Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

Gość powiedział to co myśli. Zobaczył, że koleś się zbiera to co miał mówić. To kolejny przykład tego, że brawura i łamanie podstawowych przepisów to proszenie się o tragedię. Żal patrzeć na takich "motocyklistów", zresztą to nie są żadni motocykliści. Niech się cieszy cwaniaczek, że to tylko tak się dla niego skończyło.

 

Gdyby nie było tej kamerki to na pewno ci dwaj panowie darliby gębule wniebogłosy, że im puszkarz zajechał. Tymczasem pięknie widać jak dużo wcześniej miał włączony kierunkowskaz, zdecydowanie wcześniej niż było słychać motocykl tego "miszcza" prostej.

 

Od początku nagrania do 12-13 sekundy gdy doszło do zderzenia cały czas auro miało włączony kierunkowskaz. Dno. Ci panowie to się nadają do powożenia taczki wokół ogródka, a nie do prowadzenia motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawo by wyszedł, wyciągnął kij i by jeszcze wpier... sprawił. Kawo, żebyś sam kiedyś nie potrzebował pomocy. Prawo i KRD nic nie mówi o tym czy należy pomóc tylko poszkodowanemu w wypadku, a sprawcy już nie. Każdemu się pomaga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawo ok, jak sam kiedyś jebniesz orła po takiej glebie to sam zobaczysz czy nie potrzebujesz pomocy. Wystarczy stanąć, pomóc podnieść moto, które orzygniotło pasażerkę. Może ona też jest winna?

 

Nie trzeba bić ludzi, żeby pokazać jakim jest się chamem. Wystarczy, że przeczytasz jeszcze raz swoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda film niemotocyklowy ale pomyślmy co by było gdyby jechał.. motocykl..

Kochani uważajmy na kałuże i rozlewiska wody..

 

 

Kochany... dzięki za ten filmik dawno nikt mi tak humoru nie poprawił :D... bohater na bicyklu też widać, że ma jaja i humor.

a moto by po prostu przeleciało nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film zamieszczony przez berixa kopie po jajach...  przypomina mi niedawno napotkany wypadek w Czechach. Winkle Stare Hamry, prawy zakręt, nawet niezbyt ostry, ale gościa na moto wyrzuciło poza oś jezdni prosto pod jadące z przeciwka clio.

Nadjechałem kilka minut po, jeszcze nie było karetki, ale motocyklistę już reanimowali inni kierowcy. Śledziłem temat na czeskich stronach, niestety jego również nie udało się uratować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to kutwa za ratownicy medyczni!  :blink:

W pierwszysch sekundach jak prowadzą resuscytację to jakaś kpina! Na stojąco?  :blink: Potem go nogi zabolały to se przykucnął - maskara... 

Czytałem o przypadku jak to lekarz na ostrym zwyzywał ratowników, którzy przywieźli motocyklistę, że mu gorset do góry nogami założyli. Codziennie i w każdej dziedzinie można trafić na partaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.