Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki

Ree
 Share

Recommended Posts

sportowiec w astrze... dziad jeb.., może ten tez jak zapłaci odszkodowanie przez kolejnych 10 lat z kazdej pensji to sie nauczy nie pchać na 4-tego? i jedziesz tu normalnie zgodnie z przepisami, pogoda piękna podziwiasz widoki, a potem nagle budzisz sie na wózku.

12 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Szklanka w połowie pełna, czy w połowie pusta? To odwieczne pytanie ;)

Miał szczęście, że żyje, ale miał pecha, że trafił na "ASTRALNYCH RAJDOWCÓW":angry:

Przypuszczam,że był tak zaskoczony całą tą sytuacją i szybkością rozwoju wydarzeń,że ani abs ani wyćwiczone umiejętności na niewiele by się zdały,dlatego rozpatruję to w kategoriach szczęścia-cudu:)

• Like 1

Za te lusterka ktoś mu kiedyś tak miske wyklepie , że się w lustrze nie pozna i skończy się kozaczenie. Zwrócić komuś uwagę, a niszczyć czyjeś mienie to dwie różne rzeczy. Sorry, ale nie jesteśmy maszynami i każdy z nas ( nawet motocyklista)  ma prawo popełnić błąd. 

• Like 1

Dnia 5.06.2017 o 14:13, Bebok. napisał:

Close-calls nagrane przez jednego motovlogera. W 100% popieram jego zachowanie (co nie znaczy, że sam bym tak robił, ale rozumiem)

https://www.youtube.com/watch?v=kMH5mAtP62U

W 100% popieram tego, kto gnoja zatłucze, bądź rozjedzie. Kobieta go przeprosiła (1:30 filmu), "bohater" jedzie z nią dalej. Brak słów...

4 godziny temu, madness napisał:

W 100% popieram tego, kto gnoja zatłucze, bądź rozjedzie. Kobieta go przeprosiła (1:30 filmu), "bohater" jedzie z nią dalej. Brak słów...

niestety sie zgodze, jebany szeryf połowe sytuacji mam wrażenie że specjalnie wymusza (widać czasem gwałtowne przyspieszenie przy zjeżdżaniu samochodu na jego pas) jest chamski i ordynarny ... jak nic należy się 10 pasów na gołą dupę

Gość ewidentnie prowokuje sytuacje, jeżeli zrówna się prędkością jadąc lekko z tyłu z samochodem, który chce zmienić pas na jego, to kierowca samochodu uznaje to za zezwolenie i wykonuje manewr. Widząc motocyklistę w lusterku, który jakiś czas jedzie za mną z tą samą prędkością, też bym zmienił pas (oczywiście sygnalizując zamiar kierunkowskazem). 

Wyobraźcie sobie że robimy fajny wypad np. Stelvio we Włoszech zbieramy się a nie wszyscy się znamy jedziemy i wśród nas jest ten świr, robi takie numery. Ja tak miałem kumpel z wysp przywiózł mi takiego świra debila z Lądka Zdroju (czytaj z Londynu) Gadał jakimś żargonem nic go nikt nie rozumiał. Trasa Katowice – Konstanca w Rumuni była dla mnie katorgą gęba (i ręka) mnie bolała od przepraszania kierowców i przechodniów za tego debila. Jedynie na co się przydał, to że poznałem dzięki niemu wielu wspaniałych ludzi motocyklowych geniuszy z wysp. Tam motocykle są święte. Ale nigdy więcej nie udam się na kilku dniową wyprawę z nieznajomymi i to tylko dla ich bezpieczeństwa: myślę podobnie jak madness, grzesiek_73 oraz becker Chamstwu trzeba Chamstwem oko za oko. Powodzenia na szlaku Diaboł

• 3 years later...
W dniu 21.05.2021 o 23:15, grzesiek_73 napisał:

to laseczka przy 270 "z buta wyskoczyła"

Nawet obu. A jak wiadomo - jak buty latają to i niema szans na przeżycie.