Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ustąp miejsta- Zobacz CYCKI! :P


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Kierowcy samochodów w Rydze, Łotwa, przez kilka dni mieli okazję doświadczyć bardzo specjalnego traktowania, jeżeli ustępowali miejsca jednośladom w korku. Akcję zorganizowała społeczność motocyklistów, a zasady były proste. Z każdym facetem na plecaczku jeździła odpowiednio urodziwa dziewczyna, przyodziana wyłącznie w skórzaną kurtkę. Jeżeli kierowca samochodu ustąpił miejsca motocykliście, ten zatrzymywał się obok, a dziewczyna rozpinała kurtkę, w ten sposób nagradzając kierowcę. Proste, skuteczne i przyjemne, prawda?

 

 

 

 

http://motormania.com.pl/newsy/swiat/wspolpraca-sie-oplaca-akcja-spoleczna-w-rydze-ustap-miejsca-zobaczysz-cycki-video/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

kurczak cycków na żywo nie widziałes?

hehehehe :D:D:D:D:D

może tylko widział gęsie cycki, albo piersi z kurczaka :P

 

Do dupy ocenzurowali film nawet nie można ocenić czy było co pokazać :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja godna przeniesienia do Polski, ciekawe dlaczego tylko jedna forumowiczka się wypowiedziała. A gdzie reszta? Koleżanki do dzieła to nawet na moto Wam ustąpię... :D

A tak swoją drogą to przypomina mi się kolega sprzed lat który miał zwyczaj po wyprzedzeniu auta prowadzonego przez kobietę która utrudniała mu wyprzedzanie ściąganie jeansów i wypinania delikfentce swojego kudłatego dupska . Na trasie zawsze się jakaś znalazła, a wtedy ubaw był po pachy... :):ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja godna przeniesienia do Polski, ciekawe dlaczego tylko jedna forumowiczka się wypowiedziała. A gdzie reszta? Koleżanki do dzieła to nawet na moto Wam ustąpię... :D

A tak swoją drogą to przypomina mi się kolega sprzed lat który miał zwyczaj po wyprzedzeniu auta prowadzonego przez kobietę która utrudniała mu wyprzedzanie ściąganie jeansów i wypinania delikfentce swojego kudłatego dupska . Na trasie zawsze się jakaś znalazła, a wtedy ubaw był po pachy... :):ph34r:

taaa  po pachy idąc tropem myślenia co poniektórych to wariat był, psychopata, morderca, stwarzał zagrożenie ;) hehehehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że mierzysz innych swoja miarą jest typowe, dla ludzi maluczkich, jednakże pamiętaj, iż postępując w ten sposób niejednokrotnie możesz się grubo pomylić ponieważ nie każdy ma takie same doświadczenia życiowe jak Ty.

Co do oglądania cycków to pierwsze w życiu widziałem mając kilka tygodni, gdyż moja matka mnie kochała i karmiła tym co najlepsze. Wiem ze nie wszyscy mieli taka okazje, co jest przykre, bo potem wyrastają tacy nieszczęśnicy pełni frustracji i agresji, do całego otaczającego ich świata, jak Ty.

Co do krowy.... To przypomina mi się zdanie Twoje lub któregoś z Twoich kolegów "motocyklista to nie święta krowa i nie ma zawsze pierwszeństwa". Patrząc z tego punktu widzenia, akcja jest nietrafiona bo jest wbrew polskim przepisom ruchu drogowego. Gdyż nie ma takiego obowiązku, zawartego w przepisach, aby przepuszczać motocyklistów. Na pewno to potwierdzają autorytety tego forum w postaci kolegi Brojlera i Danvielda

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.