Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4ride.PL - opinie!


acik86

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dnia 26 kwietnia 2017 zamówiłem prze internet dostępne klocki hamulcowe TRW mcb666sv.Tego samego dnia uzyskuje informację o potwierdzeniu zamówienia i nadaniu nr zamówienia 987170426007.
Dnia 27 kwietnia 2017 uzyskuje informację że zamówiony towar znajduje się w magazynie zewnętrznym (czyli pewnie go nie ma)i sprowadzenie go nieznacznie się wydłuży. Przybliżony czas realizacji który podano mi to 3 dni robocze.
Dnia 12.05.2017 interweniuje telefonicznie uzyskując informację że zamówionego towaru jeszcze nie ma i że tego dnia ktoś do mnie oddzwoni i poinformuje mnie kiedy będą zamówione klocki hamulcowe.
Do dnia 15.05.2017 żadnej informacji nie uzyskuje i podejmuje kolejną interwencję telefoniczną uzyskując informację że przedmiot zamówienia dotrze uwaga! do ich magazynu za 2dni.Nie dając wiary zapewnieniom informuję że odstępuję od umowy zakupy. Poinformowano mnie że muszę to zrobić mailowa co też czynię tego samego dnia.
Do dnia 17.05.2017 godz.21.00 nie zwrócono mi należnej kwoty ani nie poinformowano mnie o jakichkolwiek problemach formalnych stanowiących przeszkodę do ich zwrotu.
Poinformuję Was o dalszym biegu wydarzeń.
PRZESTRZEGAM I NIE POLECAM !!!


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja generalnie kupowałem w różnych sklepach w Katowicach, ale atmosfera w 4ride najbardziej mi odpowiada;) Fachowa pomoc, dobra znajomość asortymentu. Robiłem zakupy z 5 latkiem to jedna z Pań zaopiekowała się synem, żebym na spokojnie mógł przymierzać ciuchy:) Dla mnie Najlepszy sklep w Katowicach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, 19dave88 napisał:

Ja generalnie kupowałem w różnych sklepach w Katowicach, ale atmosfera w 4ride najbardziej mi odpowiada;) Fachowa pomoc, dobra znajomość asortymentu. Robiłem zakupy z 5 latkiem to jedna z Pań zaopiekowała się synem, żebym na spokojnie mógł przymierzać ciuchy:) Dla mnie Najlepszy sklep w Katowicach!!

Dobrze że nie poszedłeś z żoną :rolleyes:

Sorry nie mogłem się powstrzymać. Sklep jest OK. a rabaty wynikają z cen jakie mają. PS na forach wyrażamy opinie o produktach a nie sklepach bo trąci to ukrytą reklamą i zrobi się nieszczerze jak w TV. Na końcu pozostanie wstrętny niesmak wazeliniarstwa lub hejtu. Powodzenia na szlaku Diaboł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 19dave88 napisał:

Byłem z żoną:D bo to żona w zasadzie kupowała;D hahahaha  Temat jest o sklepie to czemu nie wyrażać opinii o sklepie?

Jeszcze raz Sorry ja staram się publicznie nie dogadywać.

 Czemu nie opisywać o sklepie, ponieważ większość będzie opisywała kontakt emocjonalnie w ten sposób mogą kogoś publicznie znieważyć co występowało już na forach, bo sklep to ludzie. I taka otwarta dyskusja do niczego nie prowadzi jednemu będzie pasował ten drugiemu inny sklep. Poza tym zawsze w domyśle pozostanie nieszczera reklama. Już widzisz, są skrajne opinie i to cud, że akurat piszą na tym poście wszyscy w miarę grzecznie. Zobacz post Moto Malina i zrozumiesz. To forum jest małe i tworzą go ludzie o skrajnie sprzecznych ze sobą opiniach łączą ich motocykle a podzielić mogą interesy. W życiu nie ma niczego za darmo i to forum też ma właściciela Firmę która to organizuje. Ta akurat pozwala nam na wiele, jak zaczniemy bezpodstawnie krytykować firmy i ich pracowników a będzie to sprzeczne z interesami właściciela forum to zaczną nas blokować zakładać tzw. banana i skończymy jak inne fora, gdzie niewiadomo czemu wszyscy lubią to samo, taki folwark zwierzęcy. Pozdrawiam i przepraszam za żart ale cały czas mam scenę z szukaniem żony która malowała numery z filmu ,,Brunet wieczorową porą” Powodzenia na szlaku Diaboł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

NIE POLECAM I OSTRZEGAM

to moje 3 zamówienie w tym sklepie i każde z mega problemami lub nie zrealizowane. 

1. zamówienie: koszulka + olej Bel Ray - koszulka była szybko na sklepie, olej ponad 2 miesiące oczekiwania. 

2. szybka wizjer do kasku shark - na sklepie internetowym wszystko dostępne, po opłaceniu oczywiście po kilku dniach wiadomość, że jednak nie ma na stanie. Nie byłbym zdziwiony, ale pytałem o dostępność wcześniej. 

3. PROMOCJA BLACK FRIDAY 

23. listopada zakupiłem w promocji kombinezon 4SR model Ellison roz 52, w tym dniu była wyprzedaż - 25%. nie licząc dokładnie, nabyłem ten towar w cenie 1970zł - tyle widniało w oficjalnym sklepie, zadnych informacji że towar w wybranym rozmiarze jest niedostępny. Oczywiście jak to w 4ride.pl po kilku dniach wiadomość, że rozmiar 52 jest nie dostępny, a cena za którą zakupiłem kombinezon jest nie poprawna - błąd systemu. Mogą mi zaproponować rozmiar 54 w cenie 2400zł. Pal licho ten rozmiar, bo 54 delikatnie luźny - dobry po świetach :DTłumaczenie, że to ich system jest błędem, mają nie moralne podejście do klienta nic nie dało. Tam nikt nie odpowiada za takie pomyłki. Ten sklep to pomyłka i ostrzegam przed nimi. 

 

 

 

 

4ride.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.