Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co z FORUM ??


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

Powołując się na wolość wypowiedzi zagwarantowaną mi przez konstytucje(wolność wypowiedzi) - przy rówczesnym braku jakiegokolwiek regulaminu- uprzejmie powiadamiam iż usunięcie tematu przez jakiegokolwiek moderatora/ admina itp. .  spowoduje moje  złożenie wniosku o ściganie z urzędu / ograniczenie swobodnej wolności wypowiedzi. Zadość uczynieniem  będzie --nie chcijcie wiedzieć.

 

 

Skoro Wy tak - ja tak.

Mam zrzuty  , daty - regulaminu zero- obowiązuje nas konstytucja. Żadnej informacji że to prywatne podwórko-  czyt. Moje poletko - wchodząc godzisz się na moją wole.

 

 

Pytam co z tym forum ???  Gdzie jest właściciel ,  gdzie są jakieś reguły ?? Nikt nie ma prawa wywalić mojego  posta , tematu i zawartych w nim odpowiedzi. Jest to forum ogólno dostępne , temat jest mój. Wszelkie wypowiedzi będą zrzutowane - usunięcie jakiejkolwiek z nich- będzie skutkować krokami prawnymi. Usunięcie mojego profilu nie jest możliwe w tym wypadku bez zgody sądy- brak regulaminu.

 

 

Zatem proszę  userów o odniesienie się co do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pewnie jakiś złośnik tutaj się czai i usuwa posty i całe tematy.

Co do niektórych tematów, to ustalone zostały pewne zasady.

Np. Temat "Ruch Przetrwania Zimy", został zamknięty bodajże z nastaniem wiosny. To chyba oczywiste  :) Przyjdzie zima, zostanie otwarty i będziecie sobie spamować do woli.

Każde otwarcie podobnego wątku, równoznaczne jest z jego kasacją. Skoro pisaliście w tym wątku, wielu z Was zna się osobiście, więc zakładanie takich pseudo tematów do umawiania się, uznane zostało za niepotrzebne śmiecenie. Proszę się umawiać przez PW.

"Plecaki na rumaki", to aktywny wątek, ale z nastaniem zimy, zostanie zamknięty. Założycie sobie temat "Plecaki na sanki", czy coś podobnego  :P

 

To tyle..."

 

 

 

 

To niestety nie jest absurd tylko parodia.  Jak się takie coś czyta to tylko parsknąć śmiechem można.

To, że ludzie znają się osobiście nie znaczy, że nie mogą założyć wspólnego tematu i w nim "swobodnie się umawiać" jak nie to od czego do cholery jest forum ?

 

Większych głupot już dawno nie można było przeczytać. Jak już takie kretyńskie reguły wyznaczacie dla porządku to pokasujcie również userów którzy pokasowali konta, a tak naprawdę istnieją dalej dla podbicia ilości użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już takie kretyńskie reguły wyznaczacie dla porządku to pokasujcie również userów którzy pokasowali konta, a tak naprawdę istnieją dalej dla podbicia ilości użytkowników.

 

Bardzo rzadko sie z Toba zgadzam ale w tym wypadku to musiałbym Ci browara postawic

bo niebawem to bedzie cmentarzysko widmo a dziennie "aktywnych " jest chyba ze 100 osób na te pare tysięcy "zywych trupów"

Marek mysle ze te posty moznaby przenieśc do istniejącego już tematu o pomysłach na modyfikacje forum, bo takowy juz kiedys był.

A admini poprostu sie nudza :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośby ???? A o co my możemy administracje prosić ???

 

Wnioski to sami powinniście wyciągać- 3 lub 4 tematy w kosmosie.

Z prawnikiem nie wygrasz i nie dam się skasować. Podanie linku do regulaminu  po czasie... wcześniej też o tym pisałem.

Co do  "bycia" regulaminu mam swoje wiadomości. Chcesz kopie na PW???  (spokojnie wszystko anonimowo)

Co do ulepszania forum  --- ktoś tego wysłucha- skoro skarg nikt nie słucha???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda słów.. "rządzący" forum chyba je sabotują i chcą wyeliminować je z uzycia.. po to są różne działy, żeby kwalifikować tematy do poszczególnych,

 

brzydko sie tutaj zrobiło, co demotywuje mnie do odwiedzania tego miejsca na sieci

 

TO MY TWORZYMY TO FORUM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to racjonalnie na pewno każdy ma trochę racji, ale wydaje mi się że administracja powinna wyciągnąć konkretne wnioski. Pomimo, że działacie sprawnie i w dobrej wierze jak widać czegoś brakuje :). Nie bawcie się w naszych polityków, którzy nie słuchają ludzi tylko wiedzą lepiej od nich i na siłę chcą uszczęśliwiać. Przyda się wspólny dialog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośby ???? A o co my możemy administracje prosić ???

 

Wnioski to sami powinniście wyciągać- 3 lub 4 tematy w kosmosie.

Z prawnikiem nie wygrasz i nie dam się skasować. Podanie linku do regulaminu  po czasie... wcześniej też o tym pisałem.

