Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co z FORUM ??


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze Wam powiem że bylo tak, jest i będzie że do moderatorów ktoś będzie miał zawsze żal o coś, co by się tu nie działo. Nie ma takiej możliwości każdemu dogodzić - tak mówi nawet przysłowie. Zawsze są userzy bardziej lub mniej aktywni i Ci bardziej lub mniej wyczuleni na uwagi do krytyki ich zachowań względem innych - moderatorem stają się ludzie mający za zadanie się tym właśnie tu zająć. Za Waszymi plecami Rzeźnia do której tu należę nic nie rządzi toteż widzicie jak jestem tu aktywny. Jestem tu od lat i widzę czasem jak kolejne potyczki z modami muszą przeskoczyć przez klepsydrę czasu, ot co..
Pozdrawiam i życzę mniej spiny i więcej luzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie o nic się nie spinam, ale usunięcie postu RPZ z powodu "bo jest lato"? Grupa chce się spotkać latem, w temacie jest napisane RPZ aby było wiadomo do kogo jest on skierowany, a tu usunięcie tematu. To już delikatnie komuś odjebało ;) Nie wnikam komu, ale czasem trzeba się zastanowić co się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie o nic się nie spinam, ale usunięcie postu RPZ z powodu "bo jest lato"? Grupa chce się spotkać latem, w temacie jest napisane RPZ aby było wiadomo do kogo jest on skierowany, a tu usunięcie tematu. To już delikatnie komuś odjebało ;) Nie wnikam komu, ale czasem trzeba się zastanowić co się robi.

a co najlepsze temat spotkań RPZu dalej jest kasowany   :blink: komuś nie trochę, a porządnie odjeba..

ktoś się komuś naraził i ponoszą tego konsekwencje wszyscy czy dlatego nie nie został dobrze przyjęty do grona   :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zamilkłam, bo szkoda mi na to wszystko energii.. dodawałam temat o spotkaniu chyba 4 razy i został usunięty od razu, nawet Accord raz dodał i tez go usunięto.. dziwne... może warto jednak porozmawic z kimś czego dotyczy temat nawet jesli w tytule jest słowo "zima", bo tam już nie raz umawialiśmy się latem na jakiś wypad, czy na piwko i nikomu to nie przeszkadzało...
 

co do umawiania sie poza forum lub na PW "bo sie znacie prywatnie", gdyby tak podchodzić do sprawy, to chyba większość tematów z forum powinniście pozamykać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje aby utworzyc cos ala "smietnik" i nazwac ten dział podforum "SPAM"
Mysle ze byłby to dobry pomysł aby taki temat funkcjonował,
była mozliwosc edycji tematu który tam trafi, lub tzw "kwarantanna" do czasu
az sie "uspokoja ew potyczki" aby moderator mógł "wyczyścic po powiedzmy jakims czasie od zazegnania konfliktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy byłyby krzyki - dlaczego temat trafił do spaaaamu , dlaczego przeniesiony, co z konstytucją!! nie musze szukać daleko - temat o plecakowaniu, trafił do offa nie został zamknięty - dalej było źle. Takie działania są prowadzone cały czas- tematy zamykane sa w ostateczności - raz mi się zdarzyla prośba uzytkowników na PW o otwarcie - co spelniłem. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy rodziny i naprawdę nie jesteśmy zainteresowani potyczkami słownymi i robieniem komuś na złość jednak jeśli uważamy, że coś jest nie tak i to zauwazymy lub jeśli dostajemy zgłoszenia w postaci raportów to reagujemy i to w niajbliższym czasie się nie zmieni więc jedyną opcją jest zaakceptowanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy byłyby krzyki - dlaczego temat trafił do spaaaamu , dlaczego przeniesiony, co z konstytucją!! nie musze szukać daleko - temat o plecakowaniu, trafił do offa nie został zamknięty - dalej było źle. Takie działania są prowadzone cały czas- tematy zamykane sa w ostateczności - raz mi się zdarzyla prośba uzytkowników na PW o otwarcie - co spelniłem. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy rodziny i naprawdę nie jesteśmy zainteresowani potyczkami słownymi i robieniem komuś na złość jednak jeśli uważamy, że coś jest nie tak i to zauwazymy lub jeśli dostajemy zgłoszenia w postaci raportów to reagujemy i to w niajbliższym czasie się nie zmieni więc jedyną opcją jest zaakceptowanie tego.

Mysle że nie byłoby tak źle, na wielu forach funkcjonuje z powodzeniem hyde park,

lub tzw strzelnica gdzie kazdy moze zrzucic z kija zbędny balast;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję, że moderatorzy dobrze spełniają swoje obowiązki , jakby nikt nie panował nad tym co tu sie czasem dzieje, to byłby dopiero bałagan.  w niektórych tematach jest tak namieszane, ze nie wiadomo czego on tyczy. Ciągnie sie bezsensowne spamowanie i nie można czasem niczego zaleźć 

Jeśli jakis temat został zamknięty czy usunięty , a jest on potrzebny to moze wystarczy poprosić moderatora i wróci na swoje miejsce.

Wiec takie jest oto moje zdanie -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstytucja... karta przetargowa użytkownika forum, któremu skasowano temat, usunięto wypowiedź... wolność słowa, na ogólnodostępnym forum... jak w piaskownicy.

 

"Z prawnikiem nie wygrasz"... miało oznaczać, że skoro można zatrudnić prawnika (parafraza wypowiedzi autora tematu), to jednak nie warto, bo z prawnikiem nie wygrasz. Większe szanse masz bez niego?

 

Dobrze, że nie jestem moderatorem bo musiałbym odpowiadać na posty tego rodzaju. Chociaż gdybym był, to usunąłbym temat i czekał na konsekwencje informując o nich użytkowników na swoim prywatnym blogu, który musiałby zrobić furorę.

 

Nawet jeżeli autor tematu ma rację... nie będę rozstrzygał... to siłę jego argumentów osłabiła forma wypowiedzi. Jak prowadzić poważną dyskusję z kimś takim.

 

Nie macie życia i kolegów skoro, próby porządkowania forum wywołują u Was takie reakcje. Gdyby mi coś takiego przeszkadzało to serdecznie podziękowałbym administratorowi za współprace i poszedł do innej piaskownicy. Wiecie, że w ten sposób zrobicie mu największa krzywdę bo straci kasę z reklam wyświetlanych na forum. Pomyślcie nad tym...

 

Jeżeli ktoś usunie mojego posta albo nie zgodzi się z jego treścią (jeszcze gorzej) jest będzie mi z tego powodu bardzo wszystko jedno ;)

 

Piszę tak, bo nie mam moto, ale mój brat kiedyś miał to wiem co mówię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dodaj ze jestes z rzeźni i wszystko w temacie. pozdro

 

A co ma piernik do wiatraka?

Coś Ty się tak do tej Rzeźni przy*ierdolił?

Przeszkadza Ci ona? Ciekawi cię co tam się dzieje? Uważasz, że to jakieś tajne stowarzyszenie sabotażu,centrum dowodzenia tym forum czy jak? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.