Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi


Cześć, zajmujemy się sprzedażą kamer sportowych, co raz wiecej miłośników jednośladów odwiedza nasz sklep w poszukiwaniu takiego sprzętu, stąd nasza obecność tutaj.
Jeśli nie macie nic przeciwko to przedstawimy Wam kilka ciekawych propozycji i użyczymy swojej wiedzy. 


Pozdro i szerokości.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2016 o 13:03, pieron2007 napisał:

Ja przymierzam się do zakupu i zastanawiam się nad:  SPORTCAM 4k ultra HD czy też xiaomi yi action, możesz podpowiedzieć coś na ten temat?

Nazwe SPORTCAM 4k ultra HD mają co najmniej 3 różne kamery, podrzuć proszę mi link o jaką konkretnie Tobie chodzi. 
Co do Xiaom Yi Action, połączenie procesora Ambarella A7LS z matrycą Sony EXMOR, daje całkiem dobrą jakość nagrań,  Bateria trzyma około 70 min. Minusem jest brak stabilizacji żyroskopowej, która jest bardzo przydatna w przypadku nagrywania podczas jazdy na moto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 24.11.2016 o 14:42, Woocash88 napisał:

Powinieneś wyłączyć protune w GoPro, przez to ma ona takie blade kolory co daje wrażenie że SJ ma je żywsze, protune używa się tylko wtedy. kiedy chce się ręcznie tonować kolory, bez edycji kolory są po prostu mdłe, także filmik nie jest do końca miarodajny.

Dzięki za cenną uwagę, dotychczas proszono nas o zostawienie włączonego protune. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, VAT19.pl napisał:

Siema siema, a jakiej przeglądarki używasz ?? 

Firefox, ale teraz sprawdziłem i jest bez problemu, więc to musiał być jakiś chwilowy problem z serwerem/hostingiem zdjęć.

A tak z ciekawości, testował Pan kamerkę Gitup Git 2 Pro? Też ją zachwalają w relacji jakość/cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2017 o 12:52, Hawk1985 napisał:

Firefox, ale teraz sprawdziłem i jest bez problemu, więc to musiał być jakiś chwilowy problem z serwerem/hostingiem zdjęć.

A tak z ciekawości, testował Pan kamerkę Gitup Git 2 Pro? Też ją zachwalają w relacji jakość/cena

Zadał Pan pytanie w idealnym czasie, bo ostatnio wpadła w nasze ręce kamerka GitUp Git 2 Pro i jesteśmy obecnie w fazie testowania jej. Jak tylko ukończymy materiał, wrzucę link. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 16:32, Anasazi napisał:

Tam siedzi jakas eleltronika. Na razie zostaja tylko oryginaly.

Potwierdzam ... sprawdziłem, przekonałem się osobiście, więc tak jest.
Kupiłem na Ali "zwykłą" przejściówkę ... ooo, taką:
rBVaI1ilvEqAdlFTAABP4P1r4-8160.jpg
Kosztowała ok. 3 PLN i na logikę powinno wszystko śmigać, a jednak nie, kamera nie widzi zewnętrznego mikrofonu.
Dopiero jak kupiłem oryginał, wszystko zadziałało.
GoPro takie zabezpieczenie se zrobił, by nikt im z Chin kasy nie zgarniał za osprzęt :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.