Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa to OK. Szybki podgląd nagranego już materiału może być fajną opcją. Sony od modelu AS15 wzwyż ma wifi więc instalując w smartfonie stosowną aplikację mamy podgląd i na pewno można widzieć na żywo co się nagrywa i dłubać w ustawieniach. Ale czy można oglądać nagrane filmy to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie polecić jakiś sklep internetowy gdzie można kupić w miarę przyzwoitej cenie kamerę SJCAM 4000 wifi. W dobrej cenie jest w sklepie vat19, jednak opinie jakie widziałem nie przekonują mnie do zakupu u nich. Piszą o wysyłce w 24 godziny a towar wysyłają  w niektórych przypadkach po 3 tygodniach w dodatku nie telefonów i nie odpisują . Będę wdzięczny na jakiś namiar, wiem że jest cała masa podróbek w necie i nie chce się naciąć. Z góry dziękuję za każdą pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie polecić jakiś sklep internetowy gdzie można kupić w miarę przyzwoitej cenie kamerę SJCAM 4000 wifi. W dobrej cenie jest w sklepie vat19, jednak opinie jakie widziałem nie przekonują mnie do zakupu u nich. Piszą o wysyłce w 24 godziny a towar wysyłają  w niektórych przypadkach po 3 tygodniach w dodatku nie telefonów i nie odpisują . Będę wdzięczny na jakiś namiar, wiem że jest cała masa podróbek w necie i nie chce się naciąć. Z góry dziękuję za każdą pomoc. 

Ja kupiłem u tego allegrowicza: http://allegro.pl/oryginalna-kamera-sjcam-sj4000-wifi-av-srebrna-i4857095265.html

 

Sprawdziłem kamerka jest oryginalna taka jak na zdjęciach. Wziąłem kuriera. Sprzedajacy w pierwszy dzien roboczy wysłał kamerę a na drugi już była u mnie :)

Od razu lepiej weź sobie dodatkowe baterie kup. !!

Ja właśnie zamówiłem dodatkowe 2 baterie i ładowarke,  ponieważ oryginalna bateria starcza na maks godzinę, a czas jej ładowania przez kamerę to całe 3godziny... tutaj niestety się nie popisali. Czekam na przesyłkę i zobaczę jak długo będzie się ładować na stacjonarnej ładowarce.

 

Nie dostałem u tego allegrowicza żadnego dowodu zakupu ale czytałem, że samo potwierdzenie przelewu internetowego wystarczy jako dowód zakupu.

 

A i w zestawie nie ma przylepca na kask, tzn jest ale na płaską powierzchnie, na zaokrągloną nie ma i zamawiałem z aliexpress ponieważ u nas chcą za 4 przylepce ok 30zł a z ali wiadomo dłuzej, ale za 8przylepców zapłaciłem 20zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek CBR Dzięki za info. Dostałem już namiary na sprawdzonego sprzedawcę tylko muszę czekać aż dostanie nową dostawę ok 5-7 dni. Udało Ci się, że kupiłeś u tego gościa i wysłał towar. Teraz zaczynają mu sypać wszyscy negatywy gość działa na 3 lub 4 kontach na wszystkich to samo zaczynają się pojawiać negatywy w hurcie. Lepiej omijać to konto elektronika24 i Remote-Control ogólnie działają jako firma satnet, to jest to samo co stronka SJCAM.com.pl wszystko zarejestrowane w Nowej Rudzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek CBR Dzięki za info. Dostałem już namiary na sprawdzonego sprzedawcę tylko muszę czekać aż dostanie nową dostawę ok 5-7 dni. Udało Ci się, że kupiłeś u tego gościa i wysłał towar. Teraz zaczynają mu sypać wszyscy negatywy gość działa na 3 lub 4 kontach na wszystkich to samo zaczynają się pojawiać negatywy w hurcie. Lepiej omijać to konto elektronika24 i Remote-Control ogólnie działają jako firma satnet, to jest to samo co stronka SJCAM.com.pl wszystko zarejestrowane w Nowej Rudzie.

