Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co z FORUM ??


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

i dodaj ze jestes z rzeźni i wszystko w temacie. pozdro

To przecież od razu widać, więc nie trzeba dodawać...

 

Jeżeli uważasz, że moja wypowiedź nie była obiektywna z tego powodu, że "jestem z Rzeźni" to się mylisz; ona  nie jest obiektywna, bo trudno jest obiektywnie wyrazić swoje osobiste zdanie... piszę trudno, ale w rzeczywistości jest to po prostu niemożliwe. Jeżeli chcesz coś stwierdzić obiektywnie, to nawet nie będę tego słuchał, bo na wstępie mnie oszukujesz. Obiektywnie to już nawet stanu faktycznego nie można ustalić, bo każdy "widzi" wszystko inaczej.

 

Dodam więc, że zupełnie subiektywnie uważam, że im większym jest się pieniaczem tym bardziej osłabia się siłę własnych argumentów. Co w skrócie oznacza, że będąc pieniaczem, nie zyskujesz posłuchu, albo zyskujesz posłuch wyłącznie innych pieniaczy. Argumenty wykrzyczane nie trafiają tam gdzie trzeba. Nie można uprawiać populizmu, jeśli ma się na celu wprowadzanie zmian i prezentowanie rzeczowych argumentów. Dla przykładu: Jeżeli PIS ma dobry pomysł, ale robi z niego anty ustawę zamiast nowej ustawy, to jest źle postrzegany, bo robi coś anty. Lepiej zorganizować marsz w imię rodziny niż przeciwko związkom homoseksualnym.

 

Dobrze, że "jestem z Rzeźni" bo inaczej nie miałbym czego szukać na forum ;)

 

Wszystko z głową i z dystansem. Przemyślane nie tylko co do treści, ale również zaprezentowania (formy).

 

Bawcie się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ulegam wciskaniu ciemnoty, wiem kto załozył forum,
i jaki macie stosunek do ludzi(macie ich w dupie!), "juz jeden rozłam byl"
a rzeżnia jak dla mnie to paczka przyjaciół twierdzacych że wiedza jak tworzyc motocyklizm i poszerzać
Jak narazie sa dwa fora więc gratuluje postepów.
Jezeli nadal macie zamiar robic z siebie poprawnych politycznie to przypomne sytuacje z przed 4 lat
kiedy to publicznie ktos z was napisał ze "jak sie komus nie podoba to wynocha" bo forum jest wasze.
Nie cierpie na amnezje i długo bede pamietał kto co pisał

A te wybory na admina, przeciez kazdy wie kto jest adminem i gdzie nalezy. Aniołki wam głosy dają
Wicher wiem czym rzeźnia nie jest - inaczej juz by was nie było z wiadomych względów.

Przepraszam ale jezeli macie wciskac polityke do tematyki forum i waszego "zgrupowania" 
to nie ma sensu dyskusja wyrazana takim poziomem
Kowaleon Twoja wypowiedź w tym momencie kojazy mi się to tylko i wyłacznie z "zimnym Lechem"
Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ulegam wciskaniu ciemnoty, wiem kto załozył forum,

i jaki macie stosunek do ludzi(macie ich w dupie!), "juz jeden rozłam byl"

a rzeżnia jak dla mnie to paczka przyjaciół twierdzacych że wiedza jak tworzyc motocyklizm i poszerzać

Jak narazie sa dwa fora więc gratuluje postepów.

Jezeli nadal macie zamiar robic z siebie poprawnych politycznie to przypomne sytuacje z przed 4 lat

kiedy to publicznie ktos z was napisał ze "jak sie komus nie podoba to wynocha" bo forum jest wasze.

Nie cierpie na amnezje i długo bede pamietał kto co pisał

A te wybory na admina, przeciez kazdy wie kto jest adminem i gdzie nalezy. Aniołki wam głosy dają

Wicher wiem czym rzeźnia nie jest - inaczej juz by was nie było z wiadomych względów.

Przepraszam ale jezeli macie wciskac polityke do tematyki forum i waszego "zgrupowania" 

to nie ma sensu dyskusja wyrazana takim poziomem

Kowaleon Twoja wypowiedź w tym momencie kojazy mi się to tylko i wyłacznie z "zimnym Lechem"

Pozdrawiam

 

 

Innym coś wmawiasz coś o czym nie wiesz i nie masz pojęcia a sam nie pamiętasz jaka była sytuacja z Tobą tutaj i założeniem pewnej grupy i nie tylko?

 

Nikomu z nas nie chodzi, żeby komuś uprzykrzać życie i dalej nie rozumiem w czym tkwi Twój problem?

