Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co z FORUM ??


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Czytają powyższe może autentycznie licznik postów jest niepotrzebny .

Kiedyś należąc do innego forum nie zwracało się uwagi na licznik postów tylko na reputację .

Reputacja była budowana na zasadzie , że autor odpowiedzi otrzymywał od innych punkty za pomocną rzeczową odpowiedź , która w dużym stopniu przybliżała do rozwiązania tematu czy problemu lub rozwiązywała go całkowicie .

Wówczas będzie widać czarno na białym kto jest spamerem a kto na prawdę niesie pomoc 

Sorki ale jestem po męczącym weekendzie i ciężko mi wyrazić to co chcę powiedzieć  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ja godnie reprezentuję poziom autora tematu....

 

RZEŹNIA to klepiące się po plecach pajace, a Kowaleon nie jest dziwką tylko chujem!

 

@Manka: Ty się nie rozpędzaj, nie masz czym się chwalić...

5teczka kolego, pisałem o tym jak był syf na forum x-lat temu i mysle że niewiele sie zmieniło.

P.s. "Głosy na wybory to wam Aniołki daja (sp. A . Lepper)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja na forum "za dlugo" nie jestem..ale w zasadzie zaczynajac od poczatku to ten caly licznik postów jest na kij potrzebny, rangi itp co to ma wogole na celu że przykładowo ktoś ma 2000 postów to jak napiszę coś w danym temacie to będzie to najprawdziwsza i jedyna słuszna prawda? czy może są jakieś nagrody do wygrania o których nie wiem. Licznik punktów (taryfikator) to mamy już na drodze + premie zł więc na forum można by sobie to już darować.... tak samo jak zamykanie tematów..bo są " nie na temat" lub zaczynają odbiegać od tematu wg moderatorów.. a niech są nie na temat może kogoś zainteresują sprawy które są poruszane  mimo że są OT jak kogoś nie interesuje dany fragment to ma opcje zmiany strony na kolejną proste, i czy wszystko musi byc tak "idealne" co to jest program" perfekcyjna Pani Forum ?" .oczywiscie za wulgaryzmy ban jak najbardziej...ale z cenzurą nie ma co przesadzać..dość  że otacza nas dookoła to jeszcze na forum motocyklowym... gdzie motocykl i motocyklista powinien się kojarzyć  z wolnoscią swobodą i ogólnym "olaniem systemu". A tu same "kłody pod nogi"... dajce na luz i bez spiny bo nie dożyjemy do emerytury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luckyluke - to o czym piszesz jak najbardziej ma miejsce ale w życiu zwyczajnym, a nie tutaj na forum. Na forum mamy różnych ludzi, różnie myślących i wyznających różne ideologie. Trzymamy się tutaj z lepszym lub gorszym skutkiem zasad kultury osobistej niestety w grupie ludzi zawsze znajdzie się zadymiarz, który tylko czeka aby wywołać zadymę a ta, jak wiemy może kończyć się nieprzyjemnościami również w realu (lub auchan ;). Zdarzały się nawet przypadki pobić poza forum dlatego też staramy się eliminować treści obraźliwe i wulgarne wg zasad, które kiedyś zostały ustalone i zapisane w regulaminie.  Jeśli chodzi o nie trzymanie się tematów - forum jest również skarbnicą wiedzy i o fachowości forum świadczą treści tu umieszczone. Dlaczego na forum motocyklistów.pl można znaleźć trafne i fachowe porady ? bo są zasady, które są przestrzegane rygorystycznie. U nas też kiedyś tak było - niestety awarie forum spowodowały, że fachowe porady pisane przez ludzi mających wiedzę poszły w pigułę i nigdy już nie wrócą. Spójrz obiektywnie na to co dzieje się na forum względem innych forów - myślisz, że jest tak źle i jest wielki rygor? moim zdaniem nie. Razem budujemy to forum już po raz któryś i to od nas zależy jakie ono będzie dlatego też zamiast narzekać- zaproponujcie coś dzięki czemu będzie ono się rozwijać. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły pod warunkiem, że będą one wnosić coś dobrego a nie będą polegać na "przenoszeniu mebla z jednego pokoju do drugiego" 

Możemy też przyklaskiwać sobie nie mając nic sensownego do napisania..