 

No ja niestety zakupiłem przed fala negatywów, niestety bo z zakupu u tego sprzedawcy raczej bym zrezygnował. kemerke co prawda dostałem, ale z opóźnieniem i do tego w innym kolorze niż zamówiłem. Obecnie staram sie jakoś skontaktować ze sprzedawcą, ale to co piszą w komentarzach to prawda, dodzwonic sie... zapomnij. Trzy telefony, ktorych nikt nie odbiera, na maile tez jeszcze nie dostalem odpowiedzi. Obecnie dalej walcze, zobaczy co się uda uzyskać. Mam wrażenie ze za komentarze to konto szybko zniknie z allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w szoku jestem. Widocznie tym razem miałem szczęście, że tak szybko zrealizował moją przesyłkę.

Teraz się zaczynam zastanawiać co będzie z bateriami które zamówiłem ;> Podobno wysłał w środę..
Do tego wysłał mi w mailu fakturę VAT za baterie i ładowarkę ;> Ale za kamerę nie otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez brałem fakture imienna to dostałem na maila, zanim otrzymałem przesyłkę. po komentarzach widziałem że chyba faktycznie paragonu to nikt nie dostał. Dzisial otrzymałem na maila wiadomość że doślą mi sam przedni panel we właściwym kolorze, zobaczymy co z tego wyniknie.

Na allegro pojawili się już z kontem

Sklep_TV-SAT

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=33839874

 

przy jeśli chodzi o samą kamerkę to przyznaje że po dokładnych oględzinach wygląda na produkt oryginalny. Ale niestety kontakt.... zostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się jak będzie wyglądać z ewentualnymi reklamacjami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem kamerkę na allegro od użytkownika autoriada_pl w środę zamówiłem w czwartek była już u mnie z 2 dodatkowymi bateriami + ładowarka, kontakt ze sprzedającym bez problemu i błyskawiczny. Razem z kamerą karta gwarancyjna i paragon zakupu.

Nie znalazłem na allegro użytkownika autoriada_pl - wrzuć proszę linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu znalazłem tego allegrowicza autoradia_pl :
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=8785&order=d&us_id=7249177

Jak widzę sprzedaję hmm podróbki Sj4000 oraz tego Sj4000 sygnowanego logiem SJcam.

 

Odnośnie Sat-Net otrzymałem zamówione baterie i ładowarkę, więc widocznie miałem więcej szczęścia od innych allegrowiczów u niego kupujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu znalazłem tego allegrowicza autoradia_pl :

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=8785&order=d&us_id=7249177

Jak widzę sprzedaję hmm podróbki Sj4000 oraz tego Sj4000 sygnowanego logiem SJcam.

 

Odnośnie Sat-Net otrzymałem zamówione baterie i ładowarkę, więc widocznie miałem więcej szczęścia od innych allegrowiczów u niego kupujących.

Masz rację - ja kopiowałem  nazwę od robert1229 a on wpisał autoriada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do wszystkich uwaga dot. kamer sj5000+.

Kamera jest obarczona stałą ceną producenta nie mniejsza niz 169$, dotyczy to każdego serwisu internetowego (ebay, aliexpres, bangood.) 

Każda niższa cena to prawdopodobnie fake/podróbka.

 

Na dzień dzisiejszy zamawianie kamer z chin jest nie opłacalne, gdyż wartość przewyższa kwotę 150Euro, czyli trzeba się liczyć z opłatami celnymi i vatem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na dzień dzisiejszy zamawianie kamer z chin jest nie opłacalne, gdyż wartość przewyższa kwotę 150Euro, czyli trzeba się liczyć z opłatami celnymi i vatem 

ja za kamerę sj4000 za 70 $ zapłaciłem vat. Get down. Nie mamy prawa kupować bez dotowania koryta dla świń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Kupiłem Sony AS100 głównie przekonał mnie opływowy kształt, stabilizację obrazu i przy okazji ceny zjechały bo niebawem wychodzi następca AS200. Do tego dostałem smartwatch'a - przydatny do podglądu. Póki co testowałem w puszce - byłem ciekaw filmików z parametrami GPS. Jak na moje potrzeby to nawet ponad stan.

