Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dylemat...który wybrać??


AnetaAndzia

Rekomendowane odpowiedzi

aa jeszcze jedną propozycję a może i nawet dwie mam do cb jeśli jesteś fanką sportowych :) suzuki GS 500F ( http://suzuki.katalog-motocykli.pl/motocykl/suzuki-gs-500-f ) dobry motocykl którym też miałem okazję się przejechać :) tylko do wagi możesz mieć lekkie zastrzeżenia bo inne sporty mają mniejszą wagę przy większej pojemności ale suzuki i tak zawsze były ciężkie :) druga propozycja to Kawasaki ER6f ( http://kawasaki.katalog-motocykli.pl/motocykl/kawasaki-er-6f-2009-2011#!prettyPhoto ) - ale te dwie propozycje tylko jak jesteś fanką sportowych :P jeśli nie to to co wcześniej pisałem :) 

YAMAHA MT-03

YAMAHA MT-09 - jak by MT-03 miało za mało mocy

TRIUMPH STREET TRIPLE 675 - jak lubisz szybką agresywną jazdę - na początek lepiej zblokować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomóżcie prosze Babie wybrać ładny lekki moto: oto opcje ;

-Xj6 Diversion 2010r.

-Kawa ER-6F2012r.

-Ducati Multistrada 620 2007r.

-Bandit GSF 650 2009r.

-Fazer 600 ????????????   Ma być ładny(dla kobiety to ważne) wygodny z szybką no i na pewno nie powyżej 70 KM bo przesiadam się z CBF125 :)

Tylko jeden wybór jest: Xj6 Diversion w dobrym roczniku!

EDIT: spoźniłem się .... cbfa to jest dobra do warzywniaka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisała że nie ma  -_-  brak mi słów

to że nie mam nie znaczy że jeżdże gorzej od was albo że wy macie więcej oleju !!!!!!!!! Jestem w trakcie i na swoim moto jeżdże na plac się douczać bo uważam że 20 godzin to jest mało...a to że czasem mnie poniesie i zrobię sobie małą wycieczkę to inna bajka wiem jakie są konsekwencję ale z tego co słyszę to połowa ludzi jeżdzi bez !!!!!!!!!! a tu nagle sami porządni się znależli!!!!! najwięcej do powiedzenia mają ci co zdawali na kat. A na 125cm.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że nie mam nie znaczy że jeżdże gorzej od was albo że wy macie więcej oleju !!!!!!!!! Jestem w trakcie i na swoim moto jeżdże na plac się douczać bo uważam że 20 godzin to jest mało...a to że czasem mnie poniesie i zrobię sobie małą wycieczkę to inna bajka wiem jakie są konsekwencję ale z tego co słyszę to połowa ludzi jeżdzi bez !!!!!!!!!! a tu nagle sami porządni się znależli!!!!!

prawda jest taka że tych "porządnych" jest jeszcze mniej niż osób które jeżdzą bez prawka, tylko te drugie tak bardzo się tym nie chwalą, osoby które poszły na kurs zdały egzamin, nastepnie pierwszy raz wsiadły na motocykl poza szkołą jazdy to prawdziwa rzadkość

 

 

w 2011 roku wg oficjalnych statystyk bez prawa jazdy jeździło ponad 20% motocyklistów, na dzień dzisiejszy pewnie będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że tych "porządnych" jest jeszcze mniej niż osób które jeżdzą bez prawka, tylko te drugie tak bardzo się tym nie chwalą, osoby które poszły na kurs zdały egzamin, nastepnie pierwszy raz wsiadły na motocykl poza szkołą jazdy to prawdziwa rzadkość

w 2011 roku wg oficjalnych statystyk bez prawa jazdy jeździło ponad 20% motocyklistów, na dzień dzisiejszy pewnie będzie więcej.

na dzień dzisiejszy 25% tylko według statystyk ja uważam że 50% i to nie dlatego że nie chcą mieć tylko dlatego że po pierwsze nie jest teraz łatwo po drugie pozmieniali te kategorie i małolat na A nie zrobi więc będzie jeżdził bez prawka.....

Tylko jeden wybór jest: Xj6 Diversion w dobrym roczniku!

EDIT: spoźniłem się .... cbfa to jest dobra do warzywniaka :>

w nosie mam co tu myślisz o CBF twoja sprawa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum jest od tego żeby dyskutować, i nie o to mi chodzi zebys sie złościła, jesli szukasz tu porady to moja porada jest taka: zrób prawo jazdy. tak jak ktoś jak będzie chodzil do prostytutki to jak będzie chciał się mnie doradzić jakie ma majtki założyć to ja mu doradzę załóż prezerwatywe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum jest od tego żeby dyskutować, i nie o to mi chodzi zebys sie złościła, jesli szukasz tu porady to moja porada jest taka: zrób prawo jazdy. tak jak ktoś jak będzie chodzil do prostytutki to jak będzie chciał się mnie doradzić jakie ma majtki założyć to ja mu doradzę załóż prezerwatywe :-)

ja nie szukałam porady czy mam zrobić prawko czy nie !!! czytać trzeba ze zrozumieniem!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wchodzi to jako zwyczajowa maniera tego forum  :D

Ludziska " zluzujcie majty " jak to powiedział kiedyś wódz  

 

ja nie szukałam porady czy mam zrobić prawko czy nie !!! czytać trzeba ze zrozumieniem!!!!!

to dawaj kolegą lepiej rady o prostytutkach niż tu na forum!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że nie powinniśmy doradzać idiotom i idiotkom które jeżdża bez prawka jazdy. najpierw prawo jazdy a później doradzanie.