 

5teczka kolego, pisałem o tym jak był syf na forum x-lat temu i mysle że niewiele sie zmieniło.

P.s. "Głosy na wybory to wam Aniołki daja (sp. A . Lepper)"

 

 

"Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­litykę robić." J. Piłsudski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość"
 

 Razem budujemy to forum już po raz któryś i to od nas zależy jakie ono będzie dlatego też zamiast narzekać- zaproponujcie coś dzięki czemu będzie ono się rozwijać.

Razem? Z tego co pamietam a pamięc mam dobrą to wy je rozpieprzyliście pare lat temu, 
Znow macie amnezje - wepchanie na siłe i bez pytania zmian szaty graficznej i róznych udziwnien.. Co nie pamiętacie??
Ludzie sie zaczeli sprzeciwiac i dopytywac -to co im napisaliscie że maja "WYDU&^%&^"  i załozyc własne forum. Dosłownie!
Nie wspomne o wypisywaniu bzdur jako że uzytkownicy którzy pójda na drugie forum -beda mieli usunięte konto na tutejszym.
Mnie straszyliście pozwem za skopiowanie starego forum i jakos sie nie doczekałem.

Pytam się ile osób opuściło to forum i stworzyło drugie bez podziałów i jurysdykcji z waszej winy?

Forum to my uzytkownicy nie Wy - wy tylko przypisujecie sobie władze i zasługi nic więcej.
Jedyna wasza zasługa to podział i to ze forum straciło wtedy swój klimat.

Miejsce rzeźników jest w ubojni a nie na forum.
Przykro mi ale wasze zachowanie jest świńskie i fałszywe przypisując sobie budowanie czegokolwiek jako szczytnego celu.

Moja propozycja jest prosta - żaden rzeźnik nie może byc administratorem
ani żadna inna osoba która związana jest z jakakolwiek działanościa grupową; klubowa - co wiazałoby sie z przywilejami, interesownością

Jak ktos ma problemy z pamiecia zapraszam do web.archive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest tak źle, skoro mimo tylu zarzutów ciągle nabijasz posty ;)

 

Spokojnie Danvield, nie musisz niczego kopiować, Macierewicz ma nas na oku i on już robi screene.

 

P.S. Ciekawa ta koncepcja wybielania. Zaprezentuję Ci pewien proces logiczny, który powinien naprowadzić Cię na błędy twoich twierdzeń.

 

Skoro twierdzisz, że moderatorzy wyrzucili stąd użytkowników (tych niepokornych) to uważasz, że mają ludzi gdzieś.

Jeżeli mają ludzi gdzieś, to nie interesuje ich zdanie tych ludzi.

Dlaczego uważasz więc, że będą zamierzali się wybielać? Przed kim? Zdanie innych mają przecież gdzieś?

 

Jeżeli byś coś kiedyś w życiu stworzył, nawet jeśli dla dobra ogółu, to chciałbyś, żeby działało tak jak to wymyśliłeś. Brałbyś pewnie pod uwagę zdanie innych, ale decydujący głos chciałbyś mieć. Dlaczego się więc dziwisz, że inni robią tak samo.

 

Rozrywkę mam z rana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro twierdzisz, że moderatorzy wyrzucili stąd użytkowników (tych niepokornych) to uważasz, że mają ludzi gdzieś.

Jeżeli mają ludzi gdzieś, to nie interesuje ich zdanie tych ludzi.

Dlaczego uważasz więc, że będą zamierzali się wybielać? Przed kim? Zdanie innych mają przecież gdzieś?

 

 

Nie interesuje ich zdanie *tych* ludzi, czyli osób które miały się wynieść (te niepokorne), a wybielić się próbują przed pozostałymi :]

Siemasz z rańca! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość"

 

Razem? Z tego co pamietam a pamięc mam dobrą to wy je rozpieprzyliście pare lat temu, 

Znow macie amnezje - wepchanie na siłe i bez pytania zmian szaty graficznej i róznych udziwnien.. Co nie pamiętacie??

