Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

serwis klimatyzacji-ktoś ma sprawdzony?Audi A6


jetboy

Rekomendowane odpowiedzi

ściągnij tą plastikową osłonę co zasłania aku, filtr kabinowy, po stronie pasażera są końcówki do klimy, odkręć jedną cienkin śrubokrętem naciśnij zaworek delikatnie jak poleci gaz to trzeba szukać przy sprężarce. Przawdopodobnie elektromagnes nie zasprzęgla lub sprzęgiełko do wymiany i nie kręci. A eco ci się świeci cały czas czy gaśnie przy przełanczaniu? Jak się świeci to trzeba szukać dalej przwdopodobnie padł czyjnik ćiśnienia gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnij tą plastikową osłonę co zasłania aku, filtr kabinowy, po stronie pasażera są końcówki do klimy, odkręć jedną cienkin śrubokrętem naciśnij zaworek delikatnie jak poleci gaz to trzeba szukać przy sprężarce. Przawdopodobnie elektromagnes nie zasprzęgla lub sprzęgiełko do wymiany i nie kręci. A eco ci się świeci cały czas czy gaśnie przy przełanczaniu? Jak się świeci to trzeba szukać dalej przwdopodobnie padł czyjnik ćiśnienia gazu.

Ściągnąłem ten plastik i były takie dwa korki czarne na rurkach,odkręciłem każdy z nich,ale nic nie leciało.Eco ponoć gaśnie z tego co mi ojciec mówił (na szczęście to nie moje auto). Chciałbym oddać to auto do jakiegoś sprawdzonego warsztatu niech to ogarną.

 

 

jak chcialbyś tylko nabić to moze by sie udało za 80 zł do 100zł to zrobic

Chętnie,tylko wcześniej chciałbym wiedzieć,czy to będzie wystarczający zabieg,bo bez sensu byłoby ładować gaz,a instalacja byłaby nieszczelna,albo coś zdupczone. Najpierw chciałbym znać koszt naprawy,żeby się zdecydowali,czy to naprawiać,napełniać itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć zatarty wentylator od klimy i dlatego cały gaz wywaliło przez zawór poprzez nadciśnienie jak chcesz speca od grupy audi vw

to moge polecić tylko napewno znajdziesz coś bliżej wentylator ~200 +napełnienie 250 bo gazu niema prawie wcale ja przynajmiej tak miałem pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.