Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co z FORUM ??


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Oby potem nie było że staje po czyjejś stronie . Czytam ten wątek dla rozrywki , do kanapki w pracy  :D

Nie wiem , nie znam się , jestem nietutejszy  :lol:

 

 

 

No właśnie nie, bo opera mydlana jest nudna, a tu sama akcja, choćby "Xena - wojownicza księżniczka" :P

 

I widzisz aby przerwać monotonny schemat tego posta powinieneś się ze mną zgodzić a ty znów na przekór  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !!! Albo zacznijcie rozważać konstruktywne posunięcia a mianowicie : co zrobić z syfem na forum, jak niedopuszczać do jego powstawania, co zrobić z nabijaczami postów itd albo temat w pizdu do kosza. Obrażanie innych nie przyniesie rezultatu. Dałem kilka propozycji i jakoś nikt się nie wypowiedział.

Druga sprawa : czy ma to jakieś znaczenie czy ktoś jest modem czy adminem z jakiejś tam "Rzeźni" ? Czy to znaczy, ze jest lepszy czy gorszy w tym co robi ? Co to za twór ta cała "Rzeźnia" ? Mam się ich bać czy co ? Bo nie wiem. Czy jeśli admini nie będą z "Rzeźni" to forum będzie lepsze ?

Zacznijcie pisać na temat albo temat wyląduje w koszu !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam się nie znacie "Eva Luna" ;)

A będą jakieś sceny Erotyczne? Już wyobrażam sobie Pralinę w roli Ewy :) Ma czym dychać, więc oskar murowany :D

 

 Czytam ten wątek dla rozrywki , do kanapki w pracy  :D

 

Ej, kolo....a z czym maaaasz kanapkę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to im właśnie chodzi !

moim skromnym zdaniem to jest ważny (istotny) temat poruszający jakiś problem, z którego oczywiście robi sie smietnik i nie wyciaga żadnych wniosków.. nieważne kto i jak go zaczął , ale zauważcie ile osób wypowiadziało sie na ten temat, ze problem niezaprzeczalnie istnieje

 

ręcę opadają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Państwa wyżej.

 

Macie coś do napisania w temacie, to proszę bardzo. Widzicie problem to go przedstawcie i zaproponujcie rozwiązanie. Twierdzenia typu "skoro tyle osób napisało w tym temacie to problem na pewno istnieje" porównać można z tymi, że "skoro skrzydło jest metalowe a brzoza drewniana, to nie ma możliwości, aby samolot nie skosił wszystkich brzóz i nie dojechał na kołach do pasa startowego, wysadzając wszystkich pasażerów na lotnisku z lekkim opóźnieniem, bo leci się szybciej niż jeździ".

 

Autor tematu zwrócił uwagę na problem, a potem zmienił nick i avatar, żeby nie był kojarzony z tematem ;)

 

Jeszcze tylko slane popychany chyba przez Macierewicza szuka spisku.

 

Ja problemu nie widzę, dlatego rozwiązania nie proponuję, ale jeśli ktoś widzi problem, i go rzeczowo przedstawi, a propozycje będzie miał słabe, to może się wysilę i coś wymyślę, albo wszyscy się wysilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"skoro skrzydło jest metalowe a brzoza drewniana, to nie ma możliwości, aby samolot nie skosił wszystkich brzóz i nie dojechał na kołach do pasa startowego, wysadzając wszystkich pasażerów na lotnisku z lekkim opóźnieniem, bo leci się szybciej niż jeździ".

 

Nie oglądasz za duzo telewizji przypadkiem? Nie wiem skąd ale coniektórzy maja powazny problem z katastrofa smolenska.

Tak czytam ta koncówke tematu i stwierdzam, że pozostało "wam" napisac że nic sie nie stało i zapisac sie do psychiatry.

 

Głupim komentarzom mówimy STOP. Inaczej zamkniemy temat.

Przestałem wierzyc w Twoje szczere intencje, bo nawet swoich podopiecznych nie czytasz ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Tak czytam ta koncówke tematu i stwierdzam, że pozostało "wam" napisac że nic sie nie stało i zapisac sie do psychiatry.

 

Przestałem wierzyc w Twoje szczere intencje, bo nawet swoich podopiecznych nie czytasz ze zrozumieniem.

byłem rozmawiałem, mówił, ze nie ma potrzeby abym przychodził ale pytał się co sie z tobą dzieje, że go nie odwiedzasz.... jeszcze podobno nie zakończyłeś terapii a to się nawraca jesli nie jest leczone..

 

podopiecznych to możesz mieć w bidulu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest Polska....nawet znając wroga społeczeństwo siedzi cicho.....nie bądźcie ich owcami....walczcie.

 

Dowody: 

 

 

wszystkichzniszczymyapotemzjemy.pl

 

 

odkurzam kozackie bębny wojenne....

 

Skoro juz dales sobie z tym taka robote, to mogles nas przedstawic troche ladniejszych bo my calkiem przistojni jestesmy  ;)

 

A będą jakieś sceny Erotyczne? Już wyobrażam sobie Pralinę w roli Ewy :) Ma czym dychać, więc oskar murowany :D

 

Ej, kolo....a z czym maaaasz kanapkę? :D

 

Jestem przygotowana na oskara  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szefo tu zaglada to tu napisze.

Dawac mnie spowrotem do tego czegos zlego na RZ

Jak nie to szukam prawnika :)

To dołączam się do "prośby", Pampol troche szacunku ku**a do rzeźników, ja np pół nocy siedziałem i knułem żeby mnie w końcu przyjęli :(

Skoro juz dales sobie z tym taka robote, to mogles nas przedstawic troche ladniejszych bo my calkiem przistojni jestesmy ;)

Nie chciało mi się szukać waszych zdjęć - całe szczeście, bo tu pomysły były żebyście na redwatch świecili licami jako żydokomuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dołączam się do "prośby", Pampol troche szacunku ku**a do rzeźników, ja np pół nocy siedziałem i knułem żeby mnie w końcu przyjęli :(

Nie chciało mi się szukać waszych zdjęć - całe szczeście, bo tu pomysły były żebyście na redwatch świecili licami jako żydokomuna.

 

A kto mial takie pomysly, Ty? Napisz wprost a nie chowaj sie za innych  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.