Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

Ano ano, słynny Nürburgring. Czasy świetności już dawno za nim. Odkąd F1 wycofała go ze swojego grafika z powodu zbyt wielu niebezpiecznych miejsc ma się coraz gorzej.

Jak ktoś z was ma za dużo kasy to szukają nabywcy, bo są w poważnych tarapatach finansowych.

Nie starcza na utrzymanie ze sprzedaży biletów za wjazd dla każdego chętnego.

Jest fajny kanał na YT tego toru. Polecam.

https://www.youtube.com/user/TheOfficialPayne/videos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możliwe luki, ja to info o upadłości mam z kilku miesięcy wstecz, zdaje się wiosna to ogłosili.

pojechałoby się tam, póki jest możliwość co nie? choćby ot tak, żeby móc kiedyś powiedzieć - i ja rozwaliłem swoje moto na nurburgringu! :D

ciekawe ile chcą za jeden przejazd, czy dla nas polaczków to się mieści w ramach domowego budżetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo komentować- klasyka...Na filmiku samochód ,,odrywa się'' od prawego krawężnika, ja może sto metrów od domu miałem podobne zdarzenie z autkiem stojącym po lewej stronie. Otóż baba zechciała włączyć się do ruchu stojąc przy krawężniku po lewej stronie i nie widząc mnie ruszyła a następnie zaczęła spychać mnie na pobocze i wysoki krawężnik. Z hamowaniem mimo mojej niewielkiej szybkości było ciężko więc pozostał mi tylko klakson, ale udało się. Ona odbiła w lewo kiedy już dotykałem kolanem drzwi a ja wyhamowałem i zmieściłem się między puszką a krawężnikiem...Niestety, przepisy KD dają złudne poczucie pierwszeństwa i bezpieczeństwa i tak na prawdę to my sami musimy dbać o swoje bezpieczeństwo - czyli musimy myśleć na drodze za nas samych oraz za innych i przewidywać jaki numer może nam wyciąć inny kierowca. Oczywiście niema sensu przesądzać że jesteśmy genialni a cała reszta to debile, zwłaszcza w taką pogodę jak teraz każdy jeździ zamulony, zmęczony i ma problemy z koncentracją... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna i cieć jeszcze do laski - no i co pani robi?

Miałem już pisać, że stary pedał w dupe ruchany, ale...

Karolina Owczarek 1 dzień temu

auto prowadziła jego żona, on wyskoczył i zapytał czy nic mi nie jest.. powoli już dochodzę do siebie najgorzej jest teraz ze strachem, nawet autem jako pasażer..

Zawsze w takich przypadkach wzywać policję, od tego jest. Mamy wtedy niepodważalny dowód i nikt się raczej nie będzie próbował wykręcić i kombinować. Może się np okazać, że sprawca rodzaju żeńskiego ma wadę wzroku i jeździ bez ważnych badań okresowych związanych ze wzrokiem, leci w ch i wydłuża czas wypłaty odszkodowania...taką miałem sytuację.

http://www.tvn24.pl/lodz,69/60-kilometrow-pod-prad-zobacz-rajd-emerytki-po-autostradzie,567994.html

....................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jankes? :D

Cuś tam pisze o Argentynie...i tak jankes jak zza oceanu...(chyba...) ;):D:P . Ale sporo umie, albo umie dobrze wybrać teren do takich wyczynów. A tak swoją drogą jazda na moto w terenie na krosie a jazda po drogach to całkiem co innego i mimo że sporo lat przejeździłem na motocyklach po kilku próbach w terenie doszedłem do wniosku że jestem zbyt cienki do takiej zabawy. :(:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.