Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

Oloos wolę 100zł oddać na biedne dzieci niż zasilać tym bandę złodziei. Jeśli za każde przewinienie miałbym wpłacać datek na dzieci to nie miałbym pretensji. A tak, wolę kombinować, a za te 100zł wysłać sms na jakiś dom dziecko, albo coś w tym rodzaju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale mi by to jakoś spokoju nie dawało i gryzło by mnie sumienie

 

znaczy jak by cie gryzło sumienie? taki dżouk to jest? nie kumam, źle sie czujesz z tym, że np. zaparkowałes na zakazie (nie na kopercie) i że nie miałes blokady od strazaków? idziesz potem do nich i sie przyznajesz, że zapomnieli o tobie? 

 

taki cytat dla ciebie a'propos Polski a własciwie Państwa (bo dla mnie to nie jest jedno i to samo) : Urzędujący prezydent z PO na pożegnanie szykuje dla Polaków śmiertelny koktajl - być może ostatnią ustawą, którą podpisze Komorowski będzie wprowadzenie podatku katastralnego.

Taki podatek, płacony od nieruchomości, realnie wywłaszczy Polaków z ich własności i domów. Wszystko dlatego by rząd spłacił zadłużenie wobec zagranicznych pożyczkodawców. Według nieoficjalnych informacji wprowadzenie podatku katastralnego jest rozważane jako sposób na spłatę zobowiązań gigantycznego długu publicznego, który po 8 latach rządów Platformy Obywatelskiej osiągnął wielkość 1 bilion 50 miliardów złotych.

Jaki będzie tego efekt? Katastrofa dla milionów rodzin. Wszystko to, być może, będzie reklamowane przez UE.

Można odnieść wrażenie, że władza konsekwentnie realizuje jeden cel - zwijania Polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co w związku z tym peowskim pomysłem? zresztą to nic nowego, od dawna katastralnym straszyli, tylko się bali wprowadzić.

nigdy na nich nie głosowałem, niech mają zgryza wszyscy ich piewcy sukcesów co to teraz otwierają oczka po głębokim śnie leminga.

w ogóle to "taki dżouk jest", że wyskakujesz tu z polityką?

co do sumienia, to jeden je ma, inny próbuje uciszyć. nie znasz - nie zrozumiesz.

a na zakazie nie mam w zwyczaju parkować, więc z bieganiem na straż tez problemów nie ma

 

ps: a tak gwoli ścisłości to to jest temat dotyczący kamerek, więc kończmy wątek, bo nic z tego nie wynika z jednego prostego powodu, że racja jest jak dupa, każdy ma swoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomiarów przez radiowozy to było to poruszane w tvn turbo, ze prawidłowy odczyt jest jedynie z 50-100m, a powyżej to już potem przekłamuje. Z 300m rejestrowanie przekłamuje na 100km/h już prawie o 30km/h. Na tym filmiku to ten motocyklista jakby nie było dość daleko jest w stosunku do radiowozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to ani pierwszy ani ostatni mniemam przypadek kiedy wydaje się, że na małym odcinku nic się nie może stać...........a prawda taka, że nawet tylko siedząc na moto w momencie wywrotki takiej zwykłej parkingówy też możecie mieć rozpaćkana głowę o asfalt. Nie twierdzę, że jestem święta bo mi się też zdarzało podjechać na parkingu, wprowadzać moto do garażu lub wyprowadzać ale od jakiegoś czasu nie pozwalam sobie nawet na takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''a prawda taka, że nawet tylko siedząc na moto w momencie wywrotki takiej zwykłej parkingówy też możecie mieć rozpaćkana głowę o asfalt.''

 

czyli idąc pieszo na zakupy tez trzeba se kask ubrac bo mozna sie wypier... o kraweznik i łeb rozwalony.

wiadomo jak sie motor prowadzi to na co komu kask, co innego jak sie jedzie chocby powoli i tylko za winkiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.