Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek motocykla w Wodzisławiu Śląskim.


Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Długi gsxf

Mam nadzieję że się wyliżą, najbardziej żal tej dziewczynki. Zawodowy kierowca i nie widzi moto ???? Tacy są kierowcy wanny byle szybko a reszte pierd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za poturbowanych i potwierdzam, że jest to bardzo niebezpieczne miejsce: przed zakładem wulkanizatorskim na Rybnickiej (jadąc od Rybnika) jest wyjazd ze składów opałowych kopalni Marcel. Ze względu na ruch na drodze Wodzisław - Rybnik sam już osobiście (i puszką i moto) hamowałem tam awaryjnie wielokrotnie - po prostu wyładowane opałem chamiska wymuszają tam pierwszeństwo by wyjechać na krajówkę. Dodatkowo po deszczu można się tam przejechać na "breji" z flotu czy innych miałów opałowych jakie wynoszą ciężarówki na kołach. Uważajcie tam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hEJ.Jestem Natalia.  Diś dowiedziałam się o tym od mojej przyjaciółki Klaudi .Bardzo płakałyśmy... Ale tylko ze względy na to ,że ta dziewczynka to julia nasza przyjaciółka. Zawsz razen w 3 nie rozłoączne a jedznak... A jej tata o matkooo.. Tak ć się o nich mi ich żal..  Ale no cóć w bólu i cierpieniu pozostaje mi tylko modlić się o nich. Jesli julka wyzdrowieje.. Pokarzę jej tan wpis ... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hEJ.Jestem Natalia.  Diś dowiedziałam się o tym od mojej przyjaciółki Klaudi .Bardzo płakałyśmy... Ale tylko ze względy na to ,że ta dziewczynka to julia nasza przyjaciółka. Zawsz razen w 3 nie rozłoączne a jedznak... A jej tata o matkooo.. Tak ć się o nich mi ich żal..  Ale no cóć w bólu i cierpieniu pozostaje mi tylko modlić się o nich. Jesli julka wyzdrowieje.. Pokarzę jej tan wpis ... ;(

                                                                                    WTF? :blink:          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy wanienek to kamikadze. Kilka razy musiałem uciekać na pobocze przed takimi baranami.

W jednym miejscu w Zabrzu jest zwężenie w tunelu kolejowym i często tam wanienki wymuszają pierwszeństwo (pomimo, że ma dureń lustro i widzi że jadą z naprzeciwka z pierwszeństwem auta...) - zdarzyło mi się kilka razy z nieukrywaną radością gościa zastopować w środku tunelu - cham myślał że się wycofam i ustąpię mu pierwszeństwa - mocno się pomylił. 

Szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.