Ludzie sie zaczeli sprzeciwiac i dopytywac -to co im napisaliscie że maja "WYDU&^%&^"  i załozyc własne forum. Dosłownie!

Nie wspomne o wypisywaniu bzdur jako że uzytkownicy którzy pójda na drugie forum -beda mieli usunięte konto na tutejszym.

Mnie straszyliście pozwem za skopiowanie starego forum i jakos sie nie doczekałem.

Pytam się ile osób opuściło to forum i stworzyło drugie bez podziałów i jurysdykcji z waszej winy?

Forum to my uzytkownicy nie Wy - wy tylko przypisujecie sobie władze i zasługi nic więcej.

Jedyna wasza zasługa to podział i to ze forum straciło wtedy swój klimat.

Miejsce rzeźników jest w ubojni a nie na forum.

Przykro mi ale wasze zachowanie jest świńskie i fałszywe przypisując sobie budowanie czegokolwiek jako szczytnego celu.

Moja propozycja jest prosta - żaden rzeźnik nie może byc administratorem

ani żadna inna osoba która związana jest z jakakolwiek działanościa grupową; klubowa - co wiazałoby sie z przywilejami, interesownością

Jak ktos ma problemy z pamiecia zapraszam do web.archive.

dzieki takim jak Ty to forum przestaje mieć sens, wypowiadasz sie na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia, tworzysz teorie spisowe, lawirujesz między ludźmi i tworzysz smród dla zabawy. Podyskutuję z każdym o życiu forum jednak nie z Tobą bo klepiesz wszystko  co ci podpowie wyobraźnia, masz chorobliwa przypadłość i ciągle chcesz być w centrum- przywódcą - dlatego tak bardzo Cie boli Rzeźnia, administracja i modzi. Dla Twojej wiadomości - nie planujemy zmienić administracji, koncze bo szkoda mi klawiatury

 

"kto się wróblem urodził kanarkiem nie umrze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato - sezon (ogórkowy?) w pełni, a wy szukacie dziury w całym i zamiast pisać konkretne uwagi piszecie emocjonalnie.

 

Wszelkie uwagi są wysłuchiwane i są podejmowane kroki. Regulamin jest ogólnie dostępny i trzeba go zaakceptować, aby się zarejestrować - jest niezmieniony od 8 lat.

 

Moje dane kontaktowe są dostępne zawsze można pisać PW itp.

 

Już pomijam fakt, że nagle pojawiają się żale sprzed 3 lat, było minęło, jest tak jak teraz jest.

 

Więc proszę pisać konkretnie inaczej temat zostanie zamknięty, bo na razie wątek prowadzi  donikąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BadMan to forum przestało miec sens dzieki wam, to wy(rzęźnicy) pisaliscie teksty że ludzie maja sie wynosic z forum
To "Wy" wprowadzaliście zmiany których konsekwencje były opłakane i na całe zycie.

Pisz sobie co chcesz, możesz mnie nazwac jak chcesz i zwalic na wyobraźnie, 
jednak drugiego forum sobie nie wyobraziłem a to co przedstawia historia to fakty.(tego nie zmienisz, nie ukryjesz pod dywan)

http://forum.motocyklistow.slask.pl (moja rzekoma wyobraźnia)

 

Mnie rzeźnia nie boli, niech sobie istnieje, natomiast boli mnie fakt że ogólnodostepnym
forum rządzi grupa ludzi przynaleznych do jednej formacji a tak nie powinno być.
To nie ja sie czepiam rzeźni, to wy moderatorzy macie podpisy "rzeźnia" więc tworzycie jawny monopol na tym forum.
Forum było dobre do czasów; nieprzemyslanych, wprowadzonych zmian bez pytania publiki która tworzy to forum.

Aby moderowanie miało sens musza to byc ludzie bez względu na podziały polityczne, wyznaniowe
o róznej mentalności i pochodzeniu społecznym. W innym wypadku wszechobecna jest stronniczośc.

