Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

W Katowicach jest takie fajne skrzyżowanie Wojewódzkiej z Francuską, to tam nauczyłem się, że zawsze, ale to zawsze stojąc w pierwszej linii trzeba się rozejrzeć, dwa ruchy, a już uratowały mnie kilka razy przed taką katastrofą. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś w tym miejscu, nie było tygodnia bez wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie się boje ciężarówek, nie ważne czy jadę moto czy puszką. To co ci kolesie wyprawiają jest zatrważające. Zmiana pasa bez patrzenia w lusterka bo koleś musi wyprzedzić ciężarówkę jadącą przed nim 89Km'h gdy on sam może rozpędzić się do zawrotnej prędkości 91Km/h. Blokowanie drogi, wiele razy widziałem jak przy dojeździe do zwężenia z dwóch pasów na jeden, zamiast wykorzystać tzw. "zasadę zamka błyskawicznego" kolo jedzie środkiem drogi blokując innym przejazd. Przejeżdżanie na czerwonym to już norma w ich wykonaniu, z dala od ciężarówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada zamka błyskawicznego to akurat na polskich drogach w ogóle jakaś mitologiczna przypowieść. Wszyscy, począwszy od kierowców TIRów, przez osobówki i traktory a na hulajnogach kończąc, zgodnie uważają, że jak ktoś chce wykorzystać kończący się pas do samego końca, to jest zwykłym cwaniaczkiem, który nie chce grzecznie czekać jak inni. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to przedstawia obraz nieudolnosci policji i braku profesjonalizmu z ich strony.
Niewiele brakuje aby nasza policja zaczeła myslec strzelba tak jak w USA.
Generlnlie film nie pokazuje calego zajscia i możemy gdybac co było powodem
tak ostrej reakcji ze strony policji usiłujacej zatrzymac gościa.(musiałby byc uciekinierem albo poszukiwanym)

Policja ma prawny obowiązek podać cel zatrzymania i cel takiego postępowania.
Prócz tego to policjantka weszła nogami do samochodu czyli naruszała cudzą własność bez zezwolenia właściciela
jak i bez uzasadnionego powodu. Komuna XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to przedstawia obraz nieudolnosci policji i braku profesjonalizmu z ich strony.

Niewiele brakuje aby nasza policja zaczeła myslec strzelba tak jak w USA.

Generlnlie film nie pokazuje calego zajscia i możemy gdybac co było powodem

tak ostrej reakcji ze strony policji usiłujacej zatrzymac gościa.(musiałby byc uciekinierem albo poszukiwanym)

Policja ma prawny obowiązek podać cel zatrzymania i cel takiego postępowania.

Prócz tego to policjantka weszła nogami do samochodu czyli naruszała cudzą własność bez zezwolenia właściciela

jak i bez uzasadnionego powodu. Komuna XXI wieku.

reakcja policji nie byla ostra tylko nieudolna i slamazarne.

Na taka policje szkoda podatkow.Co mi po glinie ktoren nie wie po co ma palke,pistolet, i nie wie jak sie tym poslugiwać. Obecnie policja to czesto ciankie bolki dodatkowo obezwladnione przepisami, smieja sie im dresy i bandziery prosto w twarz.

Wyobraz sobie ze mieszkasz w bloku, a ktos pietro wyzej robi impreze, i masz disco polo do rana ze az sie sciany trzesa.Wzywasz policje.I Jak myslisz co sie dzieje. Otoz oni gowno moga, dzwonia ale nikt nie otwiera bo za glosno zeby uslyszec dzwonek, badz "nikogo nie ma w domu". czy moga tam wejsc, wykopac drzwi.Nie moga.W praktyce nic nie mmoga i masz disco polo do bialego rana.Wiem bo mialem to disco polo i glina odbila sie od klamki. Takich prztypadkow jest wiecej, glina gwno moze. Ide kiedys przez miasto a tam rwetes, kilku gosci sie napierdala, ide kawalek dalej a tam za rogiem gliny udaja ze nie widza.Pytam z usmiechem, a panowie zostawiaja sprawe jako rozwojową.jeden glina szczerze do mnie: no wiesz poki sie nie zabijaja nie bedziemy sie wtracach, u nas tak to jest ze ze wszystkim problemy, zrobi sie draka ktoregos potraktuje sie palką a okaze sie ze np jest synem radnego i mamy przejebane.

Niestety ale taka jest nasza policja, oni gowno mogą.

Ja jestem wlasnie za taka policja jak w USA, ze jak ktos mie napadnie a w poblizu bedzie policjant to on gnoja zastrzeli jak bedzie trzeba.tam sie nie cyrtolą, bandyta ma przechlapane,-i tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.