Masz 100% rację!

Nie można tolerować takich ludzi, którzy bez uprawnień wyjeżdżając na drogę publiczną stanowią realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego i dla samych siebie. 

My nie wiemy czy taki delikwent, ma odpowiednie predyspozycje, umiejętności i odpowiedni poziom wiedzy by być uczestnikiem ruchu drogowego! To może zweryfikować jedynie egzamin na prawo jazdy.

Najwięcej krzykaczy przeciwnych prawu jazdy jest wśród ludzi, którzy takich uprawnień nie posiadają, chcą w ten sposób usprawiedliwić swoją nieodpowiedzialną jazdę po drogach publicznych. Na siłę próbują wmówić nam, że posiadanie takiego prawka nie czyni z nas motocyklistów. 

Tak jak nie należy przyzwalać, by na naszych drogach poruszali się piraci drogowi i ci w puszkach i na sportach, tak samo powinniśmy być przeciwni, by na drogi wyjeżdżali ludzie po spożyciu jak i ci, którzy nie mają uprawnień!

Nie można w żaden sposób tego usprawiedliwiać!

Może i to niewygodna prawda, ale obnaża pewne ugruntowane stereotypy motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale wchodzi to jako zwyczajowa maniera tego forum  :D

Ludziska " zluzujcie majty " jak to powiedział kiedyś wódz  

 

ja nie szukałam porady czy mam zrobić prawko czy nie !!! czytać trzeba ze zrozumieniem!!!!!

to dawaj kolegą lepiej rady o prostytutkach niż tu na forum!!!!!!!!!!

 

 

 

Nie wiem o co masz do mnie pretensje ale.....

 

I ja Cię serdecznie pozdrawiam  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnetaAndzia ja bardzo ze zrozumieniem ciebie przeczytałem i poraża mnie twoja bezkrytyczność, są ludzie tutaj którzy bez prawka jeżdżą ale oni są na tyle krytyczni że wiedzą że coś nie halo robią a ty jesteś tak bezkrytyczna że fakt żę nie masz prawka właściwie tak między słowami wyleciał i jakby nikt nie zauważył. 

 

to teraz ci wyjaśnie tak prosto:

 

jak masz prawko - to jest dobrze.

jak nie masz prawka - to nie jest dobrze.

 

bo:

jak się rozbijesz to się w gazecie dowiemy że pani AnetaAndzia jeździla bez prawka i to troche niszczy reptuację ludzi bo w powszechnym odbiorze jest taki komunikat że motocykliści to idioci. 

jeśli chcesz pytać grupę motocyklistów o jakieś zdanie, oczekujesz od nich pomocy to nie narażaj ich na szarganie reptuacji jeżdżąc bez prawka. 

 

myślę ze teraz brzmi to jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie szkoda słów... upewniłam sie tylko w tym..ze głupota i brak rozsądku rządzi :( przykre...

 

Chce tylko byś cos zrozumiała.. bo coś Ci dzwoni, ale nie wiesz w którym kosciele.

Prawo jazdy, nie swiadczy o doświadczeniu, tylko o tym czy masz prawo, czy nie masz prawa znajdowac się danym pojazdem na drodze. Jasno się wyraziłam?

Jeśli posiadasz uprawnienia na rower, to jeździsz tylko rowerem..Nie jeździsz samochodem bo coś liznęłaś przepisów ruchu drogowego.

Jeśli posiadasz uprawnienia na kierowanie samochodem, to nie wsiadasz na motocykl.. bo znasz przepisy j/w

A to znaczy, ze jeśli nie posiadasz uprawnień do kierowania motocyklem po pojemności 600ccm, to kurde nim nie jeździj..

 

Nie masz prawa poruszać się tym pojazdem po drogach. Tyle.

 

Doświadczenie przyjdzie z tysiącami przejechanych km.. zaznaczam tysiacami..dziesiątkami tysiecy :)

Dlatego nie wyzywaj nikogo tylko dlatego, ze neguje Twoje postępowanie i otwarte mówienie: " nie mam uprawnień i jeżdżę" Hehehe.. zabawne..ale czasem nie wiesz kto to czyta..a uwierz mi nie masz się czym chwalić.I widzisz... trafisz raz, drugi na "dobrego" policjanta w oczach niektórych naszych forumowiczów to skończy sie na 500zł za brak uprawnień, jak trafisz na 'dobrego" w moich oczach...to poleci wniosek do sadu :D:D A jak Sędzie Ci zasadzi zakaz wyrobienia sobie uprawnień na jakis okres...a jak Ty sie nie bedziesz do niego stosowac... Hehehe... wtedy przeczytasz se kilka razy post kolegi ilm i sie zastanowisz.. cyz miał racje :)

 

Uwierz mi, zaden rodzic..nie odpusci, gdy wyczai, ze Ty be zuprawnien..a potraciłas ich dziecko, które akurat wybiegło po piłke... Nie masz prawa być tym motocyklem na drodze, po własnym podwórku, polu, garażu.. rób co chcesz, ale nie na drodze.

 

A co do wyboru sprzeta.. wybrałas.

Jeźdizłam xj 600, teraz mam Horneta...do olbryzmów nie należe, wiec nie ma co stekac..gmole, albo crashpady se zamontuj tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.