"Była plama nie ma bluzki bo ten proszek był od ruskich"
-przyjmijcie na klate wasza porazkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DANVIELD

 

Przeczytaj mój poprzedni post proszę. 

 

Czytając Twoje wypowiedzi to tylko Ty próbujesz prowadzić jakąś swoją "politykę" i w koło piszesz to samo. Jest źle, ale ani jednego konkretnego przykładu. I dwa cofanie się o 3 lata wstecz i wyciąganie czegoś w koło jest już po prostu męczące i już zwyczajnie nikogo nie obchodzi.

 

 

 

Mnie rzeźnia nie boli, niech sobie istnieje, natomiast boli mnie fakt że ogólnodostepnym
forum rządzi grupa ludzi przynaleznych do jednej formacji a tak nie powinno być.

 

Prawda jest taka, że po prostu grupa ta jest tu od samego początku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgłosić swoją kandydaturę - finalnie decyzja należy do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że po prostu grupa ta jest tu od samego początku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgłosić swoją kandydaturę - finalnie decyzja należy do mnie.

Zgadza się. Jezeli tak jest w rzeczywistości to szanuje Twoje podejście do sytuacji.

To tyle odemnie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield, Rzeźnia to nie tylko moderatorzy. W tym podforum są jeszcze inni, którzy nie bawią się w jakies gierki na ogólnym więc nie generalizuj i nie rób z Rzeźni jakiejś grupy trzymajacej władze. Większość obecnych "rzeźników" jest w forum od samego początku jego istnienia, znamy sie dobrze podobnie jak kiedyś z innymi użytkownikami forum gdzie nigdy nie było tego typu problemów (ale było mineło). Chodziło może też o to, żeby moderowaniem forum zajmowali sie ludzie , którzy je tworzyli,  mają doświadczenie i są sprawdzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam, ale to chyba ja założyłem "Rzeźnię" na tym forum :)

Nie ma czym się chwalić, bo nie o chwalenie się tutaj chodzi. Trzeba coś sobie wyjaśnić :)

Nie jest to żadna grupa, która trzyma tutaj władzę, nie zajmujemy się żadnymi akcjami spiskowymi, sabotażowymi, nie mamy na celu utrudniania życia nikomu na tym forum. Nie stosujemy żadnych czarów czy innych rytuałów, które powodują podejmowanie złych czy dobrych decyzji, bez Waszej zgody przez Pchełę.

Jako założyciel tego "tajnego" stowarzyszenia, czuję się lekko poruszony tym, że ktoś wyzywa tych złych "Rzeźników" od najgorszych. To moi przyjaciele, razem tworzyliśmy to miejsce od samego początku. Owszem każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, tylko... u niektórych np. kupujecie ubrania i inne akcesoria motocyklowe, naprawiacie motocykle, a nawet o tym nie wiecie. Wychwalacie ich pod niebiosa na łamach for firmowych, a tutaj wyzywacie ich od ch*jów itp ? Chyba piszecie to pod wpływem jakichś środków odurzających, bo tyle jadu nie widziałem na tym forum dawno. Myślicie że na Rzeźni nie są ludźmi, takimi jakimi widzicie ich na drodze, czy za ladą sklepową lub w warsztacie mechanicznym? 

Kilku użytkowników tego forum, którzy byli w Rzeźni odprowadzaliśmy w ich ostatniej motocyklowej podróży(znałem ich osobiście). Trąbiliście i dawaliście po garach, jak opuszczali ich poniżej poziomu gruntu, a w tym wątku jakiś pajac(inaczej tego nie umiem nazwać) pisze(chyba w ogóle nieświadomie), że Ci z Rzeźni to ch*je i klepią się ci*lami po plecach.

Synku, jakbym cię dorwał osobiście to bym cię też po plecach poklepał.... 

 

Jak już Grzesiek wspomniał, jesteśmy grupą znajomych, którzy znają się od dawna, choć nie wszyscy. Postanowiliśmy zrobić sobie tutaj swój kącik. Zrobiliśmy i tak juz po prostu zostało. Każdy może założyć sobie tutaj swój dział. Podanie, podpis, zgoda Michała i gra muzyka. Możecie szaleć do woli, ale zmieńcie sposób postrzegania Rzeźni na trochę bardziej pozytywny, albo jak już nie znacie sytuacji, to po prostu nie piszcie nic.

