zbieram. Ale za "wojownika" nie odpowiadam. Ktokolwiek to był lub przez kogo nasłany- sam płaci za stomatologa.

 

LUDZIE nauczcie się odróżniać życie w internecie od życia w realu !!!!!!!!!

Żyjecie forumem , internetem ??? 

 Masakra. 

Walić w ryj za kłótnie na forum. Kurwa - debile. I mam w dupie warny za słownictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.