 

Mam tylko dylemat z mocowaniem do kasku - mam nolan air więc mocowanie na górze odpada -może ktoś coś poradzi? Napewno z przejściówką pasuje wszystko od GoPro, ewentualnie sony ma boczne mocowanie BLT-UHM1, ale kosztuje tyle co cały zestaw zamienników z GoPro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznajesz, że podróbki?

zamówiłem zanim poczytałem ten wątek....

Wcześniej już na stronie 13 podałem filmik opisujący różnicę między sj4000 a podróbką. Na przykładzie ofert tego sprzedawcy tutaj przedstawię Ci która jest która.

http://allegro.pl/kamera-sportowa-sjcam-sj4000-wifi-ntk96655-ar0330-i5048809889.html

Kamera z 1 linku jest sygnowana logiem SJcam czyli uważana jest ona za oryginalną.

Natomiast ta z drugiego linku jest podróbką.:

http://allegro.pl/kamera-sportowa-sj4000-wifi-full-hd-bateria-x2-i5048809647.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Kupiłem Sony AS100 głównie przekonał mnie opływowy kształt, stabilizację obrazu i przy okazji ceny zjechały bo niebawem wychodzi następca AS200. Do tego dostałem smartwatch'a - przydatny do podglądu. Póki co testowałem w puszce - byłem ciekaw filmików z parametrami GPS. Jak na moje potrzeby to nawet ponad stan.

 

Mam tylko dylemat z mocowaniem do kasku - mam nolan air więc mocowanie na górze odpada -może ktoś coś poradzi? Napewno z przejściówką pasuje wszystko od GoPro, ewentualnie sony ma boczne mocowanie BLT-UHM1, ale kosztuje tyle co cały zestaw zamienników z GoPro

Polecam mocowanie do boku kasu na rzep 3M Dual Lock. Najpierw zakupiłem uchwyt AKA-SF1 (uwaga - mam model AS15!!) i przy jego pomocy przyczepiam go do kasu na ten rzep. Nie wiem czy do AS100 będzie pasował ten sam ale raczej pownien. Upewnij się może na stronce sony.pl Mocowanie widać na miom filmiku, oglądaj od 0:29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już na stronie 13 podałem filmik opisujący różnicę między sj4000 a podróbką. Na przykładzie ofert tego sprzedawcy tutaj przedstawię Ci która jest która.

http://allegro.pl/kamera-sportowa-sjcam-sj4000-wifi-ntk96655-ar0330-i5048809889.html

Kamera z 1 linku jest sygnowana logiem SJcam czyli uważana jest ona za oryginalną.

Natomiast ta z drugiego linku jest podróbką.:

http://allegro.pl/kamera-sportowa-sj4000-wifi-full-hd-bateria-x2-i5048809647.html

Pytałem sprzedającego - twierdzą, że inny procesor i praktycznie tyle... Ktoś ma rzeczywiste porównanie jakości kręconych filmików? Warto dopłacać 150pln od "fake" do "oryginała"?

 

Edit:   OK, youtube nie kłamie - różnica jest znacząca.... dopłacam do "prawdziwka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem sprzedającego - twierdzą, że inny procesor i praktycznie tyle... Ktoś ma rzeczywiste porównanie jakości kręconych filmików? Warto dopłacać 150pln od "fake" do "oryginała"?

 

Edit:   OK, youtube nie kłamie - różnica jest znacząca.... dopłacam do "prawdziwka"

Tylko kolego polecam Ci dokupić od razu dodatkowe baterie... ponieważ baterie w tym modelu żałośnie krótko wytrzymują...

Bateria wytrzymuje maks godzinę nagrywania a ładuje się ją aż 3 godziny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.