Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

GARAŻ w Będzinie wolne miejsca - PILNE


Poldek13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, są 2 wolne miejsca w garażu który wynajmuję. Garaż jest w Będzinie, na dole syberki, w domu prywatnym, doskonałe miejsce, w zime ogrzewany, koszt 150 za całość. Wynajmuje obecnie sam, jeśli ktoś znajdzie się chętny koszty dzielimy i wtedy opłaca się zostać. W obecnej chwili do poniedziałku muszę dać odpowiedź co dalej bo właściciel ma innych chętnych jeśli zrezygnuje. Jak coś namiar na mnie 604 589 835 Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dogadałem sie na kolejny miesiąc, ale nadal szukam współlokatorów-) jeśli ktoś jest zainteresowany pisać śmiało, szkoda puścić taki garaż, w domu prywatnym, ogrodzony teren, w zime ogrzany bo to część domu, ja nie jestem złodziejem heheh, wręcz przeciwnie-) więc bezpiecznie jest-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ja nie jestem złodziejem heheh, wręcz przeciwnie-) więc bezpiecznie jest-)

Wiesz że to była moja pierwsza myśl . Zero fotki , profil nie uzupełniony. Dla ludzi którzy Cię znają ok , ale dla nowych , nawet z Twojego miasta- nie brzmi to zachęcająco.

Takie moje przemyślenia.

Sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź-) fotkę dopiero zmieniłem bo sprzęt od wiosny inny-) no i na forum ostatnio często nie byłem, jesienią córa się urodziła i poświęcam się całkowicie-) macie rację, uzupełnie informacje.Pozdrawiam

Ps. w razie czego - Fred mnie zna - naprawiał mi VFR-kę-)

 

dla zainteresowanych prześlę zdjęcia garażu na meila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...

Witam koleżanka poszukuje miejsca w garażu lub garażu Będzin Chrobrego i okolice:)

hej cori teraz wynajmuje garaż w Będzinie na ul. Brzozowskiego miejsca jest tam na 3-4 motocykle. Fajni właściciele znam ich od kilku lat bezproblemowi. Garaż na terenie prywatnej posesji z psem wiec nie ma obawy przed kradzieżą. Opłata nie za garaż tylko od moto 50 zl miesięcznie wiec cena fajna. Nie interesuje właścicieli o której wyjeżdżam i o której wracam. Jak co podaje telefon do mnie 604 589 835. Często nie odbieram telefonu ale na SMS na pewno odpowiem w wolnej chwili. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.