 

Praktycznie wszyscy moderatorzy przynależą do tej grupy. Nie sądzę żeby ktoś z nas pchał się na funkcję moderatora na siłę.

Ostateczna decyzja należała do Michała i wydaje mi się, że celowo wybrał ludzi, którzy są tutaj od początku lub trochę krócej ;) Chłop zarobiony jest, życia nie ma i być może stąd taka decyzja ;)...... a że jesteśmy w Rzeźni, nie ma to w tym przypadku żadnego znaczenia.

 

Przechodziłem przez wszystkie metamorfozy tego przybytku i już nic, ani nikt nie jest w stanie mnie ruszyć, czy wyprowadzić z równowagi.

Byłem, odchodziłem, gniewałem się, pyskowałem, wracałem i tak w kółko.

Siedzę tutaj od początku, było Nas może 30-50 osób.Talentów i różnych osobistości przewinęło sie tutaj mnóstwo. Wielokrotnie rzucaliśmy w siebie mięsem. Czy tu czy w realu, co za różnica. Zawsze umieliśmy sobie pewne sprawy wyjaśnić. Nawet Danvield tego nie pamięta, bo go tutaj po prostu nie było(nie gniewaj się, to nic osobistego) ;)

 

Ludzie zluzujcie już gumy w majtach, wsiądźcie na motocykle i wciągnijcie trochę spalin pełną piersią, bo takie problemy, jak ten w tym wątku, to ch*j w porównaniu z bombą atomową ;)

Nie takie seks afery tu przerabialiśmy i zawsze dochodziliśmy do porozumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trąbiliście i dawaliście po garach, jak opuszczali ich poniżej poziomu gruntu, a w tym wątku jakiś pajac(inaczej tego nie umiem nazwać) pisze(chyba w ogóle nieświadomie), że Ci z Rzeźni to ch*je i klepią się ci*lami po plecach.

Synku, jakbym cię dorwał osobiście to bym cię też po plecach poklepał.... 

 

Chyba sobie żartujesz, będziesz mnie bił, bo nie doczytałeś (nie rozumiesz?) mojej wypowiedzi?!?

Możemy się ustawić twardy motocyklisto, śmiało możesz mi obić mordę na pewno będziesz z siebie dumny, a jak masz w planach zasadzkę to przynajmniej na odchodne powiedz, że to za forum.

Filmowo dodam: "nie jestem twoim synem" ;d

 

 

Ludzie zluzujcie już gumy w majtach, wsiądźcie na motocykle i wciągnijcie trochę spalin pełną piersią, bo takie problemy, jak ten w tym wątku, to ch*j w porównaniu z bombą atomową ;)

Nie takie seks afery tu przerabialiśmy i zawsze dochodziliśmy do porozumienia :)

 

Raz w mordę bić, raz luzować majty? Ale gwałcić nie będziesz?

Chyba to kolega jest po środkach odurzających jednak.

 

Pozdrawiam serdecznie

Szymon, o konkretny adres popytaj na swoim podforum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz, będziesz mnie bił, bo nie doczytałeś (nie rozumiesz?) mojej wypowiedzi?!?

Możemy się ustawić twardy motocyklisto, śmiało możesz mi obić mordę na pewno będziesz z siebie dumny, a jak masz w planach zasadzkę to przynajmniej na odchodne powiedz, że to za forum.

Filmowo dodam: "nie jestem twoim synem" ;d

 

 

 

Raz w mordę bić, raz luzować majty? Ale gwałcić nie będziesz?

Chyba to kolega jest po środkach odurzających jednak.

 

Pozdrawiam serdecznie

Szymon Kozak

Żółkiewskiego

Zabrze.

nie wiem czy zauważyłeś, że konwersacja nie dotyczyła Twojej osoby więc nie rozumiem, o co się jeszcze rzucasz...

 

ps. zapomniałeś napisać numer mieszkania i domu Panie Kozak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.