Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.08.2016 o 20:30, becker napisał:

jak nie jechales zbyt szybko to by cie nie zabił, samo życie stary, ja tez dzis mialem takie akcje x 2 na trasie Bielsko K-ce, chyba prawie każdy miał bo pogoda od 3 dni jak marzenie, nie ma sie co jarać... ale ty teraz masz filmik i numer rejestracyjny auta wiec czas ruszyć na policje, donieśc i ukarać skurczybyka niech pamięta, jak zabuli w sądzie 50 zl + koszta sądowe w kwocie następne 50 zł to mu w pięty pójdzie i już tak więcej nie zrobi 

Pozdrawiam niedoszłego zabójcy z rybnika-jankowice z czarnego audi b6 ,uratowało mnie tylko to że kontem oka zauważyłem go i odpuściłem gazu jednocześnie trzymałem rękę na klamce hamulca wierzcie mi te 10 km/h więcej i bym nie opanował moto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2016 o 23:17, Skydiver napisał:

Zasłonięty licznik świadczy o tym że prędkość była nie przepisowa ;)

 

była do momentu jak się zaczynała podwójna ciągła :D ,w momencie hamowania nie miałem nawet 50 bo wcześniej puściłem manetkę gazu .Ciekawy jestem jak bym  zaliczył glebę co by policja powiedziała po odtworzeniu filmu ,,dlaczego pan 50m wcześniej jechał 65km/h ,,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 10.03.2017 o 11:38, CB1 napisał:

No czyli potwierdza się stara zasada, którą znają policjanci. Po prostu uciekający jest w takim stresie, że musi popełnić błąd a policjant siedzi mu na rufie i na ten błąd czeka. Z niektórych scenek widać że mógłby dojść uciekiniera ale co wtedy - sprzedać kopniaka ? Ten zabije siebie i przy okazji przechodnia i policjant będzie sądzony za nieumyślne morderstwo. Dobra robota i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.