Poza tym mówienie, ze mamy kogoś w dupie to jest pomówienie, bo jeśli się patrzy tylko na swoją urażoną ambicję to człowiek później jest zawistny i żadne argumenty do niego nie przemawiają, a co do dyskusji to sam ją na taki poziom sprowadzasz, bo szukasz tylko czegoś do czego można sie przyczepić i ciągniesz to w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczęły się osobiste wycieczki. To do niczego nie prowadzi.

Proponuję żeby administracja przemyślała sposób moderowania forum

a userzy niech się na jakiś czas okopią w pozycji stojąc (taki dowcip wojskowy) ;)

Tylko porozumienie może nas uratować, dalsze pyskówki będą tylko zaogniać sytuację.

Peace Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczęły się osobiste wycieczki. To do niczego nie prowadzi.

Proponuję żeby administracja przemyślała sposób moderowania forum

a userzy niech się na jakiś czas okopią w pozycji stojąc (taki dowcip wojskowy) ;)

Tylko porozumienie może nas uratować, dalsze pyskówki będą tylko zaogniać sytuację.

Peace Panowie :)

 

Widzisz od dłuższego czasu do tego dążymy, z kilkoma osobami doszliśmy do porozumienia przez PW i to bez jakiś niepotrzebnych awantur.

Powtórzę po raz kolejny, że nikt tu nie chce wojny i nieporozumień ani osobistych problemów bo nie o to chodzi a w zasadzie sam nie wiem już o co chodzi i chyba pójdę się napić wieczorem, także Wasze zdrowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowaleon - Ty to dzi*ka jesteś.  Dostałeś PW i dalej wode na młyn lejesz.

 

Olewam takich jak ty.

 

 

NIE DYSKUTUJ Z IDIOTA - SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIMU I POKONA DOŚWIADCENIEM.

Zatem to moja pierwsza i ostania próba kontaktu z toba.

 

Miałem to na początku wykasować ale pomyślałem sobie, że  kolega Kowaleon chciałby to przeczytać... ode mnie plus jeden punkt do respektu.

 

 

Nie ulegam wciskaniu ciemnoty, wiem kto załozył forum,

i jaki macie stosunek do ludzi(macie ich w dupie!), "juz jeden rozłam byl"

a rzeżnia jak dla mnie to paczka przyjaciół twierdzacych że wiedza jak tworzyc motocyklizm i poszerzać

Jak narazie sa dwa fora więc gratuluje postepów.

Jezeli nadal macie zamiar robic z siebie poprawnych politycznie to przypomne sytuacje z przed 4 lat

kiedy to publicznie ktos z was napisał ze "jak sie komus nie podoba to wynocha" bo forum jest wasze.

Nie cierpie na amnezje i długo bede pamietał kto co pisał

A te wybory na admina, przeciez kazdy wie kto jest adminem i gdzie nalezy. Aniołki wam głosy dają

Wicher wiem czym rzeźnia nie jest - inaczej juz by was nie było z wiadomych względów.

Przepraszam ale jezeli macie wciskac polityke do tematyki forum i waszego "zgrupowania" 

to nie ma sensu dyskusja wyrazana takim poziomem

Kowaleon Twoja wypowiedź w tym momencie kojazy mi się to tylko i wyłacznie z "zimnym Lechem"

Pozdrawiam

 

 

 Napiszę Ci, że my też nie zapominamy, nie cierpimy na amnezję i doskonale pamiętamy pewne fakty z życia forum z Twoim udziałem...jednak uważam, że wraz z wiekiem człowiek staje się mądrzejszy i stara się być lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj!, bo nie mam sie czego wstydzic, - jestem jednostką natomiast
to wy macie narzedzie w rekach i dajecie mierny przykład rozwoju motocyklizmu. - tak nie powinno być

Sory ale czasem trzeba umiec spojżec w oczy i powiedziec przepraszam, pomyliłem się.
nikt z nas nie jest idealny. 
Sadze że znudziliscie sie moderowaniem, dlatego wymyslacie idiotyczne powody zamykania tematów.- tak nie powinno byc.
NIe ukrywam było ostatnimi laty git ale teraz jakos cos sie znów chrzani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj!, bo nie mam sie czego wstydzic, - jestem jednostką natomiast

to wy macie narzedzie w rekach i dajecie mierny przykład rozwoju motocyklizmu. - tak nie powinno być

Sory ale czasem trzeba umiec spojżec w oczy i powiedziec przepraszam, pomyliłem się.

nikt z nas nie jest idealny. 

Sadze że znudziliscie sie moderowaniem, dlatego wymyslacie idiotyczne powody zamykania tematów.- tak nie powinno byc.

