Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Draculabas napisał:

Mój instruktor miał takie powiedzenie : lepiej się pocić niż krwawić.

skoro MIAŁ czyli ze ten tego twoj instruktor zginol, mimo ze mial zbroje w ktorej sie jaja gotowaly?  a tak troche w temacie to po h.j glupia gadka ze niby wolnosc i wiater we wlosach. jak ktos chce jezdzic w lackach to niech jezdzi, ja sam tez jezdze w cywilnych ciuchach i orzeszku bez homologacji jak mam ochote a ciuchow motocyklowych mi nie brakuje bo mam trzy komplety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
18 hours ago, Zajęc said:

Sam sobie winny

? Z tego co widzę, to chcąc uniknąć zderzenia z wyprzedzającym motocyklistą zjechał na przeciwległy pas, a w tym czasie wyprzedzający wrócił na swój (czyli obaj znaleźli się na jednym pasie i dup, kupa ognia). Poniekąd to jest jego wina, ale winnym zdarzenia wskazałbym wyprzedzającego.

Żeby nie było OT: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak nie jechales zbyt szybko to by cie nie zabił, samo życie stary, ja tez dzis mialem takie akcje x 2 na trasie Bielsko K-ce, chyba prawie każdy miał bo pogoda od 3 dni jak marzenie, nie ma sie co jarać... ale ty teraz masz filmik i numer rejestracyjny auta wiec czas ruszyć na policje, donieśc i ukarać skurczybyka niech pamięta, jak zabuli w sądzie 50 zl + koszta sądowe w kwocie następne 50 zł to mu w pięty pójdzie i już tak więcej nie zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2016 o 16:42, krolll78 napisał:
Pozdrawiam niedoszłego zabójcy z rybnika-jankowice z czarnego audi b6 ,uratowało mnie tylko to że kontem oka zauważyłem go i odpuściłem gazu jednocześnie trzymałem rękę na klamce hamulca wierzcie mi te 10 km/h więcej i bym nie opanował moto.

Zasłonięty licznik świadczy o tym że prędkość była nie przepisowa ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie te 10km/h Cie uratowało.. tylko to że z naprzeciwka pojazdy były jeszcze daleko i niedoszły
"morderca" mógł kawałek jechać środkiem jezdni.
Licznik zasłonięty czy nie..
uwazam że nawet jakbys jechał 50 a np 80- to te audi wykonałoby tak samo nieprzemyślany i destrukcyjny manewr dla motocyklisty.
Ewentualne skutki wypadku byłyby powazniejsze.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2016 o 14:48, DANVIELD napisał:

pasażerka niestety nie żyje, zerwało jej kask z głowy.

wydaje mi się że przy takim locie i lądowaniu to nawet ten kask niewiele by uratował bo nawet lądowanie miała na szczupaka więc zamiast głowy, uszkodziła by sobie kark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.