Co do  "bycia" regulaminu mam swoje wiadomości. Chcesz kopie na PW???  (spokojnie wszystko anonimowo)

Co do ulepszania forum  --- ktoś tego wysłucha- skoro skarg nikt nie słucha???

 

Nie mam zamiaru z nikim wygrywać ani rywalizować, to kim jesteś też mnie nie obchodzi zbytnio. Jeśli czegoś nie wiesz to zawsze możesz wysłać PW i pewnie dostaniesz odpowiedź. Nie wiem o jaką kopię chodzi ale jak coś masz to podeślij, bo na PW się też inaczej pisze.

Nie doprowadzajmy do niepotrzebnych awantur, bo do tego to wszystko zmierza.

Racja zawsze jest pośrodku ale tak jak pisałem jest od tego odpowiedni dział jak ktoś w kilku innych tematach szczątkowo się żali się na coś to też czasem nie wiadomo czego to dotyczy.

 

Zróbmy tak, żeby było miło i pomagajmy sobie nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kiedy pierw pomyslicie a później zadziałacie, a nie odwrotnie..

 

a o wszelkich zmianach regulaminu uzytkownicy forum powinni byc powiadamiani, tak samo jak i o "grzebaniu" w ich tematach czy postach
wymaga tego , jesli juz nie konstytucja (jak pisał Marek) , to zwyczajna kultura i traktowanie zwykłego uzytkownika jak człowieka

 

nie bywałam przez dłuższy czas na forum i nie wiem dlaczego niektóre tematy zostały pozamykane (do przeczytania posta od DaroZX w dniu dzisiejszym), nie mam w obowiązku czytania wszystkiego i wszedzie

 

:) szanujmy się

 

p.s.

a to że mam status ostrzezeń rozwaliło mnie juz zupełnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

947272_640208545991514_2077579258_n.jpg

 

705260_640208535991515_582600667_o.jpg

 

Tyle ode mnie do Pana "Prawnika" nie jesteśmy dziećmi i straszenie sądami nie robi już chyba na nikim wrażenia. Najpierw trzeba czytać to, co się "klika"

jak również "Givi" zapoznać się ze sposobem działania forum - status ostrzeżeń mają Wszyscy użytkownicy. Jeśli Pan "Prawnik" chce iść do sądu - nie widzę przeciwskazań - to wolny kraj i każdemu należy się sprawiedliwość.

Prosze użytkownika  Marek-J-bie o deklarację, czy przestał się zgadzać z zasadami użytkowania forum i polityką prywatności - jeśli pragnie Pan "Prawnik" odwołać swoją zgodę konto zostanie usunięte.

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek zrób tak jak Badman CI zalecił i tak jak Mody daja przykład,
czyli akceptuj regulamin ale za żadne skarby nie przestrzegaj!
Pamietaj że ja juz przerabiałem ten temat przynajmniej raz.

Prawda jest taka że owa grupa ludzi (rzeźnia underground) i tak załatwia pewne rzeczy za naszymi plecami.
Poziom procederu jest dosc niski bo "nie podoba Ci sie to wynocha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek zrób tak jak Badman CI zalecił i tak jak Mody daja przykład,

czyli akceptuj regulamin ale za żadne skarby nie przestrzegaj!

Pamietaj że ja juz przerabiałem ten temat przynajmniej raz.

Prawda jest taka że owa grupa ludzi (rzeźnia underground) i tak załatwia pewne rzeczy za naszymi plecami.

Poziom procederu jest dosc niski bo "nie podoba Ci sie to wynocha"

poziom jest dość niski a Ty dalej go nie rozumiesz...nie wiem już jak mamy to tłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym foru jak i zresztą na forum o Michała od samego początku.

O ile mnie pamięć nie myli usuwane były posty z głównie wulgaryzmami i to też nie wszystkie.

Tematy były przenoszone do właściwych działów, ludziska dostawali ostrzeżenia a jak przegięli to banem go.

I było fajnie zabawa się kręciła, bo to przecież zabawa, albo się mylę ?!

Nagle ktoś wziął się za wielkie porządki i moralizatorstwo no i zaczęła się kicha.

Jak czytam tekst że RPZ (Ruch Przetrwania Zimy, to info dla niewtajemniczonych) został zamknięty bo mamy lato

to ręce opadają, drugim argumentem było że zimą się nie jeździ na moto, więc idąc tropem RPZ-tu, forum powinno być na zimę zamknięte !! 

No bo przecież skoro się nie jeździ ..........

Założyć trzeba nowe forum "Zimujących motocyklistów" a na sezon się je zamknie.

Podobne sytuacje były ćwiczone na foru u Michała, popatrzcie jak jest tam dzisiaj frekwencja, agonia bym powiedział.

Jeżeli Wam Panowie Moderatorzy i Tobie Pcheła zależy na tym forum to cofnijcie się parę lat wstecz

do czasów kiedy byliście młodymi roześmianymi chłopakami, niestwarzającymi i nieszukającymi sztucznych problemów.

