Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Recommended Posts

Godzinę temu, korozyjny napisał:

Powiem Ci, że nie ma to większego sensu takie przerabianie. 

A co do kamery, to nie kupię już nigdy nic chińskiego. Raz już się przejechałem, ale zmieniłem szybko na GoPro 4 i mam wreszcie tę jakość, której szukałem.

A jaki sprzęt miałeś poprzednio ??

22 godziny temu, japon23 napisał:

Czy ktoś ma z Was jakieś doświadczenie z kamerką LAMAX X10 albo SJCAM SJ7 STAR ? :) chciałbym zmienić na coś lepszego po SJ4000wifi dlatego prosiłbym o opinie

Lamaxa niestety nie miałem okazji używać, ale z tego co się dowiadywałem to jest to samo co Thieye T5 a te kamerkę miałem już w rękach. SJ7 przerobiłem wzdłuż i wszerz. Co byś chciał konkretnie wiedzieć  ? :) 

• 4 months later...

Hmmm z własnego doświadczenia powiem nie warto kupować tanich byle jakich kamer. Raz a porządnie zainwestować w cos dobrego, ja kupilem go pro5 session i jestem zadowolony. Powiecie kozak miał tysiaka by wywalic na kamerę, no wlasnie nic bardziej mylnego. Wziąłem sobie na raty po 75zl i mam spokój, a mysle ze to nie fortuna dac tyle co miesiąc

• 3 years later...

Odświeżę kotleta . 

Po mojej ostatniej przygodzie na morzu stwierdziłem ,że o ile dotychczasowe Sony daje radę na motocyklu ,to na wodzie już ...średnio . Szukając czegoś odpowiedniejszego trafiłem na GoPro i zaczęły się problemy ;) . Mam pytanie czy ktoś z szanownego grona używa aplikacji Quik do GoPro ? Jeżeli tak to miał bym kilka pytań ,ale to już później . Jedno jest pewne ,że ze stabilizacją elektroniczną ( na morzu mechaniczna się nie sprawdza ) inżynierowie z GP poradzili sobie perfekcyjnie ,otwierając nowy rozdział zabawy .