Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyjazd na Tor Stary Kisielin


YogiSc

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich chętnych na Lipcowy 22.07.2013r Wyjazd na Tor do Starego Kisielina. Tor mamy zarezerwowany od godziny 9.00 do 17.00. Szkolenie będzie odbywać się pod okiem Doświadczonego Kierowcy Wyścigowego Startującego w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Polski Rookie 600 oraz Mistrzostwach Polski Supersport z Teamu DuszanTeam Mirosławem Bożek.

Szkolenie Motocyklowe wraz z wypożyczalnią motocykli oraz darmowym grilem.
Wyjazd dzień wcześniej w godzinach popołudniowych 16-17 max ilość miejsc 42. ( 3 grupy A,B, C po 14 osóB).

Koszt całodniowego pobytu na torze 250zł. + ewentualne koszty transportu ( można dojechać indywidualnie) nocleg na terenie toru 20zł

Osoby chętne na udział w szkoleniu proszę wysyłać zgłoszenie na [email protected] z dopiskiem TOR


Organizacja wyjazdu:
- wyjazd dzień wcześniej około godz. 16-17
- zbiórka Plac Expo Silesia
- motocykle pakujemy na lawety, busy itp i jedziemy całą kawalkadą
- zgłaszać się kto ma miejsca w samochodzie a kto miejsca na przyczepie czy w busie na motocykle. ( zmniejszamy koszt transportu do minimum)
- nocleg w okolicach toru
- 8.00 zbiórka na torze, odprawa i od 9.00 zaczynamy szkolenie
- 17.00 zakończenie szkolenia
- powrót do domu

Paliwo będzie dostępne na torze, będzie mini serwis oraz zaopatrzenie w podstawowe podzespoły mechaniczne oraz odzieżowe, które dostarczane będą przez firmę Combike.


Chcesz śledzić temat Wyjazdu na Tor odwiedź

Zapraszamy Was TUTAJ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze że osiem godzin na torze to jak dwa lata jazdy po ulicach . Pod okiem Mirasa na serio bardzo dużo się nauczycie . Sam widzę po sobie - przed kursem mój ulubiony łuk pokonywałem z prędkością 40 km/h teraz 70-80 km/h nie stanowi problemu .

Niestety na ulicy gdzie jest ruch nie da się nauczyć wielu spraw . Na torze masz gwarancję że nic z naprzeciwka nie wyjedzie i pod okiem instruktora pokonujesz zakręty i szlifujesz swoje umiejętności .

Żałuję że z kasą u mnie teraz krucho bo sam z przyjemnością bym pojechał  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze że osiem godzin na torze to jak dwa lata jazdy po ulicach . Pod okiem Mirasa na serio bardzo dużo się nauczycie . Sam widzę po sobie - przed kursem mój ulubiony łuk pokonywałem z prędkością 40 km/h teraz 70-80 km/h nie stanowi problemu .

Niestety na ulicy gdzie jest ruch nie da się nauczyć wielu spraw . Na torze masz gwarancję że nic z naprzeciwka nie wyjedzie i pod okiem instruktora pokonujesz zakręty i szlifujesz swoje umiejętności .

Żałuję że z kasą u mnie teraz krucho bo sam z przyjemnością bym pojechał  :(

Płacom Ci ??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacom Ci ??.

:P no co ty  ;) 

po prostu byłem i wróciłem tak podjarany jak nigdy .

Powiem inaczej szkoła która to organizuje robi to pod patronem duszanteam w osobie Mirosława Bożek , który jest moim kolegą i u którego serwisuje swoje moto .

Zresztą jak poznasz Mirasa i nie zarazi Cię tym to albo już nie żyjesz albo jesteś w agonii  :P

Szkoły natomiast nie znam .Zresztą wejdź sobie na stronę duszanteam.pl a najlepiej na fejsa i pooglądaj foty - na paru ja jestem jako uczestnik a nie organizator . Ten na czerwonym Bandycie po prawej na zdjęciu zbiorowym to ja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy następny termin będzie ogłoszony w tym temacie, czy może będzie zakładany nowy temat? :) na wrzesień też będę chętny, zaznaczam opcję powiadomienie o odpowiedziach mailem :)

dzwoniłem do nich w tym tygodniu i w połowie sierpnia powinni już wiedzieć, czy są wolne terminy żeby zarezerwować ten tor, a więc czekamy na info na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy następny termin będzie ogłoszony w tym temacie, czy może będzie zakładany nowy temat? :) na wrzesień też będę chętny, zaznaczam opcję powiadomienie o odpowiedziach mailem :)

kolejne informacje na tematy szkolenia na starym kisielinie beda ukazywały się w tym temacie, tak że prosze śledzic temat. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.