Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, z komentarzy wynika, że ten gościu co jechał jak wściekły nie zginął, ale zginął inny motocyklista, który jechał po drugiej stronie tej betonowej bariery. Chciał uniknąć uderzenia w lecący motor, czy ominąć leżący już na drodze, ale w efekcie spadł z motora i przejechało go auto, które uciekło z miejsca zdarzenia. Coś w ten deseń (mój angielski nie jest za dobry :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Paskudnie to wygląda i z pewnością mogło być groźnie gdyby kierownik dostał odpadłą tablicą.Tablicą rejestracyjną nie miałem nieszczęścia dostać ale kiedyś moja kawka dostała całkiem niewielkim kamieniem wyrzuconym spomiędzy bliźniaczych kół ciężarówy. Szybkości się zsumowały (kamienia i motocykla) i kamyczek wielkości dziecięcej pięści rozpieprzył reflektor wraz z owiewką i wgniótł porządnie bak...Nikt nie zna dnia ani godziny i czasem człowiek ma więcej szczęścia niż rozumu...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem i ja cuś ciekawego. Tego typu wypadki zdarzają się i u nas gdy niecierpliwy i kierownik próbuje coś wyprzedzić ,,na chama'' mimo ograniczonej widoczności. Jedyną szansą na powodzenie takiego manewru jest odpowiednia moc silnika pozwalająca skrócić do minimum sam czas wyprzedzania. Tutaj nie dosyć że motonicie zabrakło mocy i zapomniał że posiada jeszcze hamulce oprócz gazu to jeszcze wykazał się kompletnym brakiem odpowiedzialności za drugą osobę a to już jest największy grzech. Uważam za niemoralne zabraniać się komuś zabić, ale ciągnąć za sobą drugą osobę to już jest niedopuszczalne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy lekki zakręt, wzniesienie, ciężarówkę która dodatkowo zasłania widok, motocykl ekonomiczny z  obciążeniem bliskim DMC, no i pośpiech. Z połączania mocy powstaje! Kapitan Wypadek.

a w 0:21 chyba używał ciemnej strony mocy, albo systemu 0:1. Będzie auto, nie będzie auta.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sezon za pasem, dla niektórych się już zaczął a dla jeszcze innych przedwcześnie skończył. Proponuję obejrzeć filmik z cda ,,ku przestrodze''. Pięknie jest żyć chwilą, ale bywa że ta chwila to ostatnia chwila w życiu lub co gorsza- ostatnie chwila w normalnym życiu motocyklisty oraz jego bliskich. Jak to mówi Springer dbajcie o siebie i innych...http://www.cda.pl/video/6306372

ps. dorzucę jeszcze fotę z tej strony: jak widać niema mocnych...

FUNNY-PICTURES-biker-hits-car-accident-r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.