Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Szklanka w połowie pełna, czy w połowie pusta? To odwieczne pytanie ;)

Miał szczęście, że żyje, ale miał pecha, że trafił na "ASTRALNYCH RAJDOWCÓW":angry:

Przypuszczam,że był tak zaskoczony całą tą sytuacją i szybkością rozwoju wydarzeń,że ani abs ani wyćwiczone umiejętności na niewiele by się zdały,dlatego rozpatruję to w kategoriach szczęścia-cudu:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te lusterka ktoś mu kiedyś tak miske wyklepie , że się w lustrze nie pozna i skończy się kozaczenie. Zwrócić komuś uwagę, a niszczyć czyjeś mienie to dwie różne rzeczy. Sorry, ale nie jesteśmy maszynami i każdy z nas ( nawet motocyklista)  ma prawo popełnić błąd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2017 o 14:13, Bebok. napisał:

Close-calls nagrane przez jednego motovlogera. W 100% popieram jego zachowanie (co nie znaczy, że sam bym tak robił, ale rozumiem)

https://www.youtube.com/watch?v=kMH5mAtP62U

W 100% popieram tego, kto gnoja zatłucze, bądź rozjedzie. Kobieta go przeprosiła (1:30 filmu), "bohater" jedzie z nią dalej. Brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, madness napisał:

W 100% popieram tego, kto gnoja zatłucze, bądź rozjedzie. Kobieta go przeprosiła (1:30 filmu), "bohater" jedzie z nią dalej. Brak słów...

niestety sie zgodze, jebany szeryf połowe sytuacji mam wrażenie że specjalnie wymusza (widać czasem gwałtowne przyspieszenie przy zjeżdżaniu samochodu na jego pas) jest chamski i ordynarny ... jak nic należy się 10 pasów na gołą dupę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewidentnie prowokuje sytuacje, jeżeli zrówna się prędkością jadąc lekko z tyłu z samochodem, który chce zmienić pas na jego, to kierowca samochodu uznaje to za zezwolenie i wykonuje manewr. Widząc motocyklistę w lusterku, który jakiś czas jedzie za mną z tą samą prędkością, też bym zmienił pas (oczywiście sygnalizując zamiar kierunkowskazem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie że robimy fajny wypad np. Stelvio we Włoszech zbieramy się a nie wszyscy się znamy jedziemy i wśród nas jest ten świr, robi takie numery. Ja tak miałem kumpel z wysp przywiózł mi takiego świra debila z Lądka Zdroju (czytaj z Londynu) Gadał jakimś żargonem nic go nikt nie rozumiał. Trasa Katowice – Konstanca w Rumuni była dla mnie katorgą gęba (i ręka) mnie bolała od przepraszania kierowców i przechodniów za tego debila. Jedynie na co się przydał, to że poznałem dzięki niemu wielu wspaniałych ludzi motocyklowych geniuszy z wysp. Tam motocykle są święte. Ale nigdy więcej nie udam się na kilku dniową wyprawę z nieznajomymi i to tylko dla ich bezpieczeństwa: myślę podobnie jak madness, grzesiek_73 oraz becker Chamstwu trzeba Chamstwem oko za oko. Powodzenia na szlaku Diaboł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

Nie wszyscy z filmiku są bez winy ale wiadomo też, że cmentarze pełne tych co mieli pierwszeństwo. Zawsze żartuję, że we Wro. na skrzyżowaniach obowiązują cztery rodzaje świateł; dodatkowo jest "wczesne czerwone".

Wczesne czerwone + liczniki zmiany na prostopadłej gdzie nie musi się zmienić sygnalizator a samochód rusza bo "przecież licznik pokazał, że powinno być zielone" - dużo podobnych sytuacji samochodowych więc tym bardziej trzeba być ostrożnym na dwóch kółkach.

Bezpiecznego sezonu 2022 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Motorcykle niebezpieczne, te ludzie tysz, no i we tym sezonie jeszcze misiaki bydom straszne ⚠️

Bydzie trza lotać 50 :blush:

Chyba kupia se motorynka

Motorynka ? dobry pomysł !,

Lepiej będzie, leżak kupić i poleżeć na ogródku. (taniej wyjdzie)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.