Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co z FORUM ??


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy zauważyłeś, że konwersacja nie dotyczyła Twojej osoby więc nie rozumiem, o co się jeszcze rzucasz...

 

ps. zapomniałeś napisać numer mieszkania i domu Panie Kozak...

http://www.motocykle.slask.pl/topic/131165-co-z-forum/page-4#entry755702

 

W mojej wypowiedzi są pajace, klepanie po plecach, ch*uje i dziwki, więc jednak dobrze zauważyłem Panie ZłyMężczyzno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem uważnie te 6 stronicowe wypociny i szczerze mam ochotę usunąć swoje niedawno założone konto...
zamiast zachęcać ludzi do przyłączenia się do forum wspólnych wypadów oraz wymiany jakiś informacji/specyfikacji maszyn oraz służyć pomocną radą i własnym doświadczeniem to zapraszacie na bicie po mordach, równanie z błotem i zachowanie gorsze niż na wiejskiej 

już nie pamietam kto napisał ale forum ma zrzeszać motocyklistów ludzi wolnych dając im prawo do głosu! 

wiec ja proponuje PIER*OLIĆ TO FORUM i iść pośmigać na bestiach bo strata czasu na czytanie tych debilizmów!! (momentami!!)
i mam gdzieś że mam tylko naście pościków na tym forum bo wole jeździć i robić przy motocyklach niż przeżywać jak mrówka okres na tym forum jakiś duchów sprzed lat! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem uważnie te 6 stronicowe wypociny i szczerze mam ochotę usunąć swoje niedawno założone konto...

zamiast zachęcać ludzi do przyłączenia się do forum wspólnych wypadów oraz wymiany jakiś informacji/specyfikacji maszyn oraz służyć pomocną radą i własnych doświadczeniem to zapraszacie na bicie po mordach, równanie z błotem i zachowanie gorsze niż na wiejskiej 

już nie pamietam kto napisał ale forum na zrzeszać motocyklistów ludzi wolnych dając im prawo do głosu! 

wiec ja proponuje PIER*OLIĆ TO FORUM i iść pośmigać na bestiach bo strata czasu na czytanie tych debilizmów!! (momentami!!)

i mam gdzieś że mam tylko naście pościków na tym forum bo wole jeździć i robić przy motocyklach niż przeżywać jak mrówka okres na tym forum jakiś duchów sprzed lat! 

 

polać mu, ma racje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polać mu, ma racje 

dzięki ale wolałbym żeby chociaż jedna rzecz była normalna w tym jakże absurdalnym kraju ale widać sie nie da

niektórym chyba naprawde trzeba łopatologicznie wytłumaczyć kwestie funkcjonowania forum i nie mówie tu o userach

ale czasem władza uderza do głowy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz, będziesz mnie bił, bo nie doczytałeś (nie rozumiesz?) mojej wypowiedzi?!?

Możemy się ustawić twardy motocyklisto, śmiało możesz mi obić mordę na pewno będziesz z siebie dumny, a jak masz w planach zasadzkę to przynajmniej na odchodne powiedz, że to za forum.

Filmowo dodam: "nie jestem twoim synem" ;d

 

 

 

Raz w mordę bić, raz luzować majty? Ale gwałcić nie będziesz?

Chyba to kolega jest po środkach odurzających jednak.

 

Pozdrawiam serdecznie

Szymon, o konkretny adres popytaj na swoim podforum :)

Wyluzuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz, będziesz mnie bił, bo nie doczytałeś (nie rozumiesz?) mojej wypowiedzi?!?

Widzisz, a Ty chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, bo przeciez nic o biciu nie pisałem, tylko o klepaniu :)

Wziąłbym Cię na kolanka, poklepał po plecał i grzecznie wytłumaczył co i jak, a Ty od razu o klapsach piszesz :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam dorzucic swoje 5 groszy, ale skoro naleze do grupy www.wszystkichzniszczymyapotemzjemy.pl to chyba nie ma po co pisac.

 

Ciekawilo by mnie jednak, od kiedy wam tak lezymy w zoladkach???  :)

Myślałem, że to żart, ale LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!!!! JESTEŚMY MANIPULOWANI PRZEZ SEKTĘ!!!!

http://wszystkichzniszczymyapotemzjemy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja jebie, nie macie realnego zycia ze forum sie przejmujecie? :)

Bardzo wg mnie dobrze powiedziane! Kiedyś więcej żyłem tym co się tu dzieje, widzę taki jak ten temat, niepotrzebne spiny i bicie piany z powodów jakże błahych i powiem od siebie tyle bo więcej nie ma sensu: więcej luzu chlopaki i to wystarczy...   pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnię się przez Was do roboty, już miałem siedzieć w swojej rzeźniczej bryce i gnać autobaną a dalej tu siedzę i czytam.

@Danvield - nie wiem już czy mam się śmiać czy płakać, skontaktuj się z własnymi emocjami, wytrzyj zmazgajony pysk i wróć ogarnięty.

 

@ Założyciel tematu - Chłopie, to tylko forum, więc nie sraj żarem !!! Prawnicy, sądy, dziwki, koks, tajski boks, OMG, litości !

 

Plan zawładnięcia światem został już skrzętnie omówiony w podziemiach rzeźni, a raczej jej czeluściach. Wdrażamy FAZĘ I - idziemy pojeździć.

 

A serio - stopień moderacji jest niewielki, w większości opiera się na raportach userów, ktoś komuś pruje rajtuzy w sposób średniocywilizowany - któryś z modów wpada, czyści i znika. Nie mam(y) ambicji na wywyższanie się i popisywanie się stanowiskiem, nie mam(y) kompleksów małego wacka (może oprócz manki). Więc luźna guma chłopcy i dziewczęta. Jest lato a kogoś coś ewidentnie uwiera w rzić.

 

Buziaki
Rzeźnik-Moderator herbu zielona pietruszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.