Więcej niepytany nie będę podchodził do "tablicy" w temacie życia forum.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accord - pamiętasz te czasy ale one się niestety zmieniły wraz z dostępnością motocykli.... Moderatorzy nie wtrącają się często - właściwie na tym forum w przeciwieństwie do innych forów panuje totalny luz. Nie jesteśmy w stanie wszystkim dogodzić decyzjami ponieważ dla jednego nasza decyzja jest zła a dla drugiego dobra - kto ma rację ? kto ma to osądzić ? dostajemy raporty ludzi, którym nie podoba się, że ktoś kogoś zwyzywał -  co zrobić ? narazić się jednemu czy drugiemu ? Dlatego też jest zapis, że decyzja moderatora jest ostateczna - można wyrazić swoje zdanie w kultularny sposób najlepiej na PW - prosimy o utrzymanie porządku w tematach - sami użytkownicy o to nie dbają a potem mają pretensję, że jest bałgan

 

- Jasiu zrobi bałagan w pokoju i ma pretensję do mamy, że jest brudno --- no hellllooooołłł ;) mama posprzata pokój Jasia - a on zrobi bałagan znowu - i mama znowu posprzata ale tym razem da Jasiowi klapsa - no i się zaczyna - Jasiu straszy mamę sądem bo raz, że nie może go klapsować - bo konstytucja, prawa człowieka, rzecznik praw dziecka a jeśli mama się nie przestraszy to następnym razem  mama dostanie z bańki......taka bajeczka ale moim zdaniem oddaje to, jak wygląda nasza funkcja. Każdy z nas robi to charytatywnie z pasji  dlatego ma być  wyzywany i  straszony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że ja jestem prawnikiem???

Widzisz - tak wyciągacie wnioski właśnie.

Napisałem że z prawnikiem nie wygrasz. Zatrudnić go nie można ???

 

 

Mea culpa - nie pamiętam tego że musiałem klikać że zapoznałem się z regulaminem. A wyskakuje on przy rejestracji ???

 

I tak macie troszku tu bałagan , jeden niesfory user i macie ciepło. GIODO lubuje się w takich sprawach i załatwia je od ręki- Przerabiałem to jak miałem swoje forum, o wieeeeele wieksze od waszego.

 

Stworze posta i podeśle co zróbcie aby wam dupy sądami nie zawracano. Admin was na "sprzątanie " dał- wiemy że jesteście takimi samymi userami jak my - wywołani do tablicy musicie się wypowiedzieć. Gdzie jest link KTO TU RZĄDZI , lub jakiś odnośnik kto jest kim ??? Nawet nie wiem do kogo pisać. Pchła ??? Mój pies miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accord - pamiętasz te czasy ale one się niestety zmieniły wraz z dostępnością motocykli.... Moderatorzy nie wtrącają się często - właściwie na tym forum w przeciwieństwie do innych forów panuje totalny luz. Nie jesteśmy w stanie wszystkim dogodzić decyzjami ponieważ dla jednego nasza decyzja jest zła a dla drugiego dobra - kto ma rację ? kto ma to osądzić ? dostajemy raporty ludzi, którym nie podoba się, że ktoś kogoś zwyzywał -  co zrobić ? narazić się jednemu czy drugiemu ? Dlatego też jest zapis, że decyzja moderatora jest ostateczna - można wyrazić swoje zdanie w kultularny sposób najlepiej na PW - prosimy o utrzymanie porządku w tematach - sami użytkownicy o to nie dbają a potem mają pretensję, że jest bałgan

 

Na pewno masz dużo racji ale zamykanie tematu RPZ z argumentacją że jest lato ?!

No ja Cię proszę !!

Tym bardziej że był to temat w którym wszyscy zainteresowani się świetnie bawili i nie było żadnych kłótni i tym podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek tu masz listę do kogo kierować skargi i wnioski ;)

http://www.motocykle.slask.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders

Banalny przykład zamykania tematu http://www.motocykle.slask.pl/topic/128594-knurow-wita/

powód bo z zeszłego roku ;)

3-ech adminów , 8-miu modów i taki nieporządek. No ładnie.

Może każdemu modowi dać odpowiednie działy i  rozliczać go z pracy. Tych co się wypalili - pozmieniać.

 

Praca moda jest za free , musi mieć twardą dupe , giętki kark i umieć przyznawać się do błędu. Niestety nie bywa doceniany- bycie modem to raczej wyróżnienie.

 

Tylko czemu admini milczą?? Czekaja aż Wy zbierzecie cięgi i wtedy łaskawie zawyrokuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temacik :) a ja myślałem, że tutaj nikogo na siłę nie trzymają i jak ściska kogoś w dupce, że jego post jest nie mile widziany albo temat to pójdzie się pożalić o tym gdzie indziej, a tu niespodzianka bo sądami grożą :D  Zrób forum dla ludzi gdzie główne dyskusje prowadzi X ludzi ( w większości nie administacja ), pomagamy sobie wzajemnie i poznajemy, baa nawet spotykamy tych ludzi na codzień, a znajdzie się zawsze taki który czuje się urażony i robi niepotrzebne dyskusje i problemy. Wolność słowa może i tak ale jak mi by się nie podobało zachowanie pewnych osób to bym strzelił 1-2 ostrzeżenia i bana na rok i żadne straszenie nie zrobi myślę na nikim wrażenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.