Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4ride.PL - opinie!


acik86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Jestem stałym klientem sklepu 4ride. Fajnie wyposażony (duży wybór ubrań, wiele modeli kasków), miła obsługa. Jeśli chodzi o ceny to zawsze można liczyć na jakąś zniżkę.

Teraz znajdują się na ul. Pokoju 17 w Katowicach (Załęże). Jak dla mnie duży plus.

A jakie są Wasze opinie?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w starym i nowym. Jest w czym przebierać według mnie. Tyle na plus.

 

Teraz reszta, która mnie trochę zraziła. Chciałem kupić pewne buty, których nie było na stanie więc spytałem czy jest możliwość żeby zamówić, bo na stronie mieli w asortymencie. Oczywiście odpowiedź, że jak najbardziej. Podałem rozmiar, telefon i mieli zadzwonić jak dotrą. Oczywiście nie doczekałem się telefonu i zamówiłem u konkurencji. Przede mną zakupu dokonywał pewien jegomość, który ubrał się tam chyba od góry do dołu i miał łącznie do zapłaty ok 2.500zł. Sam się upomniał o jakiś "rabacik", no bo co jak co ale jak na jednorazowe zakupy to niemałą suma. Obsługująca go kobieta przytaknęła, że w sumie można zejść 5% z ceny. Czy dużo, czy mało i czy obsługa była prawidłowa oceńcie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że asortyment jest duży, na śląsku często mają coś czego nigdzie indziej nie ma albo jest dostępne na zamówienie i trzeb dlugo czekać, z tym sklepem w dąbrówce był jednak problem że to w ogole jak sklep nie wyglądało, mała klitka. Ogólnie strasznie mi sie tam nieprzyjemnie wchodziło. Ale pod względem asortymentu, że przejrzałem sobie na stronie, zadzwoniłem rano czy jest i podjechałem po pracy to bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w starym i nowym. Jest w czym przebierać według mnie. Tyle na plus.

 

Teraz reszta, która mnie trochę zraziła. Chciałem kupić pewne buty, których nie było na stanie więc spytałem czy jest możliwość żeby zamówić, bo na stronie mieli w asortymencie. Oczywiście odpowiedź, że jak najbardziej. Podałem rozmiar, telefon i mieli zadzwonić jak dotrą. Oczywiście nie doczekałem się telefonu i zamówiłem u konkurencji. Przede mną zakupu dokonywał pewien jegomość, który ubrał się tam chyba od góry do dołu i miał łącznie do zapłaty ok 2.500zł. Sam się upomniał o jakiś "rabacik", no bo co jak co ale jak na jednorazowe zakupy to niemałą suma. Obsługująca go kobieta przytaknęła, że w sumie można zejść 5% z ceny. Czy dużo, czy mało i czy obsługa była prawidłowa oceńcie sami.

 

Niestety są produkty, na które nie możemy dać wielkich rabatów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw klientom.

Jeśli chodzi o telefony to prawda, że zdarza się, że do kogoś nie oddzwonimy. Przyczyna jest prosta - jesteśmy tylko ludźmi i zdarza się nam zapomnieć. Pracujemy nad tym i chcemy, żeby jak największa ilość klientów wychodziła od nas zadowolona. Jeśli ktoś już dłużej czeka na zamówienie, zawsze staramy się to jakoś zrekompensować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model kamery jaką możesz wypożyczyć to Contour Roam.
W zestawie dostajesz uchwyt, kartę pamięci (32GB).

 

Wpłacasz 200zł kaucji, która jest oczywiście zwrotna.
Doba kosztuje 30zł, ale jest możliwość wypożyczenia nawet na kilka godzin.
Przy wypożyczaniu na kilka dni istnieje możliwość negocjowania cen.

Warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie wiedziałem że można wypożyczyć kamerkę, brzmi bardzo zachęcająco, muszę się temu lepiej przyjrzeć 

no mi również dziś zaproponowali kamerke do wypozyczenia. Jedziemy na 2 moto w wakacje i w sumie fajny pomysł.

Miła obsługa..

Jeśli zdecyduje się na kombik to zobaczymy co mi jeszcze zaproponują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam!! Profesjonaliści. Dla mnie wszystko na +, kaski kupowałem które trzeba zamawiać, za każdym razem otrzymałem telefonicznie informację że już są ( w terminie wiele wcześniejszym) a że ciągle gdzieś wyjeżdżam i to ja nie jestem w stanie odbierać w terminach umówionych to żaden problem dla nich - zawsze czeka towar na mnie-) wielki +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.