NIe ukrywam było ostatnimi laty git ale teraz jakos cos sie znów chrzani.

skoro twierdzisz, że nie masz się czego wstydzić znaczy, że nie pamiętasz dokładnie swoich wybryków i życzę Ci żebyś miał takich kolegów i koleżanki jakich ja mam - SBL nie przetrwało a Rzeźnia tak nawet w prawdziwym życiu i to o czymś świadczy - o czym , odpowiedz sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierałes sie tylko na wypocinach z forum nie znajac faktów i całej prawdy,
Co Ci bede opowiadał jak było naprawdę. niewiele osób wie że ten "spokój który był" to zasługa tego ze kilka osób dostało po mordzie

SBL nie przetrwało 

Masz racje na forum owszem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty na czym się opierasz osądzając nas i nasze działania ? na faktach z życia nie znając nas twarzą w twarz - otóż NIE - opierałeś się na "wypocinach z forum" jak to ująłeś. To, ze niewiele osób wie, już jest nieaktualne więc możesz się pochwalić kto dostał po mordzie i od kogo ;)....jestem daleki od rozwiązywania spraw siłowo bo to cecha ludzi ułomnych, którym intelekt nie pozwala na logiczne wytłumaczenie swoich racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych wszystkich wypowiedziach nasuwają mi sie takie koncepcję : administratorzy i moderatorzy chcą porządku ? Ok. Tylko co przez to rozumieć ? To, że chamstwa nie powinno się tolerować to rozumiem. Nie rozumiem natomiast czemu nie powrocić do starych metod utrzymania tego porządku - ostrzeżeń i banów. Na innych forach to się sprawdza. Trzymanie się tematu ? Szerokie pojęcie natomiast nabijanie postów powinno być jak najbardziej karane. Usuwanie postów ? Nie powinno mieć miejsca. Forum jest od tego, aby każdy mógł się wypowiedzieć,po to by inni mogli znać jego zdanie na ten czy inny temat. Admini i mody mają narzędzia by zmusić delikwenta naruszajacego ogólnie przyjęte zasady społeczne do zmiany posta przez niego samego w szczególności, gdy jest on obrazliwy dla innej osoby. Więcej luzu ? Nie i tak jest go dużo, ale tolerancji owszem, bo jej brak. Tak kok powiedzialem, ciężko jest ściśle określić czy dany post jest w temacie czy nie. Jeśli ktoś napisze postać w temacie, a inny się do niego odniesie w kolejnej wypowiedzi, czy to znaczy, że jego post już nie jest w temacie ? Zastanówcie się nad tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi ostrzeżenia lecą szczególnie za chamskie zachowania właśnie, a co do usuwania postów to czasem trzeba posprzątać pewne tematy bo jak to niektórzy zauważyli ciężko jest w niektórych tematach znaleźć odpowiednie informacje, nikt nie usuwa postów nawiązujących do tematu i krążących wokół niego.

Mam nadzieję, że pomału dojdziemy do zgody wszyscy i będzie dobrze ale nie może być ani z jednej ani z drugiej strony przejawów chamstwa ani obrażania się wzajemnego, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję Majzel, bo kłótnie do niczego nie prowadzą. Zastanawia mnie jednak inna rzecz - jak tłumaczyć gościa, który jest rok czy dwa na forum i ma nabite 1500 postów w postaci "zgadzam się" albo podobnych. Może słusznym byłoby ograniczenie wszystkim ilości dziennych postów. Uwierz przyniesie to zamierzony efekt. Ludzie zaczną wykorzystywać rozsądnie limit. Nie będzie postów "śmieci" - nie będzie problemu. Może to jest koncepcja na utrzymanie porządku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po kiego wała wam licznik postów ?????

Majzel - nie wiem kto zwas zrobił modów , o moderowaniu wiecie tyle-

co ja o locie w kosmos.

 

Jak jest taka opcja--- zablokujecie mi pisanie w tematach. Ludzi którzy byli warci bliższego poznania -  poznałem. Mam ich nr i mam ich na PW.

 

Jak bym miał swoją  wiose- zrobił bym was błaznami wioskowymi.

 

Zamykać , karać , banować- w PA jest więcej opcji....... ale się nie chce .

S*** na  was b****i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po kiego wała wam licznik postów ?????

Majzel - nie wiem kto zwas zrobił modów , o moderowaniu wiecie tyle-

co ja o locie w kosmos.

 

Jak jest taka opcja--- zablokujecie mi pisanie w tematach. Ludzi którzy byli warci bliższego poznania -  poznałem. Mam ich nr i mam ich na PW.

 

Jak bym miał swoją  wiose- zrobił bym was błaznami wioskowymi.

 

Zamykać , karać , banować- w PA jest więcej opcji....... ale się nie chce .

S*** na  was b****i.

Dobre ;)

 

a co do postów w powitalni od jakiegoś czasu